Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara
 Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...
 Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri
 Lipsa etrieri noduri

nume strazi

Fundație casa

Cadastru pentru vanzare apartament
 

Intrebare privind portarea

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
1978alin

1978alin

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 91
  • Înscris: 29.01.2014
Am cautat acest raspuns pe portabilitate.ro si nu am gasit asa ceva.
Situatie : doresc sa reziliez (portez) un abonament Vodafone in al carui cont mai am bani.Din cate stiu in momentul portarii trebuie sa prezinti chitanta care atesta ca ai achitat abonamentul pe ultima luna operatorului in a carei retea vrei sa portezi.
In cazul de fata cum procedez?Arat ultima chitanta cu ultima plata facuta in avans sau cum...?

#2
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,231
  • Înscris: 18.12.2007
Nu trebuie sa dovedesti ca ai platit factura. Iti trebuie doar o factura recenta de la reteaua ta actuala (Vodafone) ca sa ateste ca numarul chiar este de Vodafone.

#3
1978alin

1978alin

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 91
  • Înscris: 29.01.2014
Pe chitantele emise de Vodafone dupa ce se efectueaza plata nu este trecut numarul de telefon , este trecut doar codul de client...in fine ma duc acum sa vad ce si cum.

#4
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,231
  • Înscris: 18.12.2007
Iti trebuie doar factura, nu si dovada platii!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate