Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Blackberry Key2

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Ce legatura are BB cu chinezaria asta ?
Exceptand faptul ca incaseaza niste bani pentru folosirea siglei !

#56
Abbd

Abbd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 21.06.2017
As da p20 pro pentru o aventura de o zi cu un key2.. Frumos telefon. Poate la anul când refac la Vodafone abonamentul ma aleg și cu un BlackBerry..

#57
eucaliptulnegru

eucaliptulnegru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 808
  • Înscris: 15.10.2009

View Postalin---, on 22 octombrie 2018 - 16:28, said:

Cum sta cu autonomia?
Eu mi-am cumparat astazi unu,l-am pus la incarcat,am efectuat doar un apel care a durat ~8 minute,am citit vreo 6 mailuri si in ~3 ore de la full charge deja a coborat la 89%.
Se pare ca cei de la BB au ramas cu aceeas cutuma...descarcarea rapida a bateriei chiar daca au trecut la Android.
Pe mine ma tine 2 zile bateria, da cum am zis nu am facebook si nu stau pe net decat maxim jumate de ora pe zi! Ca exemplu ieri la 7 dimineata l-am scos de la incarcat, si astazi la ora 7 dimineata mai aveam 64 % baterie! Si eu am blackberry de vreo 10 ani , asta ii al 5 - lea si toate modelele au avut baterie buna fata de alte telefoane! Am un Q10 care are vreo 5 ani si ma tine bateria 2 zile , nu am internet pe el, passportul la fel, dupa aproape 3 ani bateria a cedat foarte putin fata de cand era nou.

View PostM0sGerila, on 22 octombrie 2018 - 18:18, said:

Ce legatura are BB cu chinezaria asta ?
Exceptand faptul ca incaseaza niste bani pentru folosirea siglei !
Si eu sunt putin dezamagit......si de android si de felul cum arata telefonul!
Da mergem inainte...........

Edited by eucaliptulnegru, 23 October 2018 - 07:45.


#58
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,208
  • Înscris: 07.08.2003

View Postalin---, on 22 octombrie 2018 - 16:28, said:

Cum sta cu autonomia?
Eu mi-am cumparat astazi unu,l-am pus la incarcat,am efectuat doar un apel care a durat ~8 minute,am citit vreo 6 mailuri si in ~3 ore de la full charge deja a coborat la 89%.
Se pare ca cei de la BB au ramas cu aceeas cutuma...descarcarea rapida a bateriei chiar daca au trecut la Android.

Ciudat. La mine tine 2 zile.

#59
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Eee, nu stiti voi sa le folositi 😂😂
On : eu vedeam in K2 o varianta mai utilizabila onehand fata de Silver, daca ziceti ca materialele nu se ridica la nivelul Passportului atunci nici nu imi mai fac planuri, mai ales ca os-ul e ala care e ! Adica , nu vad de ce as renunta la un high end pentru un middle range !
As face pasul daca materialele ar fi cele de pe Silver , altfel nu , raman cu shitsung si gata.
Unul tare rau era Concept-ul dar se pare ca nu va iesi vreodata....
Pacat, mai aprind uneori Passportul si ma dau pe net, i-am facut si update dupa atata vreme insa ori e ceva in neregula cu el, ori sticla astora de la S este mult mai rapida....
Inca nu am gasit telefonul perfect, la K ma gandeam ca ar putea fi dar e totusi prea lung si daca ziceti voi, materialele nasoale.
Unde e seria E de la Nokia....

Edited by M0sGerila, 23 October 2018 - 12:41.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate