Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

CONT BET 365

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1
KAZONDE

KAZONDE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 02.07.2009
cei care au cont la aceasta casa de pariuri online ii rog sa-mi spuna de ce am nevoie pentru a deschide un cont la ei. Multumesc.

#2
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010

View PostAlexPatan, on 06 mai 2013 - 13:54, said:

cei care au cont la aceasta casa de pariuri online ii rog sa-mi spuna de ce am nevoie pentru a deschide un cont la ei. Multumesc.
De bani.

#3
Abkhaz

Abkhaz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,745
  • Înscris: 19.03.2013

View Postmarcel201, on 06 mai 2013 - 14:01, said:

De bani.

de bani in plus

as putea sa adaug eu.



Ai nevoie de card pe numele tau si e de preferat sa ai 18 ani

#4
opop

opop

    bolnav cronic :(

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 06.01.2007
poti face cont si fara bani, doar sa sa stii sa sa scrii

Edited by opop, 06 May 2013 - 14:56.


#5
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 08.03.2013

View PostAlexPatan, on 06 mai 2013 - 13:54, said:

cei care au cont la aceasta casa de pariuri online ii rog sa-mi spuna de ce am nevoie pentru a deschide un cont la ei. Multumesc.

1 - Card de la ING, sau alt card si cont pe moneybookers. - Daca ai pe ING... nu iti mai trebuie cont pe monybookers, merge direct.
2 - 25 de ron este suma minima pe care o poti depune.
3 - Pana in 200 de ron iti este dublata suma depusa: bagi 200 de ron -> Primesti 200 de ron Bonus, bagi 25 de ron? Te-ai prins: 25 de ron primesti bonus.
3.1 - Bonusul are o conditie de rulare(cred ca trebuie sa bagi de 3 ori pe o miza peste 1.5), Bonusul cred ca devine activ si daca pierzi suma initiala.
4 - Cam atata!

5 - Recomandat: Home bank(3 ron pe luna ING).

Verificarea o sa se faca prin posta, sau prin telefon: La mine s-a facut prin toate 3: Verificare online(trimis copie dupa buletin), verificare prin posta, verificare prin telefon.
Prin posta primesti un plic cu un cod: Intri pe pagina si bagi codul ala.

Edited by ----, 06 May 2013 - 20:04.


#6
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010
Nu tre neaparat card la ING, tre sa fie Visa Electron de la orice banca, acum na, iti faci unde-ti convine mai mult.

#7
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 08.03.2013
marcel201 - Mai joci si pe alta adresa? Zic inafara de bet365
williamhill Ai incercat?
Pinnacle?

Edited by ----, 06 May 2013 - 20:45.


#8
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,463
  • Înscris: 22.05.2011
poti sa iti faci un cont simplu, si sa il alimentezi prin paysafecard, este de cumparat pe la chioscuri, are un pin, la fel cum e cartela reancarcabila de telefon. Eu mi-am facut cont zilele trecute, am depus 25 lei, si acum am 50 lei in cont. Joc asa din plictiseala pe meciuri live...
De exemplu acum 20 minute am pus 3 lei ca da primul gol Chiajna, si am castigat 7 lei. Acum 5 minute am pus 1 leu ca si golul doi da tot Chiajna, si am pierdut. La alt meci era in minutul 60 si erau 11 cornere,am pus ca se dau peste 14,5 si iarasi am castigat.

Edited by rhdghdhs, 06 May 2013 - 20:54.


#9
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010

View Post----, on 06 mai 2013 - 20:44, said:

marcel201 - Mai joci si pe alta adresa? Zic inafara de bet365
williamhill Ai incercat?
Pinnacle?

Nu, n-am mai incercat si nici n-am nevoie atat timp cat nu m-a dezamagit bet365.

#10
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 08.03.2013

View Postrhdghdhs, on 06 mai 2013 - 20:44, said:

poti sa iti faci un cont simplu, si sa il alimentezi prin paysafecard, este de cumparat pe la chioscuri, are un pin, la fel cum e cartela reancarcabila de telefon. Eu mi-am facut cont zilele trecute, am depus 25 lei, si acum am 50 lei in cont. Joc asa din plictiseala pe meciuri live...
De exemplu acum 20 minute am pus 3 lei ca da primul gol Chiajna, si am castigat 7 lei. Acum 5 minute am pus 1 leu ca si golul doi da tot Chiajna, si am pierdut. La alt meci era in minutul 60 si erau 11 cornere,am pus ca se dau peste 14,5 si iarasi am castigat.
Nu știam de paysefecard.
Cum stă treaba? dai 25 de ron și ce sumă găsești pe card? Sau își opresc comision? Gândesc că vreun interes trebuie să fie pe acolo...

View Postmarcel201, on 06 mai 2013 - 20:57, said:

Nu, n-am mai incercat si nici n-am nevoie atat timp cat nu m-a dezamagit bet365.


Fiecare casa are un pariu special, ceva aparte, bet365 este ok ca imagine, dar cotele sunt cam micute.

#11
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010

View Post----, on 06 mai 2013 - 21:09, said:

Fiecare casa are un pariu special, ceva aparte, bet365 este ok ca imagine, dar cotele sunt cam micute.
Si ce are special bwin,pinnacle,williamhill,bet-at-home, etc fata de bet365?

#12
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 08.03.2013

View Postmarcel201, on 06 mai 2013 - 21:25, said:

Si ce are special bwin,pinnacle,williamhill,bet-at-home, etc fata de bet365?

williamhill - Cote bune la pariul pe următoarele 5 minute.
pinnacle - Limite foarte bune, cote bune, poţi face arbitrage, nu îţi limitează contul când prinzi vreun bilet mare.
bet-ar-home nu ştiu.
Bwin - Nu se mai poate juca din România - Nu mi-au placut, nu am facut cont pe asa ceva.


Asta din ce am observat pana acuma.

La bet365 Cica s-ar da bonus la Sumele Rulate, bonus de ziua de nastere.

Ce am mai luat: Pariul gratuit pe Bayern* Parca pe Bayern a fost pariu gratuit de 40 de ron?
Astia stau bine la partea de bonus, doar ca au conditie de rulare, pariul ala de 40 de ron era gratuit(se returna) in caz ca pierdeai biletul, bonusul initial trebuie rulat de 3 ori pe cote de 1.5

Edited by ----, 06 May 2013 - 21:31.


#13
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012

View Postrhdghdhs, on 06 mai 2013 - 20:44, said:

poti sa iti faci un cont simplu, si sa il alimentezi prin paysafecard, este de cumparat pe la chioscuri, are un pin, la fel cum e cartela reancarcabila de telefon. Eu mi-am facut cont zilele trecute, am depus 25 lei, si acum am 50 lei in cont. Joc asa din plictiseala pe meciuri live...
De exemplu acum 20 minute am pus 3 lei ca da primul gol Chiajna, si am castigat 7 lei. Acum 5 minute am pus 1 leu ca si golul doi da tot Chiajna, si am pierdut. La alt meci era in minutul 60 si erau 11 cornere,am pus ca se dau peste 14,5 si iarasi am castigat.

Paysafecard-ul asta de la ce chioscuri se cumpara sau unde se gaseste mai exact? Sunt interesat sa ma reapuc de pariuri online, am facut pauza o perioada.

Edited by danielionutb, 06 May 2013 - 21:46.


#14
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010
Da, cand sunt evenimente mai importante primesti bonus un pariu gratis de 40 lei.

#15
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 08.03.2013

View Postdanielionutb, on 06 mai 2013 - 21:45, said:

Paysafecard-ul asta de la ce chioscuri se cumpara sau unde se gaseste mai exact? Sunt interesat sa ma reapuc de pariuri online, am facut pauza o perioada.
Eu sunt curios cum se procedeaza la retragere? Ca nu are card atasat, asta pe langa faza ca nu poti retrage pana nu treci de verificarea aia, asa poti juca si fara verificare(ca am jucat eu mult timp).>>??

View Postmarcel201, on 06 mai 2013 - 21:46, said:

Da, cand sunt evenimente mai importante primesti bonus un pariu gratis de 40 lei.
Oricum acuma nu prea mai ai pe ce paria: majoritatea campionatelor sunt încheiate, se joacă fără prea multă motivare.


La vară ar trebui să urmeze o rundă de Campionat Mondial(zic pentru 2014), în rest nu prea mai avem ce juca.

Bayern - Dortmund la finala C.L. - Iara ma astept la ceva joc interesant.

Edited by ----, 06 May 2013 - 21:53.


#16
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012

View Post----, on 06 mai 2013 - 21:53, said:

Eu sunt curios cum se procedeaza la retragere? Ca nu are card atasat, asta pe langa faza ca nu poti retrage pana nu treci de verificarea aia, asa poti juca si fara verificare(ca am jucat eu mult timp).>>??


Oricum acuma nu prea mai ai pe ce paria: majoritatea campionatelor sunt încheiate, se joacă fără prea multă motivare.


La vară ar trebui să urmeze o rundă de Campionat Mondial(zic pentru 2014), în rest nu prea mai avem ce juca.

Bayern - Dortmund la finala C.L. - Iara ma astept la ceva joc interesant.

Pai tocmai ca la asta ma gandesc si eu cum iti poti scoate banii daca ai castigat? O modalitate trebuie sa existe...

Avem ce juca la vara daca te referi la Cupa Confederatiilor plus ca mai sunt preliminariile din cupele europene si sa nu uitam turneele de tenis.

#17
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010
Ca sa poti retrage de la bet365 iti trebuie card atasat, ca sa poti pune bani ai mai multe variante: moneybookers,pay2all,paysafecard,card,fast bank transfer.

Dar te complici cu paysafecard, stiu ca e mai comod, fara carduri,fara griji, dar un card in ziua de azi pentru activitatea online e un "must have" . Eu am avut la ING pana toamna anului trecut iar acum am de la banca transilvania, imi ia 1 leu pe luna pentru online banking.

#18
----

----

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 08.03.2013

View Postdanielionutb, on 06 mai 2013 - 22:49, said:

Pai tocmai ca la asta ma gandesc si eu cum iti poti scoate banii daca ai castigat? O modalitate trebuie sa existe...

Avem ce juca la vara daca te referi la Cupa Confederatiilor plus ca mai sunt preliminariile din cupele europene si sa nu uitam turneele de tenis.
Asa poți adăuga un card(ai voie vreo 5) și retragi de acolo, dar tot o să trebuiască să treci prin validare, doar validarea este posibil să dureze 5 zile, retragerea durează alte câteva zile.
Comisionul cam pe la 3-5% - Cu toate că bet365 nu oprește nimica: Doar că banca își oprește o parte, mai este diferența: Euro - Ron, cam 3-5% ron se pierd pe drum.

Poti retrage minim 25 de ron.

Tenisul este cam imprevizibil: Am pierdut 100 de ron pe Live, s-a întors repede balanță și Poc: 100 de ron pe minus

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate