Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Pain & Gain (2013)

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
zerobitsunt

zerobitsunt

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,930
  • Înscris: 14.01.2011
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SEQ8jyvmYtw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

http://www.imdb.com/title/tt1980209/

#2
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
Am vazut filmul la cinema. Un film prost cu actori buni. Au fost spectatori care au plecat din sala din cauza filmului. Daca asta e o poveste adevarata ecranizata, e o poveste cu (infractori) prosti. Complet dezamagit, mai bine ma duceam si beam cateva beri.
Am mers cu prietenii la un film, l-am ales vazand ca pe IMDB asta e pe primul loc in US Box Office si am zis ca poate nu sunt majoritatea americanilor cimpanzei cu CNP-uri. M-am inselat.

Edited by Getodacul, 04 May 2013 - 09:35.


#3
mobilewave

mobilewave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 04.12.2008
UP UP UP  !!!

@Getodacul

De ce atat de serios?

    "My name is Daniel Lugo, and I believe in fitness " Posted Image

Un film imprevisibil,bazat pe fapte reale,un scenariu incredibil de absurd,actori pe masura,replici siropoase,coloana sonora inspirata...mi-e unul mi-a placut Posted Image Cu siguranta cea mai buna comedie a anului 2013,cel putin pana in acest momentPosted Image Recomand !!!

Edited by mobilewave, 13 August 2013 - 01:54.


#4
candreifx

candreifx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,878
  • Înscris: 05.06.2013
seri-os?
mai si citezi...

#5
mobilewave

mobilewave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 04.12.2008
candreifx

Ai dreptate,greseala mea.Se mai intampla...era destul de tarziu,si nu am fost atent in editarea mesajului

Edited by mobilewave, 13 August 2013 - 19:49.


#6
mbb

mbb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 11.07.2011
Aseara am vazut Pain and Gain fara sa vad vreun trailer inainte. Am ramas surprins ca e vorba si de o romanca in film Posted Image

Filmul este mai mult comedie si nu trebuie inteles ca un film de actiune.

Filmul expune foarte bine poveste acelor infractori foarte prosti. Nu aveam ce sa ii cer mai mult pentru ca exprima exact ceea ce trebuie. In afara de asta este si o lectie de viata din care poti sa-nveti ceva bun.

Eu il recomand.

Edited by mbb, 14 August 2013 - 12:56.


#7
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,771
  • Înscris: 08.09.2008
Vazut si eu, mie unul mi-a placut. Vorba lui @mbb, filmul acesta nu trebuie tratat prea in serios pentru ca arata prostia extrema a acelor infractori, mi-e greu sa cred ca prostia aia e chiar reala. Posted Image  

Imi pare bine ca l-am vazut, are momentele lui amuzante si imi plac actorii, in special Dwayne Johnson.

#8
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,124
  • Înscris: 25.02.2007
Film cu prosti.
Aproape ca te-apuca rasu uneori da' e cu crime pe bune.

M-am uitat pana la sfarsit ca am fost curios cum se termina da' nu recomand vizionarea.

#9
Tinkerbelle

Tinkerbelle

    Post Tenebras Lux

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,305
  • Înscris: 22.04.2013
M-am distrat...tare simpatici actorii! Posted Image
Ce mândră m-am simţit să văd că cel mai exportat produs românesc, prostituatele, a ajuns pe mare ecran... :lol:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate