Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 

C3 si conectarea la internet

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
andrusk

andrusk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 10.01.2007
Am doua intrebari ptr Nokia c3 :
   1- in acest moment nu pot intra in contul de e mail,scrie " eroare aplicatie " si daca vreau detalii scrie "  null pointer java/lang/nuil pointer ".De la relatii cu clientii mi-au spus ca au ceva probleme tehnice si ca le vor rezolva.A  mai avut cineva asa la telefon?
  2- peste cateva zile voi pleca in Turcia .Eu am cartela la telefon,o incarc cu 5 euro si am si internet inclus.Vreau sa stiu daca pot folosi cu telefonul internetul in Turcia,in zonele cu Wireless,fara a-mi activa rooming ul.

Edited by andrusk, 26 March 2013 - 16:23.


#2
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Salutare andrusk,

Din cate ai scris tu, primesti o eroare de aplicatie. Eroarea primita "null pointer java/lang/nuil pointer" se refera strict la o problema a aplicatiei respective. Iti recomand stergerea si reinstalarea aplicatiei, cel mai probabil anumite fisiere au fost corupte.

Multumesc!

#3
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
In legatura cu utilizarea Wireless-ului in zonele din Turcia, unde lucrul acesta este permis, doresc sa te informez ca acesta este independent de operatorii de telefonie mobila. In ceea ce priveste internetul mobil disponibil pe cartela, din extraoptiuni, el nu poate fi folosit in Roaming. Daca doresti internet mobil in Turcia, iti recomand activarea optiunii Roaming pe Zi la costul de 4 EURO cu TVA inclus. Mai multe detalii poti afla accesand link-ul de aici, sectiunea Tarife.

Multumesc!

#4
andrusk

andrusk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 10.01.2007
Cu eroarea de aplicatie am rezolvat,cu internetul in Turcia nu , desi am avut roamingul pe zi cu 3,99 euro,dar de atunci telefonul meu  aluat-o razna,adica  pe ecran scrie " contacte nepregatite" atunci cand vreau sa vad telefoanele primite sau date.L-am readus la setarile din fabrica,l-am inchis/deschis,si-a revenit ptr 2 zile acum iar l-a apucat nebuneala.Aveti idee ce as putea  sa-i mai fac?

Edited by andrusk, 03 April 2013 - 14:29.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate