Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 

Ajutor urologie

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Cyber80

Cyber80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.05.2013
Buna ziua am 20 de ani si am o problema foarte grava am penis-ul mic cat al unui bebelus cand "doarme" si testiculul stang este micut cat o bombonica mica iar prietena mea nu poate ramane insarcinata incerc de 7 luni va rog ajutatima sa ma duc la doctor imi este rusine:(

#2
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,355
  • Înscris: 09.11.2006
mergi si fa o spermograma si acolo vezi daca ai probleme. nu conteaza marimea putzei, conteaza numarul si calitatea spermatozoizilor. ia-ti inima in dinti si mergi la medic ca nu se intampla nimic. daca ai o problema iti va spune el daca se poate rezolva, daca nu iti ramane varianta cu fertilizarea. Te-ai gandit ca poate si prietena are ceva?

#3
Cyber80

Cyber80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.05.2013

View PostKobra2602, on 14 mai 2013 - 10:11, said:

mergi si fa o spermograma si acolo vezi daca ai probleme. nu conteaza marimea putzei, conteaza numarul si calitatea spermatozoizilor. ia-ti inima in dinti si mergi la medic ca nu se intampla nimic. daca ai o problema iti va spune el daca se poate rezolva, daca nu iti ramane varianta cu fertilizarea. Te-ai gandit ca poate si prietena are ceva?

a fost la ginecolog a facut diferite teste de fertilitate totul este ok

#4
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,355
  • Înscris: 09.11.2006
atunci nu ramane decat sa mergi tu la un cabinet sa faci o spermograma si vezi ce iese, apoi incep, sa speram ca nu, problemele.

#5
Cyber80

Cyber80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.05.2013

View PostKobra2602, on 14 mai 2013 - 11:12, said:

atunci nu ramane decat sa mergi tu la un cabinet sa faci o spermograma si vezi ce iese, apoi incep, sa speram ca nu, problemele.

multumesc mult !Posted Image

#6
Arayan

Arayan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 03.12.2012
-Problema cea mare e sa te impaci cu ideia.Probleme la fel sau poate chiar mai grave sant si la partea opusa adica la cei cu dramba prea mare.
Acolo datorita ,,frecarii'' prea mari apar la ambii parteneri diferite exeme,infectii,usturimi,rani,care apoi pot devenii grave,cancerigene.Gandeste-te ca pe undeva tu esti avantajat.Testiculele in general nu prea sant egale.Penisul uman este mult mai lung dar pana la 1/3 este retras in corp,daca dispui de ceva bani poti face o operatie si tzi-l trage afara,e posibil ca sa fie ascuns mai mult de 1/3 in interior asa ca vezi tu ce faci sa nu intrii in extrema cealalta...

#7
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Fara legatura...dar intreb si eu: de ce vrei copil la 20 de ani, mai ales ca cei care vor sa intemeieze o familie o fac cu sotia si nu cu prietana?imi cer, din start, scuze daca judec gresit, poate e un caz particular, dar la 20 de ani viata chiar merita un pic traita altfel..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate