Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
metoda constantelor de scurtcircuit

video file info

Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website
 Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch
 Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...
 Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 

Trusa Service PC

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
costables

costables

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,406
  • Înscris: 01.01.2011

 eiffel, on 9th February 2011, 10:53, said:

E oarecum inutila, dar ma rog... daca umblii intr-un calculator deja montat si ai impamantare buna, daca te tii cateva secunde de carcasa, cu stecherul in priza, te descarci automat...
Uite cateodata n-am facut chestia asta si cred ca am pe constiinta o placa de baza desi n-am cum sa stiu sigur sau sa dovedesc. Oricum mai am prin casa un ceasornicaro-electronist-amator care care nu mai are obiectul ocupatiei decant lucrurile cumparate gata facute sunt mai ieftine si mai bine decat alea pe care le mesterea el in anii 80-90. Nici macar el nu mai  poarta ceas mecanic iar tv-ul nu mai are PL500! Chesti e ca el are jucariile lui si decat sa te apuci sa scarmi in grota lui cu scule mai bine iti cumperi altele! Ma rog de el si imi tot promite ca o sa arunce vechiturile dar ma duce cu vorba.

Edited by costables, 09 February 2011 - 15:38.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate