Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Call of Duty: Black Ops

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#91
Fail

Fail

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 26.12.2010

View Postzippo68, on 8th January 2011, 15:28, said:

Si ce naiba ii faza cu extraterestrii la final.


View Postmateiuli, on 9th January 2011, 00:24, said:

Adica cum au aparut, ce cauta acolo; nu mi se pare logic intr-un joc ca asta.

xDD Nu sunt extraterestri , sunt zombie ... este pus de fun , asa a fost si in COD : WoW :P

Cum au aparut ... este o poveste :

In joc Manson tot vedea cifrele alea , dupa ce i sa implantat un program in creier , sau unde ...
Acelasi lucru sa facut si cu un om de stiinta (crazy) , acele numere rezultau un cod genetic ,care transforma oamenii in zombie ...ca si la prima harta Kino der Toten ...
Pe Kino Der toten este din 5 in 5 runde o runda cu caini ( Dog Round ) eiii :

Omu ala de stiinta avea o fiica ( Samantha ) , Samantha avea o catea , care era insarcinata ... , omu de stiinta a incercat sa ii rescrie codul genetic,si au rezultat cainii zombie...

+ Cand va teleportati pe Kino Der Toten , dupa ce va teleporteaza inapoi inainte poate va pune in una din cele 3 camere ... camera proiectorului , camera Samanthei , si camera de tortura...
De fiecare data cand te duce in camera Samanthei aceea e din ce in ce mai distrusa ...pana cand apare un Ursulet urias ( si-a revarsat furia pe ursulet cand taicasu io luat cainele si l-o facut zombie ... apoi ursuletul a ucis-o pe Samantha) , Ursuletul este acelasi din Cutia cu Arme ...

Poveste interesanta ha ? xDDDD

#92
Valentin73

Valentin73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 11.08.2006

View Postn_teofil, on 26th December 2010, 13:08, said:

am primit si eu un joc ptr PS3, l-am jucat pana la misiunea The Defector, aici cand ajung la poarta aia pe care trebuie sa o daram si sa-l ajut pe Woods, dupa ce trec de poarta se innegreste ecranul, nu mai vad nimic, jocul merge mai departe, se vede doar meniul de la arme si sageata de directie, in rest ecran complet negru, se aud vocile, etc. Ce trebuie sa fac, e un bug?





si eu patesc la fel desi il joc pe pc. cum ai reusit sa treci mai departe?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate