Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Achizitie telefon: Lenovo vs Sony ?

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
CristianLC

CristianLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 10.01.2014
Nu stiu cum e Sony, dar din cate Core-uri 4G mi-au trecut prin mana, nu am vazut unul care sa aiba aplicatii instalate, poze etc. si sa se miste macar decent. Din fabrica e ok dar dupa ce pui cateva chestii pe el se termina distractia

#20
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
Pai ambele au 1GB ram, incercam sa evit cat de mult se poate pe cele cu 512Ram, iar in 500lei nu gasesc nimic mai bun.

#21
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,232
  • Înscris: 23.10.2013
+1 Sony Xperia E3.

Unde l-ai vazut la 500 lei?

#22
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
,,Varu te rezolva" - sper ca intelegi :))
Ambele sunt noi, cu factura, garantie, cumparate in Octombrie, respectiv Noiembrie, deci n-au au max. 1 luna.
Le-am vazut in poze si arata ca noi, n-au nici o zgarietura.
Am nevoie de parerile voastre pentru a putea face alegerea respectiva. Multumesc pt ajutor ! :)

#23
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,232
  • Înscris: 23.10.2013
Pt cadou eu as lua un telefon nou din magazin:
Moto E - bine optimizat, o sa primeasca update-ul Android Lollipop http://www.evomag.ro...gru-529288.html
LG L70 - camera cu blit + camera frontala http://www.arsis.ro/...black-1153.html
Nokia Lumia 630 Dual-Sim http://blackfriday.f...o.ro/produs/135 (sau single-sim putin mai ieftin http://blackfriday.f...o.ro/produs/129)

#24
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
MOTO- nu-mi place deloc, ca design. Iar designul conteaza destul de mult, deoarece in cea mai mare parte a timpului o petreci cu ochii pe telefon nu in procesor, ram sau altele. Posted Image
Lumia- designul cam simplu, ecranul este mai slab ca la Lumia 520 deoarece este mai mare si are aceeasi rezolutie din cate stiu.
L70- suna destul de interesant, dar tot voi mi-ati zis sa nu cumpar alea ce au rezolutia proasta. Iar L70 are rezolutia 480x800 la 4.5", iar Samsungul 540x960 la 4"5 si Sony tot mai buna ca la LG o are. Si in plus sunt si cu 20-70lei mai ieftine.

Ramane SONY E3 vs Samsung CORE 4G ?

Edited by Simi1, 23 November 2014 - 23:33.


#25
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,232
  • Înscris: 23.10.2013
Xperia E3 si Galaxy Core 4G sunt la acelasi pret cu Xiaomi Redmi 1S care e incomparabil mai bun.

De la varu' - un telefon cu procesor Snapdragon 400, rezolutie ecran min. qHD, spatiu de stocare de 8GB si update Android KitKat. Te poti uita dupa LG G2 Mini, Sony Xperia M2, LG L90 sau Moto G 2013 (varianta cu 16GB pt ca nu are slot SD).

#26
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
M2 nu gasesc sub 600lei.
Am achizitionat sony, si maine cred ca o sa iau si samsungul Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate