Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 

Turcii nu se spala in mod normal, sau doar cand pleaca de acasa?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#19
carpathos

carpathos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 07.01.2014

View PostAl3csutzul, on 15 noiembrie 2014 - 21:38, said:

ai stat langa indieni? care mananca al dracu de iute,la fel ca si turcii nu se spala,imagineaza-ti cum e sa puta acolo intre ei, sa-ti tii hainele in valizele din hotel ca sa nu se imbacseasca cu miros !Posted Image
Am avut de-a face cu o gramada de indieni si nu-mi amintesc ca vreunul sa fi avut probleme cu igiena. In schimb am participat odata la o sedinta si la un moment dat au intrat vreo 4 francezi in sala. Din momentul ala a inceput sa miroase a sosete nespalate de iti trebuia masca de gaze.

#20
cris_ct

cris_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 550
  • Înscris: 13.01.2011
Turcii se spala si la fund cu apa atunci cand merg la toaleta. Ai nimerit cu niste nesimtiti, chiar daca au carte.
De jegosu' ala de la FMI cu pantofii gauriti in talpa ce sa mai zicem? Profesional, om pregatit, in rest un porc nesimtit.

Edited by cris_ct, 15 November 2014 - 23:36.


#21
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Tot pomenesti "nepracticant". Ce e ala turc practicant sau nepracticant?

#22
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
De ce sa te speli? Consumi apa, una la mana, a doua zi vei puti la fel si iar va trebui sa te speli, bani aruncati in vant.

#23
gicaru

gicaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,709
  • Înscris: 19.05.2014

View Postcris_ct, on 15 noiembrie 2014 - 23:33, said:

Turcii se spala si la fund cu apa atunci cand merg la toaleta. Ai nimerit cu niste nesimtiti, chiar daca au carte.
De jegosu' ala de la FMI cu pantofii gauriti in talpa ce sa mai zicem? Profesional, om pregatit, in rest un porc nesimtit.

sa nu jignim omu' ...porc nesimtit (am inteles ca-i evreu de origine) deci n-are cum porc, "bou nesimtit"ar putea fi o alternativa fara conotatii antisemite.

#24
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,889
  • Înscris: 14.10.2008
Suna mai bine nesimporc decat nesimbou. Mai nespalati decat multi dintre tigani nu cred ca mai sunt altii, mai ales cei care nu au bani si baie si apa sau sapunuri si deodorante.  Cica sunt destui barbati rromi carora nu li se ridica nivelul de trai decat daca podoaba interpiciorala a pirandei nu candeste de se sparg ochelarii.

Dar te trezesti cu romani bine imbracati care put ca naiba, de urasc camasile pentru ca orice barbat care a trecut pe langa mine cu camasa avea un miros.

#25
JesusInDaHood

JesusInDaHood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 30.06.2013

View Postdon_dannielo, on 15 noiembrie 2014 - 23:59, said:

Tot pomenesti "nepracticant". Ce e ala turc practicant sau nepracticant?
Se subinatelege oarecum ca, fiind turc, cel mai probabil este si musulman. Toata lumea stie ca este o religie cretina cu foarte multe obiceiuri penale. Prin nepracticant se poate intelege ca e ateu sau ca nu tine cont de regulile alea stupide.

View PostNeaceasca85, on 16 noiembrie 2014 - 03:10, said:

Suna mai bine nesimporc decat nesimbou. Mai nespalati decat multi dintre tigani nu cred ca mai sunt altii, mai ales cei care nu au bani si baie si apa sau sapunuri si deodorante.  Cica sunt destui barbati rromi carora nu li se ridica nivelul de trai decat daca podoaba interpiciorala a pirandei nu candeste de se sparg ochelarii.

Dar te trezesti cu romani bine imbracati care put ca naiba, de urasc camasile pentru ca orice barbat care a trecut pe langa mine cu camasa avea un miros.
Subscriu as fuck. Cei mentionati de tine mi se par cele mai josnice fiinte umane, pur si simplu.

#26
JesusInDaHood

JesusInDaHood

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 30.06.2013

View Postcarpathos, on 15 noiembrie 2014 - 23:25, said:

Am avut de-a face cu o gramada de indieni si nu-mi amintesc ca vreunul sa fi avut probleme cu igiena. In schimb am participat odata la o sedinta si la un moment dat au intrat vreo 4 francezi in sala. Din momentul ala a inceput sa miroase a sosete nespalate de iti trebuia masca de gaze.
Auzisem si eu ca put oamenii astia, dar n-am avut ocazia sa petrec timp mai mult cu ei. In momentele cand ma intalneam cu unii, gen holuri/balcon, nu puteai sa-ti dai seama de igiena lor.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate