Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Ofertă valabilă până la data de 30 iunie 2010, pentru noii abonați U.P.C.

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,527
  • Înscris: 16.12.2006
lafayette, insider upc spunea ca da, totusi cineva a sunat la relatii clientii si i-au spus ca nu, vezi si tu ce zic cei de la relatii clienti upc :)

eventual treci si printr-o casierie upc !

#20
lafayette

lafayette

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,341
  • Înscris: 25.12.2006
Mi am propus sa nu mai intru in discutii aprinse cu angajatii rcs care lipesc afise pe strazi sau care impart pliante mincinoase la pensionari prin blocuri, pur si simplu nu merita ..


View Postalyn_01, on 25th April 2010, 18:56, said:

Eu sunt abonat pe UPC Analog si Internet Small, pot profita de oferta UPC Digital Avantaj+Internet Medium la pretul de 54 Lei incl TVA ??Le-am dat mesaj si mi-au zis sa le dau numarul de telefon sa ma contacteze si sa imi prezinte oferte...
Voi ce spuneti?
cel mai bine asteapta oferta lor..

Edited by lafayette, 25 April 2010 - 19:44.


#21
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,391
  • Înscris: 05.09.2005
Am vazut ca la acest abonament se poate baga si dvr sau dvr cu HD. Felicitari. Este cea mai decenta si "ieftina" oferta de HD de pe piata. Dar vreau sa fiu putin rau si sa spun ca la programele pentru copii, puteau sa bage totusi si boomerang.

#22
lafayette

lafayette

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,341
  • Înscris: 25.12.2006
sunt destule oferte si pachete..
intradevar e o oferta buna  Avantaj + HD ( 82 canale SD +16 posturi radio+8 canale HD+dvr HD  la 53 lei, fara tva)

Edited by lafayette, 25 April 2010 - 19:29.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate