Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Site Pariuri online

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010
Va salut:)
Recent am prins microbul pariurilor ,si vroiam sa va intreb ce site de pariuri online te lasa sa te inregistrezi pe site si iti ofera cont demo cu o suma x de bani ca la forex,bani virtuali de antrenament,ca si cum ai pune bilete fara valoare doar ca sa vezi cum e.
Ma intereseaza sa fie axati pe fotbal si hochei mai ales.
Thanks :)

#2
BoGhY4u

BoGhY4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 27.08.2006
Pe bet-at-home te poti loga ca vizitator si poti pune bilete.

#3
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010

 BoGhY4u, on 27th February 2012, 13:05, said:

Pe bet-at-home te poti loga ca vizitator si poti pune bilete.
bilete virtuale? adica nu bani reali,doar asa de fun.

#4
BoGhY4u

BoGhY4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 27.08.2006
Da poti pun de fun,pe bani.

#5
RandomHero

RandomHero

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 22.11.2011
-edit-

Edited by RandomHero, 04 March 2012 - 17:36.


#6
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010
bet365 are plata rapida? sau tre sa stau zile/saptamani,pana imi verifica contul and shit pentru plata.

#7
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015
La prima plata la toti stai pana confirmi cu buletinul. Daca nu il trimiti nu primesti banii. Cu bet-at-home a muscat-o chiar si M. Badea, se plange de ei pe blog-ul personal.
Eu am jucat mult la bwin, dar si astia mi-au inchis contul.

Depui o suma minim 30 ron la bwin. Si primesti inca 30 bonus.
Joci pe orice meci, 10 ron sa zic. O sa iti scada din bonus 10 ron si deci ramai cu 30 reali, 20 bonus.
Daca castigi, castigul trece in bani reali, miza inapoi in bonus sa zicem ca aveai cota 1,6 si ai castigat 16 lei vei avea  36 reali, 30 bonus. Daca ai pierdut pariul  ramai cu 30 reali si 20 bonus.
Daca ai pariat cei 30 bonus de un anumit numar de ori variaza in functie de casa de pariuri ( sa zicem 20 de ori), se transforma si bonusul in bani reali.

La poker daca vrei sa intri nu trebuie depusi alti bani, poti juca doar cu cei reali din contul de la pariuri.

Mie mi-au inchis contul ca mai aveam un account deschis in urma cu 3 ani de care am uitat, dar mi-au trimis banii care ii aveam pe cont direct pe card inainte sa il inchida. Plata se face prin transfer bancar in Romania, dureaza 2-3 zile la ING si mai o zi lucratoare pana iti verifica buletinul care il trimiti ca scan.  Sincer mie mi-au placut cei de la bwin si as mai juca la ei daca m-ar lasa.
O sa incerc bet365 saptamana viitoare te anunt daca te intereseaza.

Pariuri for fun nu prea inteleg de ce ai pune. Poti sa le pui tu cu creionu pe o hartie si bifezi ce-ti iese  :D

#8
budilau1

budilau1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.11.2011

 MembruAnonim, on 11th March 2012, 17:17, said:

La prima plata la toti stai pana confirmi cu buletinul. Daca nu il trimiti nu primesti banii. Cu bet-at-home a muscat-o chiar si M. Badea, se plange de ei pe blog-ul personal.
Eu am jucat mult la bwin, dar si astia mi-au inchis contul.

Depui o suma minim 30 ron la bwin. Si primesti inca 30 bonus.
Joci pe orice meci, 10 ron sa zic. O sa iti scada din bonus 10 ron si deci ramai cu 30 reali, 20 bonus.
Daca castigi, castigul trece in bani reali, miza inapoi in bonus sa zicem ca aveai cota 1,6 si ai castigat 16 lei vei avea  36 reali, 30 bonus. Daca ai pierdut pariul  ramai cu 30 reali si 20 bonus.
Daca ai pariat cei 30 bonus de un anumit numar de ori variaza in functie de casa de pariuri ( sa zicem 20 de ori), se transforma si bonusul in bani reali.

La poker daca vrei sa intri nu trebuie depusi alti bani, poti juca doar cu cei reali din contul de la pariuri.

Mie mi-au inchis contul ca mai aveam un account deschis in urma cu 3 ani de care am uitat, dar mi-au trimis banii care ii aveam pe cont direct pe card inainte sa il inchida. Plata se face prin transfer bancar in Romania, dureaza 2-3 zile la ING si mai o zi lucratoare pana iti verifica buletinul care il trimiti ca scan.  Sincer mie mi-au placut cei de la bwin si as mai juca la ei daca m-ar lasa.
O sa incerc bet365 saptamana viitoare te anunt daca te intereseaza.

Pariuri for fun nu prea inteleg de ce ai pune. Poti sa le pui tu cu creionu pe o hartie si bifezi ce-ti iese  :D
www.pokercashsafe.com 500$ gratis la poker

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate