Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Cos enervant pe fata

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,416
  • Înscris: 15.12.2009
Salut, am revenit cu o problema personala legata de cosuri;

Dupa cum poate unii mai stiu am postat mai demult tot in aceasta arie legat de o problema pe care o aveam cu cosurile de pe spate; acelea au trecut, multumesc lui Dumnezeu.

Acum am alta problema: am un cos, cel putin cos cred ca este, unde langa nas; este foarte inestetic si as dori sa stiu cum pot scapa de el. Am incercat o soluite de exfoliere de la Avon dar fara succes.

Am atasat si o poza (scuzati calitatea slaba; este din cauza aparatului) pentru a intelege mai exact problema.

V-as fi foarte recunoscator pentru raspunsuri; este chiar foarte deranjant aceasta eruptie in piele.
Attached File  PICT0030.JPG   1.28MB   49 downloads

#2
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Si eu am avut un cos in acelasi loc dar mult mai mare acum 1 sapt. Am dat cu zinerit dimineata si seara si in cateva zile s-a uscat, l-am spart si gata a fost.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate