Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Laptop pentru arhitectura

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,768
  • Înscris: 09.05.2005
Hmmm... nu stiam ca apartin tot de Fit. Nu inteleg atunci diferenta de stocuri... cifra de afaceri PC Fun e mai mare cu doar 30%.

Edited by LensFlare, 08 August 2013 - 17:24.


#20
crism92

crism92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.08.2013
vazand cata importanta acordati garantiei m-am gandit sa mai adaug un detaliu: eu studiez in italia si vin in romania destul de rar, cand am vacanta... stiu ca pare o intrebare stupida, dar ar trebui sa ma gandesc si la o alta varianta, adica sa-l cumpar din italia din cauza garantiei ? ( din nou, nu ma pricep prea bine)

#21
shmu

shmu

    Clickahoolic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,460
  • Înscris: 09.01.2008
pai uite-te la ei pe site-uri daca gasesti modelele de mai sus si la ce preturi... daca preturile sunt la fel, da.. ai putea sa le iei de la ei.

#22
crism92

crism92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.08.2013
In italia cam toate se vand cu windows instalat, iar, din cate am vazut, in romania poti sa cumperi si fara, deci deja este o diferenta de pret...
Merci pentru sfaturi Posted Image

#23
georgik12

georgik12

    Tech Advisor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,517
  • Înscris: 15.02.2011
@lens
Da,garantia se poate solutiona si direct la producator,dar nu toti apeleaza la asta. Si dupa ce Domo mi'a tras clapa cand am vrut sa iau pentru cineva un V3 prin rate (vreo 10 zile m'au tinut in asteptare,desi laptopul era pe stoc la ei pe site,ca apoi sa'mi zica ca nu au modelul respectiv pe stoc),m'am lecuit de orice Domo/Flanco sau mai stiu eu ce. Altex sunt mai ok,desi singura comanda la ei a fost un cablu HDMI care a ajuns in 3 zile (cu tot cu 24 ore livrare sau cat ai ei trecut acolo). In rest,vreo 2 Tv'uri direct din magazin de la ei,iar acolo nu au fost probleme.

@crism92
Vezi ofertele de pe acolo si daca ai iesi mai bine ca raport pret/performanta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate