Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Matematica-Informatica Intensiv Informatica

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ExoticDream

ExoticDream

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 29.09.2011
Buna! Sunt in clasa a 9-a la un liceu bun din Bucuresti,la profilul mate-info bilingv engleza. Din a 10-a vreau sa ma mut la clasa de mate-info intensiv informatica (in acelasi liceu) si trebuie sa dau niste diferente. Imi doresc foarte mult sa ajung in acea clasa,dar chestia este ca nu sunt asa "dotata" intelectual incat sa recuperez singura materia de informatica pe care au facut-o cei de la intensiv,ca sa reusesc sa iau diferenta aia. Am cateva intrebari: 1.Cand voi da diferenta?
              2. Cum va fi? Adica mi se va pune nota,va fi ca un examen?
              3. Cum pot intelege mai bine informatica,astfel incat sa fac fata profilului acela?

#2
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,713
  • Înscris: 17.12.2009
Io's la profil d'asta...Nu e chiar asa greu,dar s-a predat  intr-adevar mai mult decat la clasele fara ntensiv info.Daca nu mai insel voi aveti una sau doua ore.Noi avem 4.
La ifo ca sa intelegi trebuie sa faci probleme,ca la mate.
In legatura cu testu' ala cred ca o sa-l dai prin vara.Discuta cu directiunea liceului sau profesorii.
Bafta!
P.S.: Pe la ce liceu inveti?

Edited by danutz96, 10 March 2012 - 12:03.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate