Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

HOVER CUV facelift

- - - - -
  • Please log in to reply
123 replies to this topic

#37
daalos

daalos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 20.04.2007

 voposphere, on 17th April 2010, 15:14, said:

ma refeream ca ai treaba cu un dealer sau ca lucrezi acolo.

Duster nu e in discutie acum. E un topic Hover.

Tu sa stapanesti masina sanatos , e optiunea ta si banii tai dar NU dezimforma.  Cum poti sa spui ca e o masina sigura?  :nonobad:     Cum poti sa spui ca e bine fabricata? Cum poti sa spui ca are un motor modern? Pur si simplu nu e adevarat. Si orice ai spune e o copie. Fie ca tu crezi ca are licenta sau nu. Si motorul e facut in China de chinezi , nu e facut de Mitsu.

Asa ca nu dezinforma lumea doar pentru ca ai si tu 1 bucata de Hover. Fii obiectiv.

Nu sunt dealer si nu lucrez - aceiasi "placa" - vad ca si tu esti nou pe aici, daca aveai curiozitatea si te interesa subiectul gaseai destule info pe forum.

TU dezinformezi. Eu tot ce am spus poate fi verificat!
Tu poti prezenta dovezi in ceea ce afirmi? (stiu... cred si alte bazaconii...)

Tocmai ca sunt obiectiv - altii sunt subiectivi (cu interes sau fara - atata pot) - ca si tot ce ai spus de acel "test".
Nu sunt singurul si unicul posesor de Hover - sunt destui - si pe deasupra mai sunt si multumiti! - ce tupeu frate!!!

Rog moderatorii sa inchida.
Am prezentat stirea, e suficient - deja iar a luato razna si se da in bascalie.

Edited by daalos, 17 April 2010 - 14:36.


#38
voposphere

voposphere

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 13.03.2010

 daalos, on 17th April 2010, 15:29, said:

Nu sunt dealer si nu lucrez - aceiasi "placa" - vad ca si tu esti nou pe aici, daca aveai curiozitatea si te interesa subiectul gaseai destule info pe forum.

TU dezinformezi. Eu tot ce am spus poate fi verificat!
Tu poti prezenta dovezi in ceea ce afirmi?

Tocmai ca sunt obiectiv - altii sunt subiectivi (cu interes sau fara - atata pot) - ca si tot ce ai spus de acel "test".
Nu sunt singurul si unicul posesor de Hover - sunt destui - si pe deasupra mai sunt si multumiti! - ce tupeu frate!!!

Rog moderatorii sa inchida.
Am prezentat stirea, e suficient - deja iar a luato razna si se da in bascalie.

omule si eu am facut un test drive cu masina asta... asa ca nu merge cu vrajeala. e de o calitate foarte proasta si nu exceleaza cu nimic. e ca orice alta chinezarie.

crezi ca ma durea tastatura sa spun lucruri bune daca erau adevarate? nu ma durea , dar nu am gasit nimic de laudat , ba mai mult , nimic care sa se apropie de un standard de bun simt al calitatii unui produs. e deplorabila si cam atat. sorry , dar asta este.

cum a spus si colegul de mai sus , nu am nimic cu tine... doar ca adevarul e adevar.

#39
aalinn

aalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,907
  • Înscris: 25.09.2007
voposhere e vorba de hover care nu e chiar asa prost cum ai scris tu
motorul e foarte bun doar ca e de generatie veche , si intradevar nu se compara cu motoarele moderne , dar e facut de mitsu si e fiabil., dezavantajul fiind consumul si puterea.
materialele par ok , nici bune nici proaste.dotarile foarte bune , cam tot ce iti trebuie si ce nu iti trebuie.
siguranta destul de slaba.
pretul foarte bun.
per total eu zic ca e o masina corecta , daca pui accent pe dotari,4x4,pret.
per total eu zic ca e inacceptabil daca pui accent pe siguranta,putere,consum.

#40
costypaval

costypaval

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 26.02.2009
daalos esti un fraier   :D   ca mine si alti trei mii de italieni posesori de hover ca nu vrem sa recunoastem ca nu am fost capabili sa luam o masina  care sa placa altora, nu noua . au scumpit hoverul aici in italia ca al meu costa 28 mii , :naughty: de ce oare? great wall  steed e cea mai vinduta utilitara in italia a dracu chinezi cred ca fac vraji sa prosteasca italienii. bafta

#41
costypaval

costypaval

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 26.02.2009
GREAT WALL  - VIITOARE MODELE

Attached Files



#42
motanex

motanex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 21.06.2006
Fratioare cate furaciuni acolo. Numai la o prima vedere am remarcat niste faruri de Mercedes, un Koleos, o Toyota Prius si Rav 4, un Renault fluence.

#43
rares_sub

rares_sub

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 25.01.2007
sa nu ai ce face cu banii sa iti iei asemenea 'chinezarii'
vrei ceva ieftin - Dacia un produs corect la banii ceruti.

#44
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008
Pe aici se vorbeste de Hover.
Topicul cu Dacia e nitel mai jos...... :nonobad:

#45
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

 motanex, on 23rd April 2010, 21:40, said:

Fratioare cate furaciuni acolo. Numai la o prima vedere am remarcat niste faruri de Mercedes, un Koleos, o Toyota Prius si Rav 4, un Renault fluence.

ai uitat caramida scion xb...

Edited by H725, 24 April 2010 - 00:23.


#46
ionut_ionut

ionut_ionut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,782
  • Înscris: 01.12.2007
hai bre cum sa dai 20k euro pe hover cand cu 21500 iti iei Tiguan 4x4 tsi sau cu 13700 Duster 4x4 1.6 16v

si ce sa faci,sa dai 20k euro si dupa 3ani sa iti iei putin peste un sfert

#47
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

 ionut_ionut, on 24th April 2010, 21:45, said:

hai bre cum sa dai 20k euro pe hover cand cu 21500 iti iei Tiguan 4x4 tsi sau cu 13700 Duster 4x4 1.6 16v

si ce sa faci,sa dai 20k euro si dupa 3ani sa iti iei putin peste un sfert

e plina europa de tiguani&touaregi, hoverii sint putini, este marca exclusivista...  :w00t:

Edited by H725, 25 April 2010 - 01:39.


#48
Manimal

Manimal

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 05.04.2005
nu pot sa cred ca un om intreg la cap ar da 20.000 de o masina fabricata in china

crash testurile pe care le-am vazut au fost infioratoare! in plus daca ai noroc si nu o troznesti cum revinzi asa ceva? nu cred ca o cauta nimeni sh

#49
aalinn

aalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,907
  • Înscris: 25.09.2007

 Manimal, on 25th April 2010, 01:45, said:

nu pot sa cred ca un om intreg la cap ar da 20.000 de o masina fabricata in china

crash testurile pe care le-am vazut au fost infioratoare! in plus daca ai noroc si nu o troznesti cum revinzi asa ceva? nu cred ca o cauta nimeni sh
crash testurile nu au fost pe hover , daca iese la 4 stele nu ar fi nici o problema din partea mea sa cumpar asa ceva

#50
voposphere

voposphere

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 13.03.2010

 costypaval, on 23rd April 2010, 21:20, said:

GREAT WALL  - VIITOARE MODELE

toate sunt copiate.

#51
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008

 Manimal, on 25th April 2010, 02:45, said:

nu pot sa cred ca un om intreg la cap ar da 20.000 de o masina fabricata in china

crash testurile pe care le-am vazut au fost infioratoare! in plus daca ai noroc si nu o troznesti cum revinzi asa ceva? nu cred ca o cauta nimeni sh

Adica cei care si-au cumparat-o au o problema, sau cum?
Fiecare face ce vrea cu banii proprii, nu stiu de ce este asa de greu de priceput asta. Nu-ti place masina, e ok, nu o cumperi, dar nu ii jignesti pe cei care au considerat ca pentru ei e ok.

Cred ca topicul ar trebui inchis, ca o cam ia in balarii.....

#52
ionut_ionut

ionut_ionut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,782
  • Înscris: 01.12.2007

 Manimal, on 25th April 2010, 02:45, said:

nu pot sa cred ca un om intreg la cap ar da 20.000 de o masina fabricata in china

crash testurile pe care le-am vazut au fost infioratoare! in plus daca ai noroc si nu o troznesti cum revinzi asa ceva? nu cred ca o cauta nimeni sh


nu o cauta nimeni sh,era una la dealer 2006,full,60k km,6500e neg,daca cauti sigur gasesti mai ieftin

#53
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

 ionut_ionut, on 25th April 2010, 16:07, said:

nu o cauta nimeni sh,era una la dealer 2006,full,60k km,6500e neg,daca cauti sigur gasesti mai ieftin

Astea-s ca imbracamintea si incaltamintea, dupa folosire o arunci, fie donezi :P

#54
voposphere

voposphere

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 13.03.2010

 connectorxp, on 25th April 2010, 16:53, said:

Astea-s ca imbracamintea si incaltamintea, dupa folosire o arunci, fie donezi :P

fai rau daca donezi asa ceva... e ca si cum ai dona un cosciug

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate