Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Copil cu temperament sangvinic
 ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...

La mulți ani @Arader!
 La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!

Suspect Frauda Informatica
 Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 

Need For Speed Most Wanted 2: Continuarea

- - - - -
  • Please log in to reply
107 replies to this topic

Poll: Ve-ti Cumpara jocul? (94 member(s) have cast votes)

Ve-ti Cumpara jocul?

  1. Da,voi cumpara jocul. (25 votes [26.32%])

    Percentage of vote: 26.32%

  2. Nu o sa cumpar acest joc. (43 votes [45.26%])

    Percentage of vote: 45.26%

  3. Da,as vrea sa-l cumpar,dar nu am pc performant. (15 votes [15.79%])

    Percentage of vote: 15.79%

  4. Da,as vrea sa-l cumpar,dar nu am destui bani ( depind de parinti). (12 votes [12.63%])

    Percentage of vote: 12.63%

Vote Guests cannot vote

#73
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Masinile se contoleaza greu... foarte ciudat avand in vedere ca MW2 e un arcade, care se presupune ca ar trebui sa fie distractiv, sa te lase sa iei usor curbele la 350 km/h, sa te dai in toti parapetii fara probleme, etc...
Controlul implementat de ei ar fi potrivit mai mult pentru un semi-simulator.

#74
dragos93

dragos93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 06.02.2008
mie mi se pare amuzant jocul :))

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MGc9jt019Xs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#75
AIVV

AIVV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 13.02.2011
Foarte slab gameplay-ul de pe tastatura. A incercat cineva sa il joace de pe volan?
Controlul e la fel de slab?

#76
EnterpriseGTX

EnterpriseGTX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 27.09.2012
Am gasit trainer pentru sinpleplayer. Jocul in timp devine plictisitor. Cu trainer poate pursuit, e putin distractiv.

#77
mha_eu

mha_eu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 30.07.2007
O mare porcarie !!!

#78
aidivn

aidivn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 25.04.2012
cel mai slab NFS

#79
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Hmm nu e chiar o porcarie, eu am inceput sa ma invat cu handling-ul si se pare ca se aseamana cu nfs hot pursuit 2012, inafara chestiei cu drifturile, care la hot pursuit poti sa le faci foarte usor. pe masura ce am jucat mai mult a inceput sa imi placa, si mi se pare chiar reusit. Celor care nu le convine handling-ul jucati undercover unde nici nu trebuie sa franezi in curbe, si e plictisitor.

Edited by MaVeRicK89, 06 November 2012 - 11:31.


#80
EnterpriseGTX

EnterpriseGTX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 27.09.2012

View PostMaVeRicK89, on 06 noiembrie 2012 - 11:30, said:

Hmm nu e chiar o porcarie, eu am inceput sa ma invat cu handling-ul si se pare ca se aseamana cu nfs hot pursuit 2012, inafara chestiei cu drifturile, care la hot pursuit poti sa le faci foarte usor. pe masura ce am jucat mai mult a inceput sa imi placa, si mi se pare chiar reusit. Celor care nu le convine handling-ul jucati undercover unde nici nu trebuie sa franezi in curbe, si e plictisitor.
Chiar si cu un healding ok tot nu e reusit jocul. Nu are story line.
In Undercover stiai care e treaba, tuningul se facea personalizat.

#81
Xephos

Xephos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 11.09.2011

View PostMaVeRicK89, on 06 noiembrie 2012 - 11:30, said:

Hmm nu e chiar o porcarie, eu am inceput sa ma invat cu handling-ul si se pare ca se aseamana cu nfs hot pursuit 2012, inafara chestiei cu drifturile, care la hot pursuit poti sa le faci foarte usor. pe masura ce am jucat mai mult a inceput sa imi placa, si mi se pare chiar reusit. Celor care nu le convine handling-ul jucati undercover unde nici nu trebuie sa franezi in curbe, si e plictisitor.
Eu te stiam fan NFS mw inrait, cum sa spui ca MW2 e joc reusit? ai innebunit omule?, nu are tuning, nu are storyline, e mai slab ca burnout !!!!!

#82
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Ba are tuning, chiar daca nu vizual. Nici Hot Pursuit 2010 nu are storyline si a fost un joc reusit. Si degeaba iti tunai masina cum voiai la undercover daca era plictisitor. Xephos ce voiai de la el sa fie tot cu blacklist, sa fie un remake al Most Wanted original? are si asta un most wanted list in care sunt 10 la numar, si tot la fel poti sa le ei masina dupa ce ii bati. The Run are storyline si a iesit din el un joc pe care il termini in 8 ore maxim, in schimb mw 2012 o sa cam dureze pana se termina.
P.S. am gresit in postarea anterioara, era Hot Pursuit 2010 Posted Image
P.S.2 Xephos sunt fan inrait Underground 2, pe care l-am terminat de 7 ori pe putin, most wanted l-am terminat doar de 4 ori

Edited by MaVeRicK89, 07 November 2012 - 00:47.


#83
EnterpriseGTX

EnterpriseGTX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 27.09.2012
In Most Wanted 2 ai tuning prestabilit.
In Undercover, al tuning la maxim ca si in Most Wanted 1.
In The Run e story line dar ceva mai simplu.
Uita-te la cut scenes la Carbon, Most Wanted 1, Underground 2, Undercover, The Run.
In general la orice joc de plictisesti dupa un anumit timp de folosire, dar la unele te plictisesti din primele clipe.
Nu se merita 50 euro.
Pacat de motorul grafic si de sunet, sunt irosite fara un story line.

Edited by EnterpriseGTX, 07 November 2012 - 22:45.


#84
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,057
  • Înscris: 10.09.2005
Sincer mai bine joci Asphalt 6 decat mizeria asta de nfs. Seria NFS s-a oprit la primul Most Wanted. Punct. Restul mizerii inutile care nici piratate nu merita sa le iei, sa dai bani pe ele nici nu se pune problema.

#85
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Si Carbon a fost decent. Posted Image

#86
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Aphalt 6 e primul joc pentru pc? stiu ca erau numai pentru telefoane.

#87
Xephos

Xephos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 11.09.2011

View PostMaVeRicK89, on 08 noiembrie 2012 - 17:34, said:

Aphalt 6 e primul joc pentru pc? stiu ca erau numai pentru telefoane.
Da

#88
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Pacat ca este numai pentru MAC, gameplay-ul se aseamana foarte mult cu cel de pe telefon.

#89
surcix

surcix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 24.05.2004
salut ! astept si eu raspuns va rog la urmatoarea intrebare ? cum accesez curse mai variate in joc ? adica la fiecare masina pe care o primesc din lista most wanted cars, am aceleasi 5 curse la care primesc NOS si alte upgraduri ? cum accesez si alte curse ? mi se pare cam repetitiv sa fac aceleasi 5 trasee over and over, doar ca se schimba masina. sunt curse ascunse pe harta sau .... ? va multumesc

#90
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Cred ca ai nimerit aceeasi clasa de masini, eu de exemplu am inceput cu subaru impreza, apoi am luat audi r8 spyder si am avut alte trasee. eu stiam ca fiecare masina are trasee diferite

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate