Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

ASIGURARE CASCO

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mihaigiusca

mihaigiusca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.12.2009
Vă salut !

Știe cineva vreun site de pe care pot descărca condiții de asigurare CASCO pentru autoturisme de la mai multe societăți de asigurare ?

Întreb acest lucru deoarece am auzit că există foarte multe diferențieri între condițiile CASCO de la o societate de asigurare la alta și aș vrea să știu în ce anume constau aceste diferențe.

Mulțumesc.

#2
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005
Poți cere doar ofertă. Există mai multe site-uri la care în funcție de datele mașinii tale îți pot da, relativ, un preț aproximativ. Apoi poți cere o ofertă din partea lor și te contactează. Așa am făcut și eu cu Omniasig și Asiban, firme care mie în trecut mi-au plăcut și m-am înțeles bine cu ei. Și am primit, atât pe mail, cât și telefonic, oferte de la ei. Desigur, am renunțat ulterior la ideea de a-mi face o altă poliță casco.

#3
Drosophila-melanogaster

Drosophila-melanogaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 914
  • Înscris: 09.03.2010
asiban=belire de motan!
am doua experiente...

#4
virtualx

virtualx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 30.05.2005
am avut la omniasig , rau de tot cu platile , pana nu mergeai sa iei personal avizul de plata nu primeai nimic....
acum am la uniqa .. si sunt ffff multumit, a avut si 2 evenimente intr-o singura luna si au fost prompti
generali au preturi mari si fransize mari

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate