Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitionare laptop gaming

Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba
 Facultate

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume
 Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta
 Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 

AUTOMAT CAFEA STRADAL - RECOMANDARI ?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
kye77

kye77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 953
  • Înscris: 05.03.2009
Salut.In spatiul pe care il am, pot pune un automat de cafea stradal ( dupa modelul bancomatelor)
Nu stiu insa ce anume sa iau.Mi-ar trebui ceva cu 6-8 sortimente , usor de manevrat si mai ales fiabil , sa nu se strice.Deasemenea sa fie posibil sa mearga si cu bancnote.
Astept parerile celor care lucreaza in domeniu sa imi recomande si ce sa iau dar mai ales ce sa NU iau...
Multumesc.

#2
SirLaurentiu

SirLaurentiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,697
  • Înscris: 19.05.2009
Si eu am trecut prin asta. Ti-as recomanda cu caldura ori cele de la Nescafe Nestle, sau cele de la Doncafe. Cafeaua este foarte buna. Nu se compara cu celelalte, accepta si bancnote si fise in acelasi timp, si foarte fiabile.

#3
alfy

alfy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 02.04.2009

 kye77, on 10th May 2010, 13:41, said:

Salut.In spatiul pe care il am, pot pune un automat de cafea stradal ( dupa modelul bancomatelor)
Nu stiu insa ce anume sa iau.Mi-ar trebui ceva cu 6-8 sortimente , usor de manevrat si mai ales fiabil , sa nu se strice.Deasemenea sa fie posibil sa mearga si cu bancnote.
Astept parerile celor care lucreaza in domeniu sa imi recomande si ce sa iau dar mai ales ce sa NU iau...
Multumesc.
ceva din gama saeco cristalo 400,500 lucrez cu ele zi de zi cu asta ma ocup

#4
reovel

reovel

    Doesn't she look darling?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,757
  • Înscris: 17.01.2009

 alfy, on 27th May 2010, 22:53, said:

ceva din gama saeco cristalo 400,500 lucrez cu ele zi de zi cu asta ma ocup
Nu! Un big DISS.
Avem undeva (la o firma) 2 aparate Saeco Cristalo 400, sau mai bine spus am avut.
Primul aparat s-a blocat dupa doar 11 zile de folosinta. Pur si simplu cineva isi cumpara o ciocolata calda si curgea in continuu. Nu mai zic, ca unii au reclamat ca nu au primit restul corect. Am cerut banii inapoi instant (850E) pentru ca in contract era specificat ca daca nu suntem multumiti in 15 zile il putem returna.
Al doilea aparat nu mai fierbe apa corect, ori se supraincalzeste (si se opreste masina) ori o livreaza calduta. Pe asta nu-l mai putem returna, ca de 2 luni e luat deja. Probabil il vom duce la o groapa de gunoi.
Am luat unul de la Doncafe, e orgasmic. E foarte fiabil (nu se opreste cand e prea "obosit") si da restul corect. L-am luat cu chirie (250E/luna +consumabile).
E coada la el la pranz in timp ce aparatul acela Saeco consuma curent si apa aiurea.

Edited by reovel, 27 May 2010 - 23:15.


#5
414407

414407

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 02.01.2014
O  recomandare de expresor stradal fiabil cu rasnita incorporata ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate