Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba

Facultate
 Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta
 alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix
 Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 

HTC HD2 vs HTC Desire

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Volvo

Volvo

    BANAT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 23.01.2008

View PostN3mesis, on 19th May 2010, 10:38, said:

Nu compara Xp sau Win7 cu WinMo  :thumbdown: , se cheama tot Windows dar nu prea se aseamana :) . HD2 e mare si greu . Pemtru filme muzica si jocuri as recomanda un Iphone , nici nu se compara jocurile facute pentru el cu "restul lumii" .
mai stiu eu unu care si-a luat htc tytn II pentru ca avea wm ca sa isi bage fifa 2007 :roflmao: si i-am facut o supriza neplacuta cand i-am spus ca nu merge :lol:

on: desire

#20
Just_Cavalli

Just_Cavalli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 17.11.2009
Si eu tot pe HTC Desire as merge.

#21
_SAM

_SAM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 28.01.2005
mai pun o data intrebarea fiindca o consider o chestie importanta: are Desire un ecran rezistent la zgarieturi? am vazut filmulet cu HD2 care nu avea nimic nici dupa incercari de zgariere cu un foarfec.

#22
Dheus

Dheus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 28.05.2009

View Post_SAM, on 6th July 2010, 11:00, said:

mai pun o data intrebarea fiindca o consider o chestie importanta: are Desire un ecran rezistent la zgarieturi? am vazut filmulet cu HD2 care nu avea nimic nici dupa incercari de zgariere cu un foarfec.
Este un strat de sticla, iar asa teste poti gasi pe Google. In general nu se zgarie foarte usor, rezista bine, dar ca sa fii mai sigur, mai bine iti iei o folie de 10 lei si gata, il ai impecabil.

#23
Gabri14

Gabri14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 29.01.2009
chiar nu stiu ce sa aleg din aceste doua telefoane unul mai bun este in romania pe care il pot gasi la orange , vodafone  sau cosmote nu conteaza pretul ? si amandoua merg de pus gps in masina si care e mai bun la vizionat filme ..

Edited by Gabri14, 28 July 2010 - 20:52.


#24
Dheus

Dheus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 28.05.2009
HTC HD2, pt filme si gps. Doar pt ca are ecranul mai mare.
Personal iti recomand Desire, este asa cum iti trebuie, rapid, cu multe aplicatii, chiar si mai multe softuri GPS. Si se vad si filmele bine, dupa ce instalezi aplicatii separate.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate