Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 

CUM SA O RECUCERESC?

- - - - -
  • Please log in to reply
98 replies to this topic

#37
lvasilr

lvasilr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 11.03.2007
cel mai mare succes as putea avea daca e "fecioara" ca mine  :console:

#38
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010
Lasa prietene, o sa fie bine.

#39
masterbeta

masterbeta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 08.07.2010

View Postbboy_bryka, on 19th October 2011, 17:31, said:

i-am primis ca nu o sa o mai mint niciodata si i-am spus ca o sa repar totul...imi poti face un text asa pe mailul meu? [email protected] astept mailul tau cu nerabdare nu prea ma pricep la texte d-astea sincer.



nu am sa mai dau nici un semn asa cum ai spus sper sa fie bine adica sa ma caute ea in final...dar nu stiu daca tine...azi i-am trimis un buchet de 27 de trandafiri albi si un bilet cu iart-ma am gresit as face orice sa te am inapoi te iubesc...am facut bine? nu prea nu?oare ce o fii in mintea ei acum...pot fii sigur ca nu a primit un buchet de 27 de trandafiri sau flori



nu am sa mai dau nici un semn asa cum ai spus sper sa fie bine adica sa ma caute ea in final...dar nu stiu daca tine...azi i-am trimis un buchet de 27 de trandafiri albi si un bilet cu iart-ma am gresit as face orice sa te am inapoi te iubesc...am facut bine? nu prea nu?oare ce o fii in mintea ei acum...pot fii sigur ca nu a primit un buchet de 27 de trandafiri sau flori

ma  scuzi amice dar din ceea ce am citit eu pina cum, se vede ca nu ai coloana deloc..imi dau seama cam ce caracter ai si esti foarte influientabil si usor de manevrat. Asta si vreau femeile de la barbati: stapin pe sine si pe ceea ce il inconjoara si tu trebuie sa ai initiativa permanent, altfel nu preai ai sanse in ziua de azi...trebuie sa fii sigur pe tine (ele apreciaza mult calitatea asta)

Edited by masterbeta, 19 October 2011 - 16:39.


#40
bboy_bryka

bboy_bryka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 10.02.2007
Credeti-ma ca o vreau inapoi din tot sufletul...imi cer scuze pt disperarea asta:( chiar o iubesc

View Postmasterbeta, on 19th October 2011, 17:37, said:

ma  scuzi amice dar din ceea ce am citit eu pina cum, se vede ca nu ai coloana deloc..imi dau seama cam ce caracter ai si esti foarte influientabil si usor de manevrat. Asta si vreau femeile de la barbati: stapin pe sine si pe ceea ce il inconjoara si tu trebuie sa ai initiativa permanent, altfel nu preai ai sanse in ziua de azi...trebuie sa fii sigur pe tine (ele apreciaza mult calitatea asta)

am stapanire de sine dar cand vine vorba de iubire parca imi ia mintile nu stiu ce sa mai fac...sau am gresit ca prea m-am rugat de ea asa mult si flori si cadouri si etc...?

#41
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010
Ce sa-ti spun...Hell yeah! Ai cam gresit aici. Daca vorbesti cu ea fata in fata dupa ce i-ai trimis in prealabil un buchet frumos de flori (alea care cica vorbesc in locul tau) si tipa e asa de incuitata incat te trateza cu 0 respect, este clar ca ai gresit undeva. Eu ti-am spus unde.

#42
bboy_bryka

bboy_bryka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 10.02.2007

View PostYOUR_GOD, on 19th October 2011, 17:44, said:

Ce sa-ti spun...Hell yeah! Ai cam gresit aici. Daca vorbesti cu ea fata in fata dupa ce i-ai trimis in prealabil un buchet frumos de flori (alea care cica vorbesc in locul tau) si tipa e asa de incuitata incat te trateza cu 0 respect, este clar ca ai gresit undeva. Eu ti-am spus unde.

da mi-ai spus deci cum sa repar totul?

#43
masterbeta

masterbeta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 08.07.2010
multi au dat sfaturi foarte bune..tu o sa alegi cei mai bun pentru ca nu mai tu stii si simti ce trebuie sa faci..nu dispera..linistete un pic si  inima o sa ti spuie ce trebuie sa faci..daca cu adevarat te iubeste si ea atunci  o sa se intoarca dar daca nu atunci o sa uiti peste ceva vreme si o sa rizi singur de tine..:) in orice caz succese!

#44
bboy_bryka

bboy_bryka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 10.02.2007

View Postbboy_bryka, on 19th October 2011, 17:46, said:

da mi-ai spus deci cum sa repar totul?

oare mai am cum, mai am sanse sa repar ce am gresit?

View Postmasterbeta, on 19th October 2011, 17:46, said:

multi au dat sfaturi foarte bune..tu o sa alegi cei mai bun pentru ca nu mai tu stii si simti ce trebuie sa faci..nu dispera..linistete un pic si  inima o sa ti spuie ce trebuie sa faci..daca cu adevarat te iubeste si ea atunci  o sa se intoarca dar daca nu atunci o sa uiti peste ceva vreme si o sa rizi singur de tine..:) in orice caz succese!

iti multumesc...nu stiu daca ma iubeste a zis ca tine la mine acum oare i-o fi trecut...m-a uitat?sau ma poate uita repede?

#45
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010
Nu te-a uitat. Nu cred ca celulele creierului unui om normal sunt capabile sa faca loc pentru informatii noi intr-un rtim asa de alert.
Gluesc. Stai calm, ok? Caaaaaaalm...
Pai, daca esti baiat cuminte si stai linistit pana catadicseste ea sa te caute, cine stie....
Dar nu stiu daca o sa-ti placa ce iese din asta.

Edited by YOUR_GOD, 19 October 2011 - 16:53.


#46
bboy_bryka

bboy_bryka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 10.02.2007

View PostYOUR_GOD, on 19th October 2011, 17:50, said:

Pai, daca esti baiat cuminte si stai linistit pana catadicseste ea sa te caute, cine stie....

asa am sa fac am sa stau cuminte si nu o sa o mai stresez...dar sunt tare curios si tare mi-as dorii sa mearga, sa vina inapoi la mine daca nu mai dau nici un semn nimic

#47
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

View Postbboy_bryka, on 19th October 2011, 17:31, said:

azi i-am trimis un buchet de 27 de trandafiri albi si un bilet cu iart-ma
prietene, mai sus ai niste sfaturi al naibii de bune si care au dat rezultate in cazurile pe care le-am intalnit.
daca nu pricepi de vorba buna a colegilor de mai sus, eu te iau in alt mod: esti barbat sau purtatoare de pi**a? vreau un raspuns scurt.
stiu cum e ca si eu sunt ca tine, las cam mult de la mine. in cazul asta ai doua variante: ori o lasi sa-si bage mintile in cap ca nu mai are 14 ani ori o bagi in ma-sa si next. sincer, eu dupa tot ce am intalnit in viata, as inclina mai mult spre varianta a doua. daca nici ditamai tufa de trandafiri, care fie vorba intre noi, ar inmuia si inima scorpiei din povestile cu Fat-Frumos, n-au avut efect (desi n-as crede)...asta inseamna ca nu e "ea".

da-o dracu' de muiere, doar n-o sa faci sluj ca un caine si o sa te asezi pe post de covor in fata ei. tu stii cate ar vrea sa puna mana pe un asa specimen ca tine?
pfoai, ai fi uimit sa vezi cum te-ar alerga femeile daca ar sti ce zace in tine si cum te comporti. asadar, baga mare cu ignoratu'. cand o sa te caute, las-o sa faca
ceva vreme treaba asta pana cand ii raspunzi, iar atunci cand o faci, fa-o la modul cel mai sec cu putinta: "ti-a venit mintea la cap si ai devenit femeie si mai intelegatoare sau tot cu o pustoaica de liceu am de-a face?". sa vezi mutra ce face...adica aia e atat de cretina sa nu inteleaga ca tu muncesti pe rupte? daca-i spuneai adevaru' sa zicem, ce avea de comentat? te platea ea cumva sa stai acasa sau dupa c*ru' domniei sale? ma tata, fiti barbati ma ca de-aia fac toate pramatiile astea ce vor din voi...

Edited by dygey, 19 October 2011 - 17:03.


#48
bboy_bryka

bboy_bryka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 10.02.2007
eu trebuie sa plec la munca...va multumesc pt tot si o sa va tin la curent cu ce se mai intampla...osa ne auzim mai tarziu cand intru si dupa telefon si maine dimineata o sa va las mesaje....
va multumesc la toti...daca mai trebuie ceva ce sa-mi spuneti va rog sa o faceti si o sa va raspund cat mai curand...va multumesc mult de tot...o seara buna va doresc si astept intariri de la voi:( sa ma intariti...

#49
masterbeta

masterbeta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 08.07.2010

View Postbboy_bryka, on 19th October 2011, 17:51, said:

asa am sa fac am sa stau cuminte si nu o sa o mai stresez...dar sunt tare curios si tare mi-as dorii sa mearga, sa vina inapoi la mine daca nu mai dau nici un semn nimic

apropo de cit timp va intilniti? si  nici nu esti sigur ce simte ea pentru tine...am impresia ca te intilneai cu ea da te gindeai la..alta.... :huh:

#50
bboy_bryka

bboy_bryka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 10.02.2007

View Postdygey, on 19th October 2011, 17:53, said:

prietene, mai sus ai niste sfaturi al naibii de bune si care au dat rezultate in cazurile pe care le-am intalnit. daca nu pricepi de vorba buna a colegilor de mai sus, eu te iau in alt mod: esti barbat sau purtatoare de pi**a? vreau un raspuns scurt.
stiu cum e ca si eu sunt ca tine, las cam mult de la mine. in cazul asta ai doua variante: ori o lasi sa-si bage mintile in cap ca nu mai are 14 ani ori o bagi in ma-sa si next.
sincer, eu dupa tot ce am intalnit in viata, as inclina mai mult spre varianta a doua. daca nici ditamai tufa de trandafiri, care fie vorba intre noi, ar inmuia si inima scorpiei din povestile cu Fat-Frumos, n-au avut efect (desi n-as crede)...asta inseamna ca nu e "ea".

da-o dracu' de muiere, doar n-o sa faci sluj ca un caine si o sa te asezi pe post de covor in fata ei. tu stii cate ar vrea sa puna mana pe un asa specimen ca tine?
pfoai, ai fi uimit sa vezi cum te-ar alerga femeile daca ar sti ce zace in tine si cum te comporti. asadar, baga mare cu ignoratu'. cand o sa te caute, las-o sa faca
ceva vreme treaba asta pana cand ii raspunzi, iar aunci cand o faci, fa-o la modul cel mai sec cu putinta: "ti-a venit mintea la cap si ai devenit femeie si mai intelegatoare
sau tot cu o pustoaica de liceu am de-a face?". sa vezi mutra ce face...adica aia e atat de cretina sa nu inteleaa ca tu muncesti pe rupte? daca-i spuneai adevaru' sa zicem, ce avea de comentat? te platea ea cumva sa stai acasa sau dupa c*ru' domniei sale? ma tata, fiti barbati ma ca de-aia fac toate pramatiile astea ce vor din voi...
tare asta mi-a placut...am sa iau in calcul sfatul tuturor...
o sa mai intru pe siote dupa o ora cand ajung la munca...

View Postmasterbeta, on 19th October 2011, 17:54, said:

apropo de cit timp va intilniti? si  nici nu esti sigur ce simte ea pentru tine...am impresia ca te intilneai cu ea da te gindeai la..alta.... :huh:
de 3 luni, stiu ca e ciudat nici eu nu inteleg de ce ca nu am ami patit asa ceva...nu ma gandeam la nimeni la nici o fata...numai la ea ma gandeam si ma gandeam cum sa fie bine...pe unde ma duceam plateam numai eu tot, nu e vorba de bani...macar sa o vad fericita...si azi m-a gloit de 3 milioane buchetul de flori de 27 de trandafiri albi dar nu e problema la mine asta macar sa aibe efect...

#51
masterbeta

masterbeta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 08.07.2010

View Postdygey, on 19th October 2011, 17:53, said:

prietene, mai sus ai niste sfaturi al naibii de bune si care au dat rezultate in cazurile pe care le-am intalnit. daca nu pricepi de vorba buna a colegilor de mai sus, eu te iau in alt mod: esti barbat sau purtatoare de pi**a? vreau un raspuns scurt.
stiu cum e ca si eu sunt ca tine, las cam mult de la mine. in cazul asta ai doua variante: ori o lasi sa-si bage mintile in cap ca nu mai are 14 ani ori o bagi in ma-sa si next.
sincer, eu dupa tot ce am intalnit in viata, as inclina mai mult spre varianta a doua. daca nici ditamai tufa de trandafiri, care fie vorba intre noi, ar inmuia si inima scorpiei din povestile cu Fat-Frumos, n-au avut efect (desi n-as crede)...asta inseamna ca nu e "ea".

da-o dracu' de muiere, doar n-o sa faci sluj ca un caine si o sa te asezi pe post de covor in fata ei. tu stii cate ar vrea sa puna mana pe un asa specimen ca tine?
pfoai, ai fi uimit sa vezi cum te-ar alerga femeile daca ar sti ce zace in tine si cum te comporti. asadar, baga mare cu ignoratu'. cand o sa te caute, las-o sa faca
ceva vreme treaba asta pana cand ii raspunzi, iar aunci cand o faci, fa-o la modul cel mai sec cu putinta: "ti-a venit mintea la cap si ai devenit femeie si mai intelegatoare
sau tot cu o pustoaica de liceu am de-a face?". sa vezi mutra ce face...adica aia e atat de cretina sa nu inteleaa ca tu muncesti pe rupte? daca-i spuneai adevaru' sa zicem, ce avea de comentat? te platea ea cumva sa stai acasa sau dupa c*ru' domniei sale? ma tata, fiti barbati ma ca de-aia fac toate pramatiile astea ce vor din voi...
bravo ma !! cum gindesti. :thumbup:  mai ales faza cu ,,daca nici ditamai tufa de trandafiri,, ma rupt... :lol:

fii mai pragmatic si mai practic , te inteleg ca esti bun la suflet dar crede-ma ca nu toate femeile merita asa inima mare..

apropo mindra mea face azi 26 ani ma duc sai cumpar ceva sa se bucure... :w00t:

#52
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009

View Postmasterbeta, on 19th October 2011, 18:05, said:

apropo mindra mea face azi 26 ani ma duc sai cumpar ceva sa se bucure... :w00t:
ooo...frumos asa! :thumbup:
sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea.

#53
bboy_bryka

bboy_bryka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 10.02.2007

View PostYOUR_GOD, on 19th October 2011, 17:50, said:

Nu te-a uitat. Nu cred ca celulele creierului unui om normal sunt capabile sa faca loc pentru informatii noi intr-un rtim asa de alert.
Gluesc. Stai calm, ok? Caaaaaaalm...
Pai, daca esti baiat cuminte si stai linistit pana catadicseste ea sa te caute, cine stie....
Dar nu stiu daca o sa-ti placa ce iese din asta.

deci stii ceva cand ai spus ca nu o sa-mi placa ce va iesii nu...fii sincer te rog si spune-mi...

View Postdygey, on 19th October 2011, 18:09, said:

ooo...frumos asa! :thumbup:
sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea.
sa-ti traiasca si tie...dar nu stiu daca ma pot bucura de ea...mai ales in ce situatie grea ma aflu :(

cat poate sa doara cand vad ca nu da nici un semn...sau poate ma grabesc eu sa dea repede semne de imbunatatire...

View PostYOUR_GOD, on 19th October 2011, 17:35, said:

Lasa prietene, o sa fie bine.

sper sa fie bine...poate se razgandeste si o sa fie bine...numai Dumnezeu stie si poate face asta :(

View PostYOUR_GOD, on 19th October 2011, 17:35, said:

Lasa prietene, o sa fie bine.

sper sa fie bine...poate se razgandeste si o sa fie bine...numai Dumnezeu stie si poate face asta :(

#54
lvasilr

lvasilr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 11.03.2007
Ziceam sa-i explici intr-un email. Nu pot sa compun eu in locul tau dar nu e nevoie sa fie in versuri, nici melodramatic, nici cu aluzii la sinucidere. Trebuie sa fii sincer si sa spui ca nu poti lipsi de la munca (chiar daca nu e cu program fix) si ca ai vrut doar sa nu mai existe acest subiect ca motiv de frecusuri. Si inca ceva, oamenii muncitori sunt cei pe care te poti baza in viata si s-ar putea sa fii inspirat si sa ii oferi un alt punct de vedere.
Se poate, pe de alta parte, daca ai un program de lucru flexibil, sa creada ca nu la munca te duci tu, si asta sa fie si problema. Pastreaza pentru mai tarziu oferta de a o lua cu tine la lucru, daca este posibil.
Dupa ce astepti o saptamana, presupunand ca nu te cauta, totusi, alegeti o zi din saptamana, mereu aceeasi in care sa-i trimiti emailuri amuzante, prietenoase, din nou fara implorari si somatii. Pune-le mereu acelasi subiect, sa zicem, ?nu lasa liber locul de langa mine? si invit-o mereu undeva, mereu in ziua cand ii scrii.
Nu trebuie sa fie ceva spectaculos sau costisitor, de exemplu ?Astazi la 18 o sa fiu pe banca cutare la debarcader si o sa mananc floricele. Iau o punga si pentru tine. Nu lasa liber locul de langa mine?. Si te duci. Si stai o vreme acolo si mananci floricelele cu o fata linistita, fara sa te foiesti imprejur, fara sa pari agitat. Musai sa ai si a 2a punga cu tine, la vedere.
S-ar putea sa nu vina din prima dar ma jur ca va fi curioasa daca erai acolo. Daca tine la tine va fi undeva in multime pandind.
Nu-i nimic, saptamana urmatoare pregatesti altceva, de exemplu ?Astazi la 18 o sa beau o cafea la mall si o sa iau una si pentru tine (descrii de aia de care ii place ei si sper ca stii). Nu lasa liber locul de langa mine?. Si te duci, la fel, cu o cafea in plus pe masa.

Rabdarea cu care ii arati ca nu iti trece si discretia cu care te tii la distanta o sa ii dea incredere.
Eu cred ca e doar speriata sa nu sufere din dragoste.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate