Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitionare laptop gaming

Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba
 Facultate

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume
 Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta
 Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 

Unde gasesc si eu costum de mos Craciun ? [ magazin online sau in Iasi ]

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
mariusalex90

mariusalex90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 06.07.2011
Cum zice si titlul topicului, ma intereseaza un costum de mos Craciun, marimea XXL. Daca stie cineva vreun site de incredere, de unde a cumparat, sau vreau magazin in Iasi, as fi recunoscator. Si da, stiu ca e putin cam devreme, dar trebuie sa fim pregatiti :D

#2
khazar

khazar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 878
  • Înscris: 30.03.2006
in kaufland sau carrefour

#3
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,997
  • Înscris: 09.10.2011
Costumele de Mos Craciun din Kaufland sau Carrefour sunt similare costumelor de mort! Calitativ vorbind!

#4
khazar

khazar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 878
  • Înscris: 30.03.2006

 Josef_Mengele, on 13 noiembrie 2012 - 23:17, said:

Costumele de Mos Craciun din Kaufland sau Carrefour sunt similare costumelor de mort! Calitativ vorbind!
pt cei ce inca mai cred in mos craciun nu exista nici o diferenta intre costumele de 30 de lei si cele de 500 de lei.....calitativ vorbind!

#5
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,997
  • Înscris: 09.10.2011
Depinde pt ce le cumperi! Eu spre exemplu, ma voi imbraca in Mos Craciun, merg la Sofitel, ca e petrecere acolo, dau cadouri copiilor, ma expun reflectoarelor, eu am nevoie de un costum serios, de o barba si peruca din par natural...

Asa... se imbraca bunicamiu cu un cearsaf cand eram mic, nici de costum de Mos nu e nevoie!

Tot apropo de costum de mos, glumind cu un copilas de 3 ani, de fata cu el mi-am dat jos caciula, am pus cagula pe fata si apoi caciula, cand m-am intors la el s-a speriat atat de tare ca s-a scapat! Si e cagula de mascat, nu de Scream!

Edited by Josef_Mengele, 14 November 2012 - 19:12.


#6
britishpub

britishpub

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,664
  • Înscris: 01.10.2010
sex shop sau magazine gen Carrefour, Lidl etc. eu zic sa dai o fuga pana la sex shop, e posibil sa aiba chiar si diverse accesorii glumete, ca pentru spiritul Craciunului. Posted Image  "ia vino la mosu' in poala, ai fost cuminte anul asta?" Posted Image

acuma depinde pentru ce iti tebuie, nu ai mentionat

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate