Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Angajare intr-o companie - sfat

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AresGod

AresGod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 26.01.2004
Salutare,

Unul din colegii mei vrea sa se angajeze in alta parte si urmeaza sa se duca la un interviu la Auction Watch Romania in curand (zilele care urmeaza). Din pacate nici eu si nici alti colegi de-ai nostrii nu stim mare lucru despre firma asta.

Ne puteti ajuta cu un sfat, o parere din interior?


Later edit: orice chestie ar fi interesanta de stiut: mod de lucru, conditii de lucru, nivel salarial, cum sunt sefii, cum sunt proiectele, etc.

Thanks,

Edited by AresGod, 15 July 2005 - 20:38.


#2
Kidu

Kidu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,092
  • Înscris: 19.10.2003
tu chiar crezi ca iti zice cineva? astfel de companii au contracte cu angajatii...si sunt protejati de sume babane...

#3
AresGod

AresGod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 26.01.2004

Kidu, on Jul 15 2005, 22:25, said:

tu chiar crezi ca iti zice cineva? astfel de companii au contracte cu angajatii...si sunt protejati de sume babane...

<{POST_SNAPBACK}>


Ma gandesc ca nu e nimic confidential.
Eu cand mi-am schimbat serviciul ultima oara am apelat la tot felul de modalitati de a afla ceva despre viitorul loc de munca ... ca sa stiu la ce ma bag.

Ma gandeam ca imi ajut si eu un amic daca postez aici si poate imi ramane dator ...  :D (glumeam)

#4
bittek

bittek

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 301
  • Înscris: 09.04.2004
Nu e rau thread-ul sunt multi studenti si nu numai care incearca sa faca primul pas sau o schimbare a locului de munca citeva date despre o societate angajatoare ar ajuta mult angajatul.
@ AresGod Sorry man dar nu stiu nimic de aceasta firma.

#5
rsch

rsch

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 08.08.2005
Clauza de confidentialitate e aplicata intr-un mod cat se poate de stupid. SIngurul in avantaj este angajatorul.  In mod normal (si legal) secretele de serviciu nu se divulga. Dar cand cineva vrea info generale despre o firma, confidentialitatea nu se mai justifica. DImpotriva, daca e o firma buna, vin din ce in ce mai multi la angajare si firma isi permita sa aleaga pe cei mai buni. Un fel de PR.
Din cate am vazut, lucrurile stau altfel: taci sau pierzi jobu'.

Sau altfel: esti student, lucrezi 6 luni ici 12 luni dincolo, e bine, vezi mai multe firme, capeti experienta chiar daca nu prea apuci sa faci mare lucru. Dar dupa fac trebuie sa gasesti un loc. Si cum afl;i daca merita? Doar lucrand acolo.

cerc vicios

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate