Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Lăcătuș, președinte la Steaua

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#37
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Ne amuzam noi, dar asa se pierd puncte pretioase si chiar campionatul

#38
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 13.10.2003

View Postwoulfy, on Oct 24 2005, 20:50, said:

Ne amuzam noi, dar asa se pierd puncte pretioase si chiar campionatul

Ok , daca vrei sa vorbim serios , eu cred ca am castigat un punct in deplasare la o contracandidata , in conditiile unui om mai putin pe teren din min.35 , fara Radoi a doua repriza ( lovit rau de Rada ) , arbitraj ostil , atmosfera dusmanoasa , oboseala dupa meciul din UEFA , jucatorii rapidisti fiind mai odihniti . In conditiile astea  faptul ca am obtinut un punct in deplasare la o echipa totusi buna este de apreciat . Campionatul se joaca , in final vom fi campioni ! :peacefingers:

#39
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003
Lasati mai fratilor discutiile despre arbitri. Daca una dintre echipe era mai buna, batea! Daca vedeati meciul dintre real si valencia, aseara, atunci va dadeati seama ca Tudor este cu 5 clase peste arbitrul meciului de la madrid.

Asta e o boala a suporterilor si fotbalistilor de la noi; daca esti impiedicat si ai plumb in ghete si nu esti in stare sa bagi mingea-n ate, ai gasit vinovatul: arbitrul. De parca, de-a lungul unui campionat arbitrul ala nu a gresit si in favoarea ta!!

#40
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
@radumiki - eu nu vad unde e marele castig? ca am pierdut primul loc? Si dinamo a avut acelasi program ca si noi saptamana asta, dar ei au castigat cu sportul si au trecut pe primul loc. In plus ei au spulberat rapidul cand au jucat in campionat, de asta zic ca rapidul era o echipa pe care Steaua era obligata sa o bata.

@TIC - fii sigur ca albitrul meciului real-valencia va fi amendat pe masura greselilor facute, dar de ce-mi dai exemplu un asemenea albitru? Stim f bine ca de fiecare data cand derby-urile bucurestene au fost albitrate de straini, "elevii lui craciunescu" au primit o adevarata lectie!
Si da, sincer nu tin minte cand a fost ultima greseala a unui albitru in favoarea Stelei, in schimb nu stiu cu ce sa incep cand vine vorba de dinamo. Se pare ca ei sunt tare norocosi cand vine vorba de albitraj. De ce oare?

#41
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 13.10.2003

View Postwoulfy, on Oct 24 2005, 21:14, said:

@radumiki - eu nu vad unde e marele castig? ca am pierdut primul loc? Si dinamo a avut acelasi program ca si noi saptamana asta, dar ei au castigat cu sportul si au trecut pe primul loc. In plus ei au spulberat rapidul cand au jucat in campionat, de asta zic ca rapidul era o echipa pe care Steaua era obligata sa o bata.

Steaua a jucat in deplasare cu rapid , Dinamo a jucat acasa , apoi am avut mult ghinion in aceasta partida...apoi se spune arbitraj nu albitraj ! :console:

#42
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003

View Postwoulfy, on Oct 24 2005, 21:14, said:

... in schimb nu stiu cu ce sa incep cand vine vorba de dinamo. Se pare ca ei sunt tare norocosi cand vine vorba de albitraj. De ce oare?

Tre' sa fii plecat cu sorcova sa crezi ca o mana de arbitri isi bat joc de munca a cel putin 154 de jucatori, 14 antrenori si toti atati presedinti de club si nu mai spu cati suporteri ca sa faca jocul unei echipe ca sa iasa campioana! pur si simplu e utopie!

Cum naiba sa vezi tu cand radoi da cu pumul sau cu cotul, ca doar e Radoi si mai e si finu' si pe deasupra e si un mincinos notoriu. Sunt sigur ca nu stii ca a lasat lat un tanar intr-o discoteca in resita, da' ce dracu, astea's permise, ca e Radoi! ti-am spus asta ca sa vezi ca radoi are o viata sportiva si extrasportiva exemplara si in teren e un ingeras de care nu trebuie sa te atingi. personal, nu-l suport pe radoi!

#43
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003

View PostTIC, on Oct 24 2005, 21:26, said:

Tre' sa fii plecat cu sorcova sa crezi ca o mana de arbitri isi bat joc de munca a cel putin 154 de jucatori, 14 antrenori si toti atati presedinti de club si nu mai spu cati suporteri ca sa faca jocul unei echipe ca sa iasa campioana! pur si simplu e utopie!

Cum naiba sa vezi tu cand radoi da cu pumul sau cu cotul, ca doar e Radoi si mai e si finu' si pe deasupra e si un mincinos notoriu. Sunt sigur ca nu stii ca a lasat lat un tanar intr-o discoteca in resita, da' ce dracu, astea's permise, ca e Radoi! ti-am spus asta ca sa vezi ca radoi are o viata sportiva si extrasportiva exemplara si in teren e un ingeras de care nu trebuie sa te atingi. personal, nu-l suport pe radoi!

Pai vezi, ai pus punctul pe "i", tu ai o pb cu radoi si-mi dai exemple in care a actionat ilegal dar IN AFARA stadionului. Aici nu mai e treaba arbitrului sa actioneze ci a politiei si daca lucrurile stau cum zici tu, sunt deacord sa fie luate masuri, insa eu ma refeream despre ce se intampla in teren. Coate dau toti jucatorii, dar o intrare la rupere nu facut niciodata

#44
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 13.10.2003
Razboiul Rapid -Steaua vad ca nu s-a terminat . Lacatus l-a pus la punct pe Lucescu Jr care in ultimul timp parca-si luase doctoratul in fotbal atata importanta  isi dadea peste tot .Greseala lui a fost ca s-a legat de nenea Lacatus ( pentru el Lacatus asa ar trebui sa fie , tinand cont de varsta , performante si valoare ) la fel cum Mircea Lucescu este nea Mircea pentru Lacatus . Dar juniorul a uitat de respect si , in loc sa inchida subiectul dupa faultul lui Rada asupra lui Radoi , dupa modul jalnic cum au organizat meciul , el ataca dupa principiul ,, Si de vina si sa tac ? '' . Laca l-a dojenit parinteste deocamdata... :)

#45
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Razvan? Razvan asta era baiat destept atunci cand tacea si nu comenta asa cum fac toti, de cand a inceput sa deschida gura au inceput sa iasa porumbeii. Si-a gasit si de cine sa se ia, de Laca. Pai nu o sa ajunga el in 10 vieti de antrenor + jucator sa faca ce a facut Marius pentru fotbalul romanesc si pentru Steaua. Cand o sa il vad eu pe jr ca o sa vina pe giulesti antrenor advers si o sa fie aclamat si chemat sa salute galeria chiar si atunci cand echipa sa castiga sau cand o sa ii se faca o primire cum i s-a facut lui Marius la meciul cu Lens, atunci sa incerce si el sa deschida gura sa scoata o litera la adresa lui Laca, dar nu mai mult.
In ceea ce il priveste pe Tudor a arbitrat execrabil, dar nu se poate spune despre el ca este arbitrul lui Dinamo, nu Tudor. Steaua - Dinamo a arbitrat extraordinar de exemplu. greseala lui a fost ca nu l-a eliminat pe nenorocitul ala de rada la intrarea aia criminala si pe marius constantin, care facea orice sa ii provoace pe stelisti, numai fotbal nu juca. Ce sa mai vorbim ca la eliminarea lui Banel, care a fost cel putin discutabila, nu a vazut cum il calca niculae din spate pe picioare.
Nu in ultimul rand vreau sa mentionez idiotenia celor de la comisia de disciplina care au supendat terenurile celor 2 echipe pt 2 etape. Steaua joaca cu Gloria si Jiul, Rapidul nu stiu cu cine are meci. Care sunt sansele sa iasa scandal cu echipele astea 2?? Pe cat facem pariu ca in primavara, la retur iese iarasi cu scandal? In loc sa suspende terenurile la urmatoarele 2 intalniri intre Steaua si Rapid, si-au gasit sa le suspende cu Gloria si Jiul care au galerii mari si puternice si era riscul sa se lase iar cu paruiala.  :puke:

#46
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
steaua cu opt colturi :D  :D  :D  :D  :D nebunul o sa va schimbe si culorile in alb-verde :D oaia si iarba!!!!! :D

#47
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 13.10.2003
Nu mai folosi romanes , foloseste limba romana daca vrei sa transmiti vreun mesaj stelistilor !  :D

#48
TIC

TIC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 05.03.2003
Parca si vad peste vreo 2 ani un meci memorabil intre Steaua Crestina si AC Milan!!!  Amin!! :D

Edited by TIC, 31 October 2005 - 22:12.


#49
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
ai dreptate tati , va vorbesc pe limba  oficiala a voastra  :D ca ce dracu :madalin ,banel ,mustata si dragu vostru presedinte sunt nepotii lui traian, oricum cu venirea lui laca regulamentul oficial s-a modificat si prevede clar limba oficiala a clubului la punctul 1 din regulamentului interior.la punctul 2 s-a stabilit si noua emblema a clubului :D  :D  :D Attached File  nouaemblemaastelei.jpg   3.84K   25 downloads

#50
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 13.10.2003
Laca a dat gol intr-o finala de Cupa campionilor castigata de Steaua . A dat gol la Mondialul din 90 din Italia ( 2  mai exact in poarta lui Dasaev ).  Noi nu suntem rasisti , Nicolita sau Lacatus sunt exemple vii , tinem la ei . Si Rica ne e simpatic desi e rapidist .
  Oieritul e una din cele mai vechi meserii din istoria poporului nostru , este o meserie la fel de onorabila ca a oricaruia dintre noi ( care avem asa ceva  :) ) .
  Sincer daca am de ales dintre Jiji si Copos , chiar daca amandoi sunt cacanari ,  parca totusi Jiji e mai bun ...

#51
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
omule nu o mai lua in nume personal,eu glumesc ,oricum jiji s-a intrecut astazi cu tampenia din cap.apoi sincer din cei doi nu e nici unul mai breaz:doi cretini!!!!!crezi ca daca unul vorbeste mai bine e mai breaz? -_-
(apropo laca a facut mai mult pt voi decat ce ai enumarat tu iar chestia cu oieritul a fost bestiala omule esti :coolspeak: )

Edited by newrazvan, 31 October 2005 - 22:53.


#52
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Deci, asta ori e dobitoc, ori e cretin, ori nu stiu cum sa mai zic ca e. Cum sa vinzi Steaua nene? Cum sa ii vinzi palmaresul? Daca nu se apuca suporterii nici de data asta sa faca scandal, chiar sunt o turma de oi idioate, coduse de handicapatul ala de Mustata.  :puke:  :puke:  :puke:

#53
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 13.10.2003

View PostGoofy, on Oct 31 2005, 22:55, said:

Deci, asta ori e dobitoc, ori e cretin, ori nu stiu cum sa mai zic ca e. Cum sa vinzi Steaua nene? Cum sa ii vinzi palmaresul? Daca nu se apuca suporterii nici de data asta sa faca scandal, chiar sunt o turma de oi idioate, coduse de handicapatul ala de Mustata.  :puke:  :puke:  :puke:
Nici eu nu am priceput cine este aceasta familie Geambazi care detine acum 67% din steaua !?  :angry:
,, Familia Geambazi'' auzi !  parca suntem intr-un film cu mafioti !  :puke:

#54
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postradumiki, on Nov 1 2005, 01:05, said:

Nici eu nu am priceput cine este aceasta familie Geambazi care detine acum 67% din steaua !?  :angry:
,, Familia Geambazi'' auzi !  parca suntem intr-un film cu mafioti !  :puke:
Ce am fost si ce am ajuns. Rad si oile de noi. Si asta numai din cauza dobitocului ala chelios.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate