Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Sfat alegere receiver+boxe

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,179
  • Înscris: 16.10.2008
Mie mi-a placut partea cu "mixerele false" . Ma intreb in ce gama falseaza mixerele alea si ce note muzicale nu le ating corect...
Yamaha fac si instrumente proaste ,doar ca ceea ce fac ei nu se reduce la gama de PSR-uri folosite la lautarie. Fac si piane de concert de zeci de mii de euro ,piane digitale de mii de euro , si chitari clasice si acustice din lemn 100% la un raport calitate/pret foarte bun. Probabil ca si ale sunt "false" si sufera la vre-un capitol.

#38
S1234

S1234

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 17.09.2015
Cocos nu am scris pentru plictisiti ca tine, care confunda Facebook cu forum,  te rog sa iti vezi de drumul tău si sa nu mai umpli forumul de mesaje aiurea ca nu e viber, daca ai investit in scule ai ceva acasă limitează-te doar la alea nu iti da cu parerea de ce au scris altii pe forumuri, eu am scris pentru cei care vor sa faca o investiție si sa nu constate acasa ca au luat o mate teapa, cu mi s-a Ă®ntâmplat mie, Yamaha psr nu zice nieni va e ieftina, dar tu ai atins-o vre-o data?Eu am folosit-o nu vorbesc din forumuri, iar in ceea ce privește cantaretii in general prefera roland si korg, nu stiu unde te invarti tu dar totusi atunci cand postam ceva, scopul e sa ajutam si alti useri, nu sa ne dam in spectacol ca pe sentimente. ro  Facebook etc.

Inca o data iti spun vezi de treaba ta nu încerca sa intri in discutie cu mine, nu imi prezinti interes si e ultimul mesaj.

Edited by S1234, 12 January 2016 - 12:44.


#39
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,179
  • Înscris: 16.10.2008
Iar unu' care si-a reluat tratamentul intrerupt pe 12 octombrie! Vad ca in ultimile zile a tunat si i-a adunat pe aici. O fi de la noua lege antifumat si inchiderea multor cluburi....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate