Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

O problema jenanta !

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#37
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009
In spirit de gluma:
@adolescentule, daca ai sange in instalatie, spune-i mamei tale ca ti-a iesit si pe poola, la fel cum ti-a iesit si pe coor. si o rogi pe mamica ta, sa isi cheme sora sa te analizeze! tare, nu?!

ON: intradevar e rusinos ce ti s-a intamplat, dar fi sigur ca femeile (mama ta si matusa) nu te-au pus sa te dezbraci ca sa iti vada tie instrumentul, poate nici nu si-a aruncat ochii in zona aia, ci numai pe fesele tale. Atata timp cat matusa este medic, nu prea ai de ce sa iti faci griji. Daca matusa nu avea nicio treaba cu medicina, atunci da, puteai sa iti faci unele ganduri. Dar in cazul tau, stai linistit!
Peste cativa ani, o sa revii pe forum, si o sa intrebi, de ce iti analizeaza sotia madularul?! ;) Esti un adolescent, un barbat in devenire, fii tare, si mergi inainte cu capul sus!

#38
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
dacă nu puteţi ajuta, ieşiţi la o bere, că-i cald.
ultimul avertisment. Continuaţi, şi primiţi câte trei zile de suspend.


#39
Nicolla

Nicolla

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,124
  • Înscris: 24.05.2007
Eu mi-as reprima jena. O sa ai parte de experiente mult mai umilitoare pe masura ce imbatranesti. Da, prima ejaculare precoce, a doua, a treia, prima clisma, prima colonoscopie, primul muc saritor in timp ce razi ca disperatul, doamne fere de alte situatii.
Maica-ta te vede ca pe un copil si nu si-a dat seama ca o sa te afecteze atat. Explica-i femeii ca de la o vreme ai inceput sa te maturizezi si nu mai vrei sa arati oricui partile tale intime. Daca te bate sau cand te bate spune-i ca la batranete o sa moara singura si proasta.

Edited by Nicolla, 29 July 2011 - 09:47.


#40
hemTT

hemTT

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,443
  • Înscris: 18.07.2011
Doamne mai da cit caz pentru nimic , rusine pentru ce - e un act medical ! matusa a vazut doar actul medical in sine , in acel moment ai fost UN pacient si atit , un medic nu gindeste pervers (daca e medic)
Mama ta intradevar trebuia sa se retraga pentru tine practic , dar te intreb , tu crezi ca pe o mama nu o intereseaza ? ba da , inca mai mult ca pe tine , mama e mama si de multe ori te pune in situatii jenante (asa simti tu) - nu vei putea intelege niciodata ce inseamna acest sentiment , TU pentru ea esti totul , nici o secunda nu a avut alte ginduri . Sti , deobicei barbatii au gindirea perversa si tind sa creada tot felul de filmulete imaginare , da , si eu sunt barbat si nu ma dezic .

#41
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009

View PostNicolla, on 29th July 2011, 10:46, said:

Eu mi-as reprima jena. O sa ai parte de experiente mult mai umilitoare pe masura ce imbatranesti. Da, prima ejaculare precoce, a doua, a treia, prima clisma, prima colonoscopie, primul muc saritor in timp ce razi ca disperatul, doamne fere de alte situatii.
Maica-ta te vede ca pe un copil si nu si-a dat seama ca o sa te afecteze atat. Explica-i femeii ca de la o vreme ai inceput sa te maturizezi si nu mai vrei sa arati oricui partile tale intime. Daca te bate sau cand te bate spune-i ca la batranete o sa moara singura si proasta.

Pe dracu nu si-a dat seama . N-a interesat-o, e o tipa obisnuita sa nu-i iasa nimeni din cuvint si comoda.

Era mai usor asa ,decit sa-si faca timp sa mearga cum era firesc cu baiatul la un medic.

Ce naiba , e femeie in toata firea, n-are cum sa nu realizeze ca il pune intr-o situatie jenanta.

sau e genul ala de mama, care la 30 de ani se va mira ca e interesat de viata sexuala, si la 40 o fi prea iute sa se insoare.

Mare grija, nu o mai lasa sa te domine!

Edited by yasmi, 23 August 2011 - 13:27.


#42
drsim

drsim

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 05.07.2011
Nu va mai ganditi la tot felul de lucruri si situatii, a fost o situatie strict medicala si punct,in acest context trebuie sa o judece si userul care a deschis subiectul. :)

#43
Fangs

Fangs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 22.04.2011
Usor va mai este la unii sa ziceti ca baiatul asta face caz pt nimic, de parca voua v-ar conveni sa se uite familia in curul vostru, k deh, e o situatie strict medicala doar.
Nu-i mai permite lu maicata niciodata sa-si bage nasul in intimitatea ta, mai ales cand vine vorba de situatii de genul, k o sa se obisnuiasca sa se bage in viata ta asa mereu, o sa fii ”baiatu mamei” aka un fatalau prost.

#44
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009

View Postdrsim, on 23rd August 2011, 19:01, said:

Nu va mai ganditi la tot felul de lucruri si situatii, a fost o situatie strict medicala si punct,in acest context trebuie sa o judece si userul care a deschis subiectul. :)

tocmai de aia, trebuia mers la medic.

nu face caz aiurea deloc.

mama lui a sarit calul.

#45
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009
Eu nu suport sa ma vada nimeni dezbracata, in afara de prieten, medicul ginecolog si prietena cea mai buna. Ma enerveaza la culme nesimtirea unor rude de sex feminin sau a mamei atunci cand stau de fata cu mine cand vreau sa ma dezbrac si cand intra peste mine in baie cand fac dus.

#46
Cleopatra-

Cleopatra-

    Fleur-Noire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,592
  • Înscris: 12.04.2009

View Postdrsim, on 23rd August 2011, 19:01, said:

Nu va mai ganditi la tot felul de lucruri si situatii, a fost o situatie strict medicala si punct,in acest context trebuie sa o judece si userul care a deschis subiectul. :)
Tie ti-e usor sa vorbesti, doar nu ai fost tu in situatia respectiva.
De cand o situatie strict medicala presupune si participarea rudelor la examinare cu pacientul gol, mai ales fara acordul lui? :huh:
E irelevant la ce ne gandim noi, conteaza ce a simtit baiatul si faptul ca l-au examinat fara acordul lui.
Pe ce lume traiti voi?

Ce parere ai drsim, nu ii recomanzi o sedinta la un psiholog?

#47
unadolescent16

unadolescent16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 05.07.2011

View Postyasmi, on 23rd August 2011, 14:27, said:

Pe dracu nu si-a dat seama . N-a interesat-o, e o tipa obisnuita sa nu-i iasa nimeni din cuvint si comoda.

Era mai usor asa ,decit sa-si faca timp sa mearga cum era firesc cu baiatul la un medic.

Ce naiba , e femeie in toata firea, n-are cum sa nu realizeze ca il pune intr-o situatie jenanta.

sau e genul ala de mama, care la 30 de ani se va mira ca e interesat de viata sexuala, si la 40 o fi prea iute sa se insoare.

Mare grija, nu o mai lasa sa te domine!



Multumesc de mesaj si pentru ca mi-ai luat partea.Eu nu am mai intrat de vreo 2 luni pe aici deoarece credeam ca la nimeni nu le pasa de ceea ce mi s-a intamplat.In afara de tine si de Fangs si mi se pare ca mai este alt user,ceilalti de aici nu ofera nici o sustinere/nici un sprijin.Asta deoarece ei nu au trecut prin asa ceva.
Ai dreptate in ceea ce priveste mama mea,si asa m-am dezbracat de frica si ea oricum putea sa aleaga alt medic(nu pe cineva din famile).Pur  si simplu nu i-a pasat !

View Postcleopatra00, on 29th August 2011, 15:30, said:

Tie ti-e usor sa vorbesti, doar nu ai fost tu in situatia respectiva.
De cand o situatie strict medicala presupune si participarea rudelor la examinare cu pacientul gol, mai ales fara acordul lui? :huh:
E irelevant la ce ne gandim noi, conteaza ce a simtit baiatul si faptul ca l-au examinat fara acordul lui.
Pe ce lume traiti voi?

Ce parere ai drsim, nu ii recomanzi o sedinta la un psiholog?


Salut is multumesc de sustinere.Am mai scris aici si la ceilalti utilizatori care m-au sustinut si care mi-au inteles sentimentele.

#48
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
Nu poti schimba ce s-a intimplat, dar iti pica bine sa vezi ca e ok sa te razvratesti pt asta.
Este ok sa te simti jenat, este perfect normal sa fi intrigat, este si mai firesc sa nu-i mai permiti asa ceva.

Invata sa te impui, mama ta are nevoie de asta.

@ am sentimentul ca lipseste tatal din ecuatie, ele par a fi 2 femei singure,
tie nu a avut cine sa-ti ia partea.

#49
unadolescent16

unadolescent16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 05.07.2011

View Postyasmi, on 5th October 2011, 12:24, said:

Nu poti schimba ce s-a intimplat, dar iti pica bine sa vezi ca e ok sa te razvratesti pt asta.
Este ok sa te simti jenat, este perfect normal sa fi intrigat, este si mai firesc sa nu-i mai permiti asa ceva.

Invata sa te impui, mama ta are nevoie de asta.

@ am sentimentul ca lipseste tatal din ecuatie, ele par a fi 2 femei singure,
tie nu a avut cine sa-ti ia partea.



yasmi,

Da,stiu ca nu pot schimba ce s-a intamplat.Poate chiar am nevoie de un psiholog ca sa trec cu adevarat peste asta.Tatal lipseste pentru ca mama e divortata iar eu sunt singurul ei copil.Ce vrei sa spui prin: "ele par a fi 2 femei singure"?
Normal ca nu a avut cine sa imi ia partea; cand matusa a sosit la noi acasa mama a venit cu ea direct la mine in dormitor si de acolo toata povestea.

#50
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
in primul rind daca exista vreun mascul prin casa, treaba medicala o rezolva tatal tau, nu se baga mama, tocmai pt ca esti adolescent.
de aia am zis ca inclin sa cred ca barbatul din casa lipseste si ele sunt 2 femei singure care s-au sfatuit prost una pe alta.

adica ca si unele care n-au mai vazut mascul demult, s-au gasit sa se joace cu tine.
nu mai fi asa docil si ascultator pe viitor.
nu mai esti copil.

#51
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006

View Postunadolescent16, on 15th October 2011, 09:19, said:

cand matusa a sosit la noi acasa mama a venit cu ea direct la mine in dormitor si de acolo toata povestea.

Pai daca ele au venit si ti-au zis sa-ti dai pantalonii jos tu te-ai conformat fara sa gandesti?
Nu ti-a trecut prin cap ca puteai sa refuzi?  :D

#52
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,175
  • Înscris: 02.04.2007
Uite-asa se intampla in societatile de inapoiati in care corpul uman e ceva rusinos: o eventuala "examinare" ca a initiatorului se poate solda cu traume psihice. D-aia multi nici nu apeleaza la medic decat cand e prea tarziu, rusinea de corpul propriu.

#53
unadolescent16

unadolescent16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 05.07.2011

View PostMocebon, on 21st October 2011, 15:01, said:

Pai daca ele au venit si ti-au zis sa-ti dai pantalonii jos tu te-ai conformat fara sa gandesti?
Nu ti-a trecut prin cap ca puteai sa refuzi?  :D



Nu,pentru ca nu aveam cum sa refuz.Mama mi-a zis ca iau bataie daca nu ma conformez plus ca daca nu era asa ma ducea la un alt medic.Normal ca am ezitat chiar si cand ele au intrat la mine in dormitor insa matusa mi-a zis ca nu are de ce sa imi fie rusine.

#54
asasinuxp

asasinuxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,387
  • Înscris: 23.08.2010
Daca la varsta asta te ameninta mama cu bataia... undeva e o problema.Ai fost maltratat de mic de te temi de o "bataie"?Nici eu nu acceptam ca mama sa se uite la fundul meu,daca n-ar fi avut nici o pregatire medicala si era doar de "umplutura".

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate