Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

CUM SA O RECUCERESC?

- - - - -
  • Please log in to reply
98 replies to this topic

#91
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Parerea mea:
1. Cel mai scarbos lucru pe lumea asta este sa minti. Respecta-te pe tine ca sa poti fi respectat de cei din jur.
2. Nu mai incerca sa o recuceresti ca o sa ramai cu buza umflata cand vei vedea ca lucrurile nu prea au cum sa mai mearga. Odata terminata o relatie => asa ar trebui sa ramana. Doar nu vrei sa prelungesti agonia  :ciocan:

#92
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009

View Postbboy_bryka, on 22nd October 2011, 14:59, said:

am vb cu ea aseara si a zis ca nu mai vrea sa aive o relatie cu mine, ca nu vrea sa mai continuam, ca am mintito si nu poate trece peste asta...cand a zis ca ma va cauta ea mi-a spus ca a zis in modul placut, adica nu ma va cauta ca nu are de ce asa a spus... o iau razna... :(...se pare ca nu ami e nimic de facut :( cred... spunea ca nu poate traii langa un mincinos...dar asta nu mi se pare o minciuna asa de grava incat sa nu-ti mai doresti pe cineva,daca o inselam mai ziceam... :(

mai baiete, io am impresia ca te lasa oricum, asta e un motiv bun ca vina sa fie a ta.

daca vrei sa pricepi bine, daca nu, umileste-te in continuare.

#93
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View Postbboy_bryka, on 23rd October 2011, 05:40, said:

Va multumesc tuturor, am sa ma rup de ea chiar daca e greu...e foarte greu JUR, dar nu am incotro...va multumesc la toti pt timpul acordat si pt sfaturi ... poop pe toti :*:*:*
Sa speram ca voi trece usor peste...dar mi-e greu sa cred asta...
Vezi sa nu....eu am trecut doar prin doua despartiri...si crede-ma frate e naspa rau de tot...daca nu ai putere interioara nu vei putea trece peste, oricum o sa te simti ca dracu cateva saptamani....degeaba zici ca o sa treci usor peste, nu poti....mereu sa te gandesti la treaba asta....o femeie nu trebuie mintita...nu de alta DAR SE PRINDE MEREU CAND O MINTI....

#94
savu7

savu7

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.01.2011
Cele mai noi carti doar pe http://cartinoi.ro !
Nu rata aceasta sansa, gasesti tot ce ai nevoie !

http://cartinoi.ro

#95
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010

View Postsavu7, on 23rd January 2012, 16:58, said:

Cele mai noi carti doar pe http://cartinoi.ro !
Nu rata aceasta sansa, gasesti tot ce ai nevoie !http://cartinoi.ro
mincinosule!
nu gasesc pachetele cu 52 carti +jokerii!

#96
ZnSstr

ZnSstr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 01.12.2009
Sincer de ce voi indragostitii vorbiti de "ea", am vorbit si eu asa degeaba si mi-am dat seama ca ma limitez singur fara absolut nici un motiv palpabil. Stai undeva intr-un sat de munte? Unde numeri femeile pe degete? Si iubirea asta de 3 luni sau cat ai zis, e aiurea. Cand stai cu o femeie 10 ani in aceasi casa si faceti totul in comun, sacrificii alea alea, aia inseamna iubire adevara!
Eu zic sa o lasi balta, devii tot mai stupid daca o cauti, daca o femeie te iarta pentru niste flori, aia e femeie fara caracter. Daca iti gasesti pe altcineva si ea vine la tine, nu o bagi in seama. Frumusetea femeii nu consta in partea fiziologica ci in partea spirituala, in maturitatea ei.
Eu zic sa gasesti alta, sa o uiti, si sa nu mai repeti greseala si sa fi sincer de la inceput cu tot.

#97
SinNombre

SinNombre

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,321
  • Înscris: 18.11.2011
Violențã. Nu uita, nobletea scopului scuza grosolania mijloacelor.
Daca ai iubi`o cu adevarat...nu ai lasa o lege sa intervina. :)

#98
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Bai, nene nici acum nu te-ai impacat cu ea  :angry:
Fai un cunillingus sa vezi ce-o sa te ierte  :thumbup:

#99
arta

arta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 29.10.2011

View Postbboy_bryka, on 19th October 2011, 16:32, said:

A cunoscut o persoana de cateva luni si sincer o iubesc mult si i-am gresit cu o singura chestie, am mintito. Am mintito in sensul ca sa nu mai am discutii cu ea legat de munca ca muncesc mult si am mintito ca unchiul meu e blonav ca sunt la spital cu el si m-a prins cu minciuna, nu stiu sa mint, nu am mintit niciodata...dar am facuto ca sa fie bine relatie sa nu mai avem discutia cu munca.I-am trimis flori la munca, i-am dat personal, bomboane, plimbari,etc.Tot nu vrea, spune ca nu poate sa treaca peste minciuna...nu am insalato nu am mintit ca sa ma duc la distractie, am mintit ca sa ne fie bine si mai rau am facut i regret enorm.Cum pot sa repar totul? spune ca nu mai vrea si azi cand i-am trimis un buchet de 27 de trandafiri albi (ea are 26) am inceput iar cu iertarile si a spus sa o las in pace...in final a zis ca ma cauta ea. Stiu ca asta e un mod de a spune sa o las sa nu o mai sacai, adica sa nu mai insist ca degeaba si ea a spus asa ca sa nu mai insist.Oare se va intoarce la mine, ma va ierta? Ce sa mai fac sa ma ierte sa o recuresc inapoi...i-am spus ca nu mai mint nniciodata ca ma schimbsi a zis ca nu...acum in final cica o sa ma caute ea si pot sa jur ca nu o sa ma caute...CE SA MAI FAC CA NU MAI SUPORT DUREREA ASTA, O IUBESC SI CHIAR DACA AM 2 LUNI JUMATE...CE SA MAI FAC SA O AM INAPOI?????????
Trebuie sa te rogi. Ai rabdare.

Edited by arta, 16 August 2012 - 17:07.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate