Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri

Musuroi mare
 Tv nou

De ce nu miros hainele a balsam d...

Canon EOS R1

Declaratie venit si siguranta XTB
 Comanda laptop Amazon UK

Sfat achizitionare laptop gaming

Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava
 

MISA & Bivolaru - pro si contra

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
28765 replies to this topic

#1315
igraine

igraine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 08.03.2006
La ora actuala nu exista nici un om de stiinta de buna credinta si care a studiat problema sa nu creada ca autopsia aia e fake. Un link care sper sa te edifice: http://www.trudang.com/autopsy.html

si da, cadavrul e fake, unul bine facut, dar fake.

Edited by igraine, 04 April 2006 - 17:40.


#1316
light_strike

light_strike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 25.08.2005

View Postandreic, on Apr 4 2006, 17:51, said:

Pai e la mintea cocosului si am raspuns chiar atunci, spectacolul e filmat live, persoanele pot fi recunoscute, sunt filmari de amator ce pot fi cu usurinta expertizate, au defecte tipice samd... pe cand ineptia aia pentru creduli cu extraterestrii nu are nici un suport in afara ca vezi bucati de ficati si alte produse "extrase" la misto din ala, e demonstrat deja ca fiind fake. E o chestie de bun simt si logica mai departe, daca la tine totul e o varza murata in cap, atunci e de inteles de ce reactionezi asa :)
Tocmai ca si filmul cu ET e filmat de amatori dar evident, gigi contra nu accepta decit e in ceapa lui degerata.

Quote

Sa nu uitam ca si MISA a folosit la greu tehnicile de manipulare cu filmari trunchiate, scoase din context si altele... chiar recent.
Bati cimpii cioca, sau lasa-te de cioace. Alt caz tipic de anti-MISA. Alt anti-Dumnezeu si pro mason pe mai multe forumuri. Uitasem de tine si nu te pusesem pe lista celor anti. Merci. Iata cu cine va intovarasiti d-lor anti.

Quote

Asa cum am mai spus si acu cativa ani pe alte forumuri, tehnica de baza a MISA este simpla, minciuna constanta in orice directie pana ce capata rang de adevar, un fel de blur the reality to make our own reality. Luam informatii, le amestecam, facem ghiveci si turnam incontinuu ineptii. OZN, Francmasonii la gramada
Si asa ajungem de la yoga la ceva care nu are nici o legatura cu yoga...
Pazea, alt "expert" in yoga, mai tare decit marii si recunoscutii profesori de yoga din lume, din cadrul Fundatiei Internationale de Yoga. Sa-ti trimitem datele sa-ti confiorme si tie statul de mester mare si yoga si sa te puna si pe tine in World Wide Yoga Council, unde culmea, e si GB. Ce o cauta el acolo, nu stiu .. ca tocmai tu, un alt mare expert si mester in yoga nu ai fost de acord cu aceasta decizie.  :worthy:

Ia de aici si sufera si acest "fake" cioaca: International Yoga Federation

#1317
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005
Cateva articole despre Bivolaru:

http://www.ziua.ro/a...docs/33774.html
http://ro.wikipedia....gorian_Bivolaru
http://www.phg.ro/st...t_id=19&id=5252
http://www.hotnews.r...l-Justitiei.htm
http://gregorianbivolaru.com/
http://www.cafeneaua.../node/view/1307

Cititi mai ales primele 3 articole. Calomnii? Minciuni? Sunt foarte multi oameni care au participat la ziua de nastere a lui guru si pot sa confirme sau sa infirme cele scrise acolo.


Printre yoghinii din spirala l-am zarit si pe Remus Lomos, logodnicul Madalinei Dumitru. Tabara Internationala de Yoga de la Costinesti functioneaza, in continuare, sub ochii autoritatilor, fara sa existe nici o autorizatie. Aproximativ 40 de jandarmi s-au ocupat de supravegherea activitatii yoghinilor. Acestia nu s-au sinchisit de privirile indiscrete si si-au vazut de exercitiile lor, fara sa provoace nici un incident.
Libertinajul sexual este extrem de raspandit in aceasta organizatie. Gelozia este privita ca un obstacol in calea iluminarii, ca atare apare libertinajul care i-a dat prilejul gurului sa isi manifeste "capacitatile" sexuale.

Edited by landscape10, 04 April 2006 - 18:14.


#1318
light_strike

light_strike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 25.08.2005

View Postigraine, on Apr 4 2006, 18:40, said:

La ora actuala nu exista nici un om de stiinta de buna credinta si care a studiat problema sa nu creada ca autopsia aia e fake. Un link care sper sa te edifice: http://www.trudang.com/autopsy.html

si da, cadavrul e fake, unul bine facut, dar fake.
Yep. Asa de fake, ca iata de a iesit la vot, pe acelasi site pe care il recpom,anmzi cu ca dezvaluirea unui "fake":

What's your opinion?

"Alien beings are visiting our planet."

Answers Votes  Percent  
1.   I am sure of it  4569 39%  
2.   It seems likely  2733 23%  
3.   I am undecided  1242 11%  
4.   I doubt it  1649 14%  
5.   I disagree completely  1559 13%  

Intrebare: daca ai puterea mondiala, ai puterea financiara, politica, mas media si asa zisele agebtii de stiri, ba chiar si asa zisele "reviste de stiinta" samd, si au un contract profitabil cu o civilizatie extraterestra, dar daca s-ar da in vileag aceasta "coalitie" dintre grupul tau si acea civilizatie extraterestra si ar apare o flmare cu un ET ... nu ai deupne toate eforturile sa "dovedesti" ca acea filmare e un fake ?  :photo:

De ce ascund de zeci de ani puterile lumii realitatea civilizatiilor extraterestre ?  :huh:

Attached Files


Edited by light_strike, 04 April 2006 - 18:13.


#1319
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,799
  • Înscris: 07.02.2003

View Postlight_strike, on Apr 4 2006, 19:03, said:

Bati cimpii cioca, sau lasa-te de cioace. Alt caz tipic de anti-MISA. Alt anti-Dumnezeu si pro mason pe mai multe forumuri. Uitasem de tine si nu te pusesem pe lista celor anti. Merci. Iata cu cine va intovarasiti d-lor anti.
Suferi de mania persecutiei :) Ma faci pe mine anti MISA dar... daca eu iti spun ca sunt DOAR anti-Prostie ce ai zice ? Sigur, ca nu e adevarat, pe ce te bazezi ? Mai tii minte aburelile pe care le debitai prin 94-97 pe fidonet ? :proud: Mai sti cum imi spuneai mie ca poti sa traiesti fara mancare daca ma integrez in absolut sau cum corupeai pe altii in ariile publice ? :naughty:

Eu zic sa te linistesti... daca nici in 10 ani nu ai trecut faza asta... e grav. Te-ai deconspirat singur dupa "AUM MANI PADME HUM !" care o foloseai si atunci in mod obsesiv si halucinogenic... pe cand erai mare sef pe Shambala BBS unde se gaseau tot felul de materiale "interesante". He he, ce amintiri frumoase... chiar ma intrebam ce mai faci, pe unde mai incerci sa manipulezi :)

Despre faza cu ozn-urile... esti chiar penal rau, ce ai vrea tu sa creada niste oameni fara cunostinte serioase si care sunt mari iubitori ai conspiratiilor. Chiar nu vad legatura intre yoga si ozn... mi-a scapat :) Intr-o societate bazata pe normalitate si logica (deci nu pe xfiles sau wonder woman), cand afirmi ca un film e sau nu e fake il analizezi si iei fiecare posibilitate in parte... te gandesti, oare e posibil sa fie asa si asa... si cauti argumente, daca rezista e asa daca nu... astalavista :) Sincer la varsta ta nu ma asteptam sa mai incerci metoda "ozn"... in incercarea de a obtine credibilitate. Aia cu Francmasonii poate mai tine o vreme dar OZN totusi...

http://www.trudang.c...psy/howto1.html

Edited by andreic, 04 April 2006 - 18:48.


#1320
light_strike

light_strike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 25.08.2005

View Postlandscape10, on Apr 4 2006, 19:11, said:

Cateva articole despre Bivolaru:
Hehehe, esti mic copil. De cind s-au fumat aceste articole pline de minciuni si calomnii ...

Quote

Cititi mai ales primele 3 articole. Calomnii? Minciuni? Sunt foarte multi oameni care au participat la ziua de nastere a lui guru si pot sa confirme sau sa infirme cele scrise acolo.
La amestecul de minciuni, exagerari si adevaruri expuse acolo tu vreo sa ti se raspunda in cor: DA, sau NU ?  ^_^

Quote

Printre yoghinii din spirala l-am zarit si pe Remus Lomos, logodnicul Madalinei Dumitru. Tabara Internationala de Yoga de la Costinesti functioneaza, in continuare, sub ochii autoritatilor, fara sa existe nici o autorizatie. Aproximativ 40 de jandarmi s-au ocupat de supravegherea activitatii yoghinilor. Acestia nu s-au sinchisit de privirile indiscrete si si-au vazut de exercitiile lor, fara sa provoace nici un incident.
Exemplu tipic de minciuni ordinare. Pai daca nu aveau autorizatie, ce cautau jandarmii acolo cind se stie ca ei vind cind sint anuntati de astfel de intilniri de grup ? Si sa presupunem ca nu exista autorizatie, de ce nu au intervenit ei sa imprastie multimea de yoghini ? Ehe ... dar ce autorizatie iti trebuie tie sa faci o intilnire pe PROPRIUL tau teren particular ?  :D

Quote

Libertinajul sexual este extrem de raspandit in aceasta organizatie. Gelozia este privita ca un obstacol in calea iluminarii, ca atare apare libertinajul care i-a dat prilejul gurului sa isi manifeste "capacitatile" sexuale.
Ca de obicei, "sexul" e la moda ca da bine la romani, mai ales la aia frustati. Invidia e mare. Aia de trag peste tot, in gasca, care cu care, la gramada etc etc ... si stau in pat si fac o la..a mica si ma roade invidia ca aia au si eu nu.

Ce zici de acest REFLECTOR Si asta e "fake" ?  :w00t:

#1321
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,799
  • Înscris: 07.02.2003

View Postlight_strike, on Apr 4 2006, 19:35, said:

Ce zici de acest REFLECTOR Si asta e "fake" ?  :w00t:

Ala nu e fake, e real si platit :notangel: Dupa cum vorbeste si exprimarea folosita...
Sau poate e chiar pasionat omul, mai sti :)

Edited by andreic, 04 April 2006 - 18:48.


#1322
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005
Asa light, poti trai fara mancare?
Pai de ce nu dai un email lui Randi sa ii spui ca ii accepti provocarea, te faci si cu un milion de para, care nu ar da rau nimanui. Cu banii aia finantezi MISA o perioada, publici ce carti vrei tu, ajuti copii retardati, bolnavi de SIDA, etc.  Pe langa asta mai si arati lumii ca astfel de fenomene sunt autentice. Ce zici?

@igraine
http://www.time.com/...,199773,00.html
http://www.scientifi...ok/workbook.htm

Edited by landscape10, 04 April 2006 - 18:53.


#1323
light_strike

light_strike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 25.08.2005

View Postandreic, on Apr 4 2006, 19:16, said:

Suferi de mania persecutiei
Da, sufar daca nu te persecut putin.  :w00t:

Quote

Ma faci pe mine anti MISA dar... daca eu iti spun ca sunt DOAR anti-Prostie ce ai zice ?

Nu esti primul om care este anti-el insusi si poti sa incepi si cu autoflagelarea daca tot esti anti-tu.  :console:

Quote

Sigur, ca nu e adevarat, pe ce te bazezi ? Mai tii minte aburelile pe care le debitai prin 94-97 pe fidonet ? Mai sti cum imi spuneai mie ca poti sa traiesti fara mancare daca ma integrez in absolut sau cum corupeai pe altii in ariile publice ?
Abureli ?! Hehehe, forma penibila de 3 lei de manipulare. Descrie pct cu pct si fa lista cu asa zisele abureli si jura pe VIATA si pe SANATATEA ta ca "eu" ti-as fi spus asta vreodata: "Mai sti cum imi spuneai mie ca poti sa traiesti fara mancare daca ma integrez in absolut" ! Asa sa-ti ajute (sa te pedepseasca) Dumnezeu dupa adevarul pe care il spui sub JURAMINT !

Quote

Eu zic sa te linistesti... daca nici in 10 ani nu ai trecut faza asta... e grav. Te-ai deconspirat singur dupa "AUM MANI PADME HUM !" care o foloseai si atunci in mod obsesiv si halucinogenic... pe cand erai mare sef pe Shambala BBS unde se gaseau tot felul de materiale "interesante". He he, ce amintiri frumoase... chiar ma intrebam ce mai faci, pe unde mai incerci sa manipulezi
Hehehehe, vestitul si anticul AUM MANI PADME HUM face furori de sute de ani de zile si cioaca a gasit "dovada".  :coolspeak:

Si cum ziceai ca manipulez si cu ce lumea ?  :naughty:

Quote

Despre faza cu ozn-urile... esti chiar penal rau, ce ai vrea tu sa creada niste oameni fara cunostinte serioase si care sunt mari iubitori ai conspiratiilor. Chiar nu vad legatura intre yoga si ozn... mi-a scapat Intr-o societate bazata pe normalitate si logica (deci nu pe xfiles sau wonder woman), cand afirmi ca un film e sau nu e fake il analizezi si iei fiecare posibilitate in parte... te gandesti, oare e posibil sa fie asa si asa... si cauti argumente, daca rezista e asa daca nu... astalavista Sincer la varsta ta nu ma asteptam sa mai incerci metoda "ozn"... in incercarea de a obtine credibilitate. Aia cu Francmasonii poate mai tine o vreme dar OZN totusi...
Acelasi discurs comico-tragic in care sint aruncate pe "hirtie" zeci de cuvinte dar care nu spun nimic, nu dau nici un detaliu nu concretizeaza nimic ci dau impresia unei persoane atot cunoscatoare in care ai face greseala vietii sa nu crezi ce spune.  :worthy:  

Uite, eu o sa fiu ceva mai concret si o sa aduc citeva "marturii" in favoarea afirmatiei: "cioaca e un (pro)mason pe fata si pe mai multe forumuri din Romania.

Quote

http://forum.softped...php/t24593.html
andreicApr 5 2004, 00:59
Masoneria este o fraternitate destul de veche, poate chiar cea mai veche in existenta.

Iata un citat de pe site-ul oficial. (am subliniat ce am considerat important). Cred ca este evident de ce avem impresia de multe ori ca ei "cladesc" lumea... asa si este !

---
Semisecreta, misterioasa si diabolica pentru neinitiati Francmasoneria este in realitate o societate initiatica, avand caracter filozofic, fraternal, filantropic si progresist . Francmasoneria nu poate fi asimilata nici unei secte, nici unei biserici, nici unui partid politic, pentru ca ea nu este doctrinara , nu impune nici o credinta si nu cauta sa cucereasca puterea.
Francmasoneria grupeaza persoane preocupate de perfectionarea morala a umanitatii si care aplica idealul de pace, de toleranta si de fraternitate interumana . Fraternitatea se afla la baza ordinului masonic si se exprima in simbolistica impusa tuturor membrilor ordinului. Membrii acestei societati - initiatii, invata sa se cunoasca mai bine pe ei insisi, sa-si ajute si sa-si respecte mai mult semenii.


Quote

http://www.hanuancut...ter&f=88&t=3020

Trimis de: andrei cioaca 5 Apr 2004, 01:36 AM
http://forum.softped...6304#post226304

Gasiti acolo istoria avedarata a masoneriei din evul mediu incoace.

Sau direct de la sursa:

http://www.mason.ro/...cmasoneria.html
http://www.mason.ro/old/istoric.html

PS. Nu am stat sa caut pe toate, dar multi deja te stiu un pro mason si anti divin. Oare ce se naste din pisica, soareci maninca ?  :huh:

View Postandreic, on Apr 4 2006, 19:43, said:

Ala nu e fake, e real si platit Dupa cum vorbeste si exprimarea folosita...
Sau poate e chiar pasionat omul, mai sti
Hehehehe !!! Tot ce e anti-MISA e real si obiectiv si neplatit, dar ce e pro-MISA e platit (de cine si cu ce bani?).  :puke: Curat securist nene iancule.

Edited by light_strike, 04 April 2006 - 19:24.


#1324
igraine

igraine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 08.03.2006
Catre domnul cu evolutie spirituala "fulgeratoare"

"Ca de obicei, "sexul" e la moda ca da bine la romani, mai ales la aia frustati. Invidia e mare. Aia de trag peste tot, in gasca, care cu care, la gramada etc etc ... si stau in pat si fac o la..a mica si ma roade invidia ca aia au si eu nu."

Tu numai invidii, rautati, ignorante, ipocrizii, inconstiente, lupte, teste si razboaie vezi!
Cum poti fi invidios pe cineva care incalca legea? Chiar crezi ca toti suntem asa jos dpdv moral sa ne dorim haremuri, sex in grup, sau relatii cu minori. Si daca se trezeste vreunul care indrazneste sa zica de ilegal sau imoral, tu sari  repede, nu doar ca e frustrat , ci musai trebuie sa fie si o "l..a mica" pe acolo.   :nonobad:

Si e clara puterea ta de discernamant daca in loc sa citesti articolul si sa contrazici argumentele(daca poti) tu te iei de rezultatul pollului. Americani, saracii, ce-ai vrea sa creada? doar stii ce succes la ei au toate chestiile astea.

@Landscape Multumesc! :)

#1325
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005
light, vezi ca ultimele 2 linkuri "direct de la sursa" nu merg. Imediat le-or fi scos de pe server sa nu le vedem :D

#1326
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,799
  • Înscris: 07.02.2003

View Postlandscape10, on Apr 4 2006, 20:04, said:

light, vezi ca ultimele 2 linkuri "direct de la sursa" nu merg. Imediat le-or fi scos de pe server sa nu le vedem :D

Cred ca le-a dat gresit intentionat, pentru ca eu sa i le corectrez si dupa aia sa zica ca sunt mason, cica... sa ma discrediteze :lol:

Edited by andreic, 04 April 2006 - 19:12.


#1327
light_strike

light_strike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 25.08.2005

View Postigraine, on Apr 4 2006, 20:00, said:

Catre domnul cu evolutie spirituala "fulgeratoare"
Merci dona igrasie. Din partea ta e ca un balsam orice trimiti catre mine.  :kisstogether:

Quote

Quote

"Ca de obicei, "sexul" e la moda ca da bine la romani, mai ales la aia frustati. Invidia e mare. Aia de trag peste tot, in gasca, care cu care, la gramada etc etc ... si stau in pat si fac o la..a mica si ma roade invidia ca aia au si eu nu."
Tu numai invidii, rautati, ignorante, ipocrizii, inconstiente, lupte, teste si razboaie vezi!
Acum si aici asta punctez. Te oftici ca nu vorbesc despre rimel, farduri de ochi, creme de noapte ?  :rolleyes:

Quote

Cum poti fi invidios pe cineva care incalca legea?
Care lege ? Care dovada ? Mai bati mult cimpii ?  :console:  

Quote

Chiar crezi ca toti suntem asa jos dpdv moral sa ne dorim haremuri, sex in grup, sau relatii cu minori. Si daca se trezeste vreunul care indrazneste sa zica de ilegal sau imoral, tu sari  repede, nu doar ca e frustrat , ci musai trebuie sa fie si o "l..a mica" pe acolo.
Hehehehe, eu sar la ei/voi ... sau mass media sare la yoghinul MISA de ani de zile cu tot felul de minciuni sfruntate si mizerii umane ?

Unde vezi tu in doctrina MISA impunerea sau dorinta de a avea harem, sex in grup si rel cu minori ? Fata, trezeste-te, ca repeti ca papagalul de minte mass media de ani de zile .. si fara dovezi. Vorba "stiintificului": ai verificat personal aceste date ? Atunci, te lasi indopata precum curcanul cu astfel de gogorite, pt. ca da bine la "moda" zilei ?  :huh:

Quote

Si e clara puterea ta de discernamant daca in loc sa citesti articolul si sa contrazici argumentele(daca poti) tu te iei de rezultatul pollului. Americani, saracii, ce-ai vrea sa creada? doar stii ce succes la ei au toate chestiile astea.
Mda, acum cind votul nu e favorabil tie si celor ca tine, americanii sint de vina. Trebuia sa se faca un vot special numai pt. romani., sau .. romani ca igrasia.  :photo:

Dar sa lasam asta si sa ne amintim: MISA e recunoscuta oficial de  International Yoga Federation

[ http://www.internationalyogafederation.net/iyfportada.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Tu vorbesti de putere de discernamint ?  :coolspeak:

View Postlandscape10, on Apr 4 2006, 20:04, said:

light, vezi ca ultimele 2 linkuri "direct de la sursa" nu merg. Imediat le-or fi scos de pe server sa nu le vedem
Acel ceva e oferit de cioaca, deci lui adreseaza-i plingerile. Se vede treaba ca are nevoie de lecitina, ca mai uita cioaca.  :puke:

Se vede treaba insa ca si tu esti f. "cercetator" daca nu ai vazut cine ofera si ce ofera. Le ai pe astea cu "studiul".  :naughty:

#1328
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005
light, zi cum e cu statul fara mancare. :)

#1329
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,799
  • Înscris: 07.02.2003

View Postlight_strike, on Apr 4 2006, 20:00, said:

Descrie pct cu pct si fa lista cu asa zisele abureli si jura pe VIATA si pe SANATATEA ta ca "eu" ti-as fi spus asta vreodata: "Mai sti cum imi spuneai mie ca poti sa traiesti fara mancare daca ma integrez in absolut" ! Asa sa-ti ajute (sa te pedepseasca) Dumnezeu dupa adevarul pe care il spui sub JURAMINT !
Hehehehe, vestitul si anticul AUM MANI PADME HUM face furori de sute de ani de zile si cioaca a gasit "dovada".  :coolspeak:

He he, nu o mai da la intors mai Gabita mai, ai incercat sa ma racolezi si pe mine... ai nevoie de lecitina ? :) M-ai luat pe privat ca te-ai prins tu ca nu o sa fie usor... ca dovada nici acum nu ai reusit, si asa te-ai facut cu mine pe cap :photo:

PS - n-ai voie cu link in semnatura. (nu ti-am dat in cap, informativ doar)

Edited by andreic, 04 April 2006 - 19:55.


#1330
Brahman

Brahman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 31.10.2003

View Postandreic, on Apr 4 2006, 19:43, said:

Ala nu e fake, e real si platit :notangel: Dupa cum vorbeste si exprimarea folosita...
Sau poate e chiar pasionat omul, mai sti :)
Bai andreic, nu vezi ca esti penibil? Cum sa fie ala platit? La TVR? Este doar o emisiune facuta profesional. Nu jurnalismul celor de la Gardianul de exemplu care este sub orice critica!

#1331
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,799
  • Înscris: 07.02.2003

View PostBrahman, on Apr 4 2006, 20:50, said:

Bai andreic, nu vezi ca esti penibil? Cum sa fie ala platit? La TVR?

TVR-ul nu are nevoie de bani ? :proud:
Oricum mai sus cand am spus aia era doar cu titlu umoristic nicidecum incriminator... poate omul avea doar o pasiune atata tot, insa nu vad nimic profesional in a sfida justitia.

Edited by andreic, 04 April 2006 - 19:55.


#1332
Brahman

Brahman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 31.10.2003

View Postandreic, on Apr 4 2006, 20:52, said:

TVR-ul nu are nevoie de bani ? :proud: Oricum mai sus cand am spus aia era doar cu titlu umoristic... poate omul avea doar o pasiune atata tot, nu vad nimic profesional in a sfida justitia.
Hahahahaha, ce avem noi in Romania tu numesti justitie? Hai ca e buna!!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate