Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
video file info

Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...
 Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...
 Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...
 Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 

Cine va fi contra-candidatul lui Emil Boc la șefia PD-L ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
59 replies to this topic

#37
laura_2009

laura_2009

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 05.05.2009
Pacat de tara asta frumoasa ... ca-i locuita ... (veche zicere :) da' buna )

#38
fum

fum

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,784
  • Înscris: 11.03.2007

View Postlaura_2009, on 25th March 2010, 21:53, said:

Pacat de tara asta frumoasa ... ca-i locuita ... (veche zicere :) da' buna )
Da, buna Laura! Pacat ca trebuie sa fim concetateni.

#39
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Posthobbysat, on 25th March 2010, 21:50, said:

Eu stau in 5. Care probabil va ramane mereu al PSD-ului, respectiv Vanghelie. Din pacate.

Pentru comparatie.

Eu zic ca din fericire.
Nu ca as fi fan Vanghelie sau ca l-as fi votat vreodata...dar daca vine pedeleaua manelizata o sa inventeze peste noapte o firma de ridicari masini, care o sa "castige" o licitatie, si-o sa se puna pe furat banii cetatenilor onesti. :)

#40
hobbysat

hobbysat

    #ilegalist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,540
  • Înscris: 19.12.2006

View Postfanariotul, on 25th March 2010, 22:25, said:

Eu zic ca din fericire.
Nu ca as fi fan Vanghelie sau ca l-as fi votat vreodata...dar daca vine pedeleaua manelizata o sa inventeze peste noapte o firma de ridicari masini, care o sa "castige" o licitatie, si-o sa se puna pe furat banii cetatenilor onesti. :)

Te pierzi in amanunte. Eu m-am luat de aia si i-am pozat cand oprisera masinile pentru adunare pe o portiune de drum unde aveau indicatoare de oprire interzisa. I-am socat. A coborat un politist si m-a pozat.

Revenind,,,, prefer totusi un sector curat, unde nu se ia taxa de protectie, sa-mi repare strada care este facuta din bolovani , desi stau la 5 minute de mers cu masina de centru si multe, multe altele.

#41
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Posthobbysat, on 25th March 2010, 22:33, said:

Te pierzi in amanunte. Eu m-am luat de aia si i-am pozat cand oprisera masinile pentru adunare pe o portiune de drum unde aveau indicatoare de oprire interzisa. I-am socat. A coborat un politist si m-a pozat.

Revenind,,,, prefer totusi un sector curat, unde nu se ia taxa de protectie, sa-mi repare strada care este facuta din bolovani , desi stau la 5 minute de mers cu masina de centru si multe, multe altele.

Mie mi-a asfaltat acum 2 ani, e zeiss. :thumbup: Poate stai intr-o zona recalcitranta...sau poate ai interese si vrei sa furi banii cetatenilor onesti cu o firma de ridicat masini.... :)

Deci candidezi la organizatia de baieti a pdl sector 5 ? :D Cred ca ai sanse mari, ca acolo e pe baza de ode catre slavitul conducator si tu esti priceput la asa ceva.

Edited by fanariotul, 25 March 2010 - 22:42.


#42
hobbysat

hobbysat

    #ilegalist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,540
  • Înscris: 19.12.2006

View Postfanariotul, on 25th March 2010, 22:41, said:

Mie mi-a asfaltat acum 2 ani, e zeiss. :thumbup: Poate stai intr-o zona recalcitranta...sau poate ai interese si vrei sa furi banii cetatenilor onesti cu o firma de ridicat masini.... :)

Deci candidezi la organizatia de baieti a pdl sector 5 ? :D Cred ca ai sanse mari, ca acolo e pe baza de ode catre slavitul conducator si tu esti priceput la asa ceva.

Asta mi-e talentul. Vrei sa-i compun lui Geoana sau lui CrinCrin ?

#43
Delano

Delano

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,187
  • Înscris: 05.11.2006

View Posthobbysat, on 25th March 2010, 22:48, said:

Asta mi-e talentul.
Peste cativa ani, o sa-l vedem pe hobbysat propus ministru ala culturii, ca deh , are talent la ode. :thumbup:

#44
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Posthobbysat, on 25th March 2010, 22:48, said:

Asta mi-e talentul. Vrei sa-i compun lui Geoana sau lui CrinCrin ?

Nu, dar poate dai anunt la ziar si te cheama oamenii pe la nunti, pe la botezuri... :)

Poate faci putina scoala cu EBA...ai sanse sa te realizezi daca te invarti in lumea asta.

#45
hobbysat

hobbysat

    #ilegalist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,540
  • Înscris: 19.12.2006
In senatele universitatilor sau atunci cand o universitate ofera o distinctie, se tine un speech care se numeste Laudamus. Asa ca nu vad nimic rau in asta atunci cand omul merita. Crincrin nu merita ?

Edited by hobbysat, 25 March 2010 - 23:13.


#46
fracture

fracture

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 08.06.2006

View Postfanariotul, on 25th March 2010, 17:36, said:

Iar incepi bai cu din astia neica-nimeni, care nu sunt in stare sa insufleteasca nici macar o curva bine platita ?! :w00t:
Bag de seama ca in conceptia ta un presedinte de partid arata mai degraba a Vanghelie decat a Preda. Daca nu as sti slabiciunea ta pentru Nastase as fi spus ca iti place Iliescu.

#47
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003

View Posthobbysat, on 25th March 2010, 23:12, said:

In senatele universitatilor sau atunci cand o universitate ofera o distinctie, se tine un speech care se numeste Laudamus. Asa ca nu vad nimic rau in asta atunci cand omul merita. Crincrin nu merita ?
Yep.

Sa stii ca daca a meritat Lenuta Ceausescu, atunci cu siguranta merita si Basel, si tot familionul lui politic sau de alta natura. :)

View Postfracture, on 25th March 2010, 23:44, said:

Bag de seama ca in conceptia ta un presedinte de partid arata mai degraba a Vanghelie decat a Preda. Daca nu as sti slabiciunea ta pentru Nastase as fi spus ca iti place Iliescu.

Bagi de seama prost, ca de obicei.

Preda si Vanghele pot doar sa le faca pantofii lui Nastase si Iliescu. Cat despre imaginea ta si a altora despre politica...trebuie sa spun ca este complet falsa. Nu tine seama in primul de rand de omul potrivit la locul potrivit.

Baselu e un personaj politic de succes, chiar daca e populist, demagog, ipocrit, hotz, si ce mai vrei tu. Dar in acelasi timp pe Baselu nu l-ar fi dus capul sa faca ceva daca nu avea un Lazaroiu care-i face toata politica interna. Sau un Blaga care sa-i tina mana partidul. Sau un X, ori un Y.

Tu ai impresia ca este de ajuns sa dai din gura 2-3 tampenii subtiri, elevate, la teveu care sa lase lesinati cativa ca tine si gata, Preda ala poate fi presedinte de partid...din partea mea poate fi, se duce naibii mai repede pedeleaua. :D

Pe cale de consecinta, Vanghele poate fi un bun presedinte de organizatie(nu stiu, habar n-am daca e sau nu) dar daca isi depaseste nivelul de competenta si incepe sa dea lectii pe la teveu se duce in cap. Asa si cu Preda ala. Si cu multi altii, inclusiv Prostanacul pe care-l sustineai tu.

Edited by fanariotul, 27 March 2010 - 15:00.


#48
Delano

Delano

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,187
  • Înscris: 05.11.2006
Nutzi Udrea ar fi un presedinte perfect pentru o tara in care 99% din populatie asculta manele.

#49
allyn1985

allyn1985

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,373
  • Înscris: 11.12.2008
Mda, si-au reactivat pesedeii sobolanul agramat rosu de serviciu din Sectorul 5 , "Dana" Nastase. :thumbup:
:rolleyes:
La 3 luni dupa fiecare infrangere il scot pe Softpedia, sa explice el, cu aer doct, cauzele.

Edited by allyn1985, 27 March 2010 - 21:55.


#50
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005
Hoara pt presedinte  :thumbup:

#51
-Dorin-

-Dorin-

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,050
  • Înscris: 22.05.2009

View Postactive95, on 28th March 2010, 00:07, said:

Hoara pt presedinte  :thumbup:
Avem și "formația" de manele Băse de Aur.... care a remixat "Hora Unirii ... pe podeaua berăriei"  :band:  Să înceapă dansul !  :roflmao: :roflmaofast:

#52
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

View Post-Dorin-, on 28th March 2010, 01:40, said:

Avem și "formația" de manele Băse de Aur.... care a remixat "Hora Unirii ... pe podeaua berăriei"  :band:  Să înceapă dansul !  :roflmao: :roflmaofast:

Nu inainte sa apara bercea  mondialu'  :lol:

#53
agu

agu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,211
  • Înscris: 13.08.2006

View PostDelano, on 27th March 2010, 22:31, said:

Nutzi Udrea ar fi un presedinte perfect pentru o tara in care 99% din populatie asculta manele.


Ai dreptate ... Ce mai conteaza ca barba-su  sta la masa cu interlopii cautati de Interpol !

#54
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,138
  • Înscris: 27.03.2003
Ce-au inceput pedeleii sa-si dea la oase, in buna traditie comunista.  :thumbup:

1 - Nutzi Pleznita

Dupa care urmeaza reactiile

2 - Berceanu
Din spusele lui Ciutacu am retinut "dat in primire".

3 - Videanu 1 si Videanu 2

4 - Blaga

5 - Mircea Andrei

Si nu in ultimul rand Bolsevizarea pedeleilor vazuta de Taticu de la Cotroceni.
Care mi se pare ca e suparat de faptul ca Nutzi nu prinde si ea o functie mai vizibila in partid.

Edited by fanariotul, 13 April 2010 - 13:58.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate