Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Curs tractorist

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
3xtasy92

3xtasy92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.06.2009
Buna seara, dimineata, ca nici nu stiu cum sa o mai spun. Stiti cumva pe unde se mai fac cursuri de genul acesta? Sincer sa fiu, sunt interesat, Si as mai avea o intrebare: Avand permis de conducere cat. B, pot conduce un tractor ( plus utillajele aferente ) pe drumurile publice?

#2
Wzzz

Wzzz

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,712
  • Înscris: 10.05.2011
2) http://forum.softped...t...ractor&st=0

#3
3xtasy92

3xtasy92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.06.2009
Multumesc pt link Wzzz. Chiar nu stie nimeni unde as putea face un asemenea curs? Am gasit un loc de munca si imi cere diploma de tractorist :| Experienta as avea, dar lipsa diplomei este mai grava.

#4
radu-stefan

radu-stefan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 06.06.2010
cauta firme care ofera cursuri de formare profesionala. cred ca mai multe sanse sa intrebi actuali sau fosti directori de scoli profesionale sau grupuri scolare.
am muncitori care s-au calificat recent, sunt diferite cursuri de specialitate(eu lucrez in ind lemnului), gateristi, drujbisti, sortatori, ifronisti. sigur gasesti si de tractorist.
succes!

#5
FlorinCFR

FlorinCFR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 30.05.2010
Prima scool din Buzau organizeaza cursuri pentru mecanic agricol. (cred ca aici se include si cursul de tractorist)


http://www.cursuripr..._calificare.htm

#6
3xtasy92

3xtasy92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.06.2009

 FlorinCFR, on 23rd February 2012, 16:55, said:

Prima scool din Buzau organizeaza cursuri pentru mecanic agricol. (cred ca aici se include si cursul de tractorist)


http://www.cursuripr..._calificare.htm
Da, dar nu cred ca imi convine sa tot fac naveta in Buzau tot timpul. Daca as putea gasi ceva in Tecuci, Giurgiu sau Alexandria/Zimnicea da, pt ca in Tecuci locuiesc, in Giurgiu si in Teleorman am locuit si am rude, si ar fi mai convenabil decat sa fac naveta mereu.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate