Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...
 Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 

Problema la PayPal

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Monitonix

Monitonix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 12.03.2009
Nu stiu ce s-a intamplat la mine la PayPal, dar am pierdut cam 5 euro fara motiv. Aveam 534 euro si acuma am 529. PayPal i-a vreo taxa ceva?

#2
trackback

trackback

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 04.08.2011
M-ai bine ii ti-i pe card si cand a-i nevoie de plati online iti i-a direct din card :)

#3
Monitonix

Monitonix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 12.03.2009

View Posttrackback, on 7th February 2012, 22:20, said:

M-ai bine ii ti-i pe card si cand a-i nevoie de plati online iti i-a direct din card :)
Cardul imi vine luni. Si daca fac luni transferul la toti bani in cat timp ajung pe card?

#4
trackback

trackback

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,394
  • Înscris: 04.08.2011
Ei spun ca 2 3 zile lucratoare. Dar de exemplu daca dai de luni dimineata payout, vineri ar trebui sa iti intre banii pe card. Deci cam 5 zile dureaza, depinde cred si de banca cu care lucrezi.

Dar daca spui ca iei luni cardul, mai intai trebuie sa il adaugi in paypal, sa-l verifici  (dureaza 2 3 zile) si apoi poti retrage.

Edited by trackback, 07 February 2012 - 22:27.


#5
Monitonix

Monitonix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 12.03.2009

View Posttrackback, on 7th February 2012, 22:25, said:

Ei spun ca 2 3 zile lucratoare. Dar de exemplu daca dai de luni dimineata payout, vineri ar trebui sa iti intre banii pe card. Deci cam 5 zile dureaza, depinde cred si de banca cu care lucrezi.

Dar daca spui ca iei luni cardul, mai intai trebuie sa il adaugi in paypal, sa-l verifici  (dureaza 2 3 zile) si apoi poti retrage.
Mersi mult pt. informatii. Dar cand transfer bani pe card, trebuie sa platesc doar $3? Cardul este facut la Raiffeisen.

#6
leventebest

leventebest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,268
  • Înscris: 10.05.2007
2 euro. Si ai limita de retragere de 500 euro sau $ pe zi. Daca ii vrei pe toti faci 2 retrageri in 2 zile. In legatura cu aia 5 euro cata sa vezi sa nu ai vreo plata facuta, PP nu ti ia nici un ban din cont. Eventual vreo plata care se face lunar si ai uitat de ea

#7
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 17.02.2008
De la 1 Ianuarie 2012, plata ar trebui sa dureze 3 zile (din momentul in care PayPal si-a terminat partea), din care se scad zilele nelucratoare (daca am inteles bine raspunsul de mai jos - vezi atasamentul).

Attached Files

  • Attached File  EC.jpg   104.24K   25 downloads

Edited by Sorin84k, 07 February 2012 - 23:29.


#8
Monitonix

Monitonix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 221
  • Înscris: 12.03.2009
Pot dat withdraw la bani daca am 0 lei pe card? :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate