Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 

GTA IV LAG

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
RaZerIk

RaZerIk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 22.04.2011
Salut baieti , am o problema foare foarte enervanta , am un lag in GTA IV incredibil si-l joc pe 800x600 + all details low/off , la memory usage e 204/1006.
Configuratia PC-ului :
CPU: AMD Sempron LE-1200 Single Core @ 2.5 GHZ
GPU: ATI RADEON HD 5450 1GB DDR3 64 bit (Ultimul driver instalat)
RAM: 2GB DDR2
OS: Windows XP SP3
Jocul are patch-ul 1.0.7.0 instalat + rulez jocul in Razer Game Booster si tot degeaba ..
Sa nu ma luati cu raspunsuri gen ai pc-ul praf , ca stiu ca-l am Posted Image  , dar totusi am vazut pe youtube oamenii care-l jucau pe pc-uri mai slabe ca al meu sau la fel de bun .

GTA IV rulat pe : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0dYHvuLyNq8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
CPU: Intel Pentium 4 HT @ 3.00 GHz
RAM: 1.5 GB
GPU: XFX Radeon HD 5450 512 mb GDDR3
OS: Windows XP Service pack 3
With fraps: 10-20 FPS
Without: 15-40 FPS

#2
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,738
  • Înscris: 28.12.2008
Şi lu' ăla din video îi merge ca naiba. Pe lângă asta sunt sigur că un P4 cu HT e mai bun decât ce ai tu. GTA IV e dependent de CPU.

#3
HLG

HLG

    Like a baws!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,100
  • Înscris: 08.07.2007
Ai topic dedicat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate