Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce vehicule motorizate ați avut d...

Router Asus nu se conecteaza WAN

Gradina, copaci, arbusti si plant...

Trackpoint Thinkpad
 Legare boiler electric trifazat l...

Upgrade CPU pentru Lenovo ThinkCe...

Mouse wireless multimode (2x BT +...

Durere incheietura piciorului
 Reparatie tablou electronic

Dell U2722 USB Connectors

Transport aragaz Germania - Ro

Ssd m2 NVMe nu este recunoscut de...
 De ce apare lag la telefoanele Mo...

Proiect monitorizare - comunicare...

La inmatriculare se mai cer placu...

Transport internațional de m...
 

ZTE Nubia Z7 Max

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
pande-le

pande-le

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 14.07.2011
Mi-a venit telefonul. Acum m-am apucat sa-l butonez. O prima dezamagire, vine branduit cu China Mobile si Westone... o sa ma cam cert cu ei pe tema asta. Altfel pare ok.

Edited by pande-le, 22 September 2016 - 13:36.


#20
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
Nste poze? Cat ai plătit la Vama? Cu ce a venit?? Ms
Ce rom are? Curat cu olaystore si lbromana?ms

#21
pande-le

pande-le

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 14.07.2011
Telefonul se misca foarte bine, mai bine decat tot ce am avut pana acum. E neasteptat de mic, aproape aceeeasi latime ca Lumia 640 pe care il am acum, dar la ecran de 5,5 fata de 5 inch si cu un centimetru mai lung. Se simte bine si solid in mana, foarte subtire si un pic cam lunecos. Cel mai mult imi place touchscrenul. E superb. Abia sufli spre el... parca iti ghiceste gandul. Cam asa era si la fostul meu zte geek. Logourile operatorilor sunt foarte vizibile pe capacul din spate.
Are SO Nubia v3.9.6, ceea ce pare-se corespunde la ROM v3.8.4, Android 5.1.1. Are Google Play, nu are aplicatii chinezesti. Pozele ies cam rau cu Lumia mea 640, daca n-am lumina buna. Asa ca pun numai spatele. In rest, pozele de prezentare de pe diverse siteuri il arata destul de bine.
Din ce am vazut pana acum, consuma doar cand folosesti ecranul. In stand by consumul e... nimic. In 6 ore cat l-am lasat sa stea, bateria nu a scazut deloc.
A venit cu Singapore Post, foarte repede - 18 zile. Am platit la ridicare 91 lei si ceva TVA + 8 lei taxa de prezentare in vama. Am dat 100, rest n-am vazut.

Attached Files


Edited by pande-le, 22 September 2016 - 20:39.


#22
pande-le

pande-le

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 14.07.2011
Apropo. Traducerea in romaneste e varza.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate