Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Galeti goale lavabila

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
danamaria3

danamaria3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 06.10.2011
Buna dimineata. Am si eu o intrebare: stiti de unde as putea cumpara/lua galeti de lavabila goale? De 10-15-25 litrii, cu capac...mi-ar trebui vreo 2-3 si nu stiu pe nimeni care sa lucreze in constructii sau sa renoveze ca sa ii cer.
Multumesc frumos.

#2
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,597
  • Înscris: 17.08.2007
Nu stiu la ce le folosesti insa exista galeti dedicate constructiilor de diferite dimensiuni la magazinele de profil si sunt ieftine: 5-8 ron

#3
danamaria3

danamaria3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 06.10.2011

 atupi, on 10th October 2011, 17:05, said:

Nu stiu la ce le folosesti insa exista galeti dedicate constructiilor de diferite dimensiuni la magazinele de profil si sunt ieftine: 5-8 ron

Mi-ar trebui pentru bunici ca mai pun in ele faina sau depoziteaza alte lucruri ca au capacul acela care inchide bine. Si ma gandeam ca or fi ceva centre unde au cutii din acestea folosite (dar curate totusi :) )

#4
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
galetile de lavabila ca si multe alte recipiente si ambalaje din plastic sunt absolut contraindicate depozitarii alimentelor
plasticul respectiv e de multe ori... toxic!!! fiind in multe cazuri reciclat, etc
PETurile de 5 litri de apa plata difera ca compozitie de cele pentru lichid de parbriz spre exemplu (care sunt contraindicate pentru lichide alimentare)

Edited by Nero-d, 16 October 2011 - 20:13.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate