Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Antena 3

- - - - -
  • Please log in to reply
313 replies to this topic

#271
ady18

ady18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 03.04.2005

someone, on Jun 30 2005, 16:55, said:

grila de baza

<{POST_SNAPBACK}>



inseamna ca va fi si la astral bacau tot in grila de baza . Cred ca este o chestiune de timp  :coolspeak:

#272
dan-bz

dan-bz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 22.04.2005
Antena3 la Astral Buzau in locul Tele7(cea mai buna alegere, dupa parerea mea).
De observat ca A3 are teletext, chiar daca e comun cu cel de la A1.

#273
marius

marius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 15.09.2003
Mic scandal in Timisoara intre UPC TM si Televiziunea Europa Nova(locala).
UPC TM a scos postul mai sus mentionat fara sa ii anunte, ca sa bage A3...si a iesit scandal caci cei de la Europa Nova pierd clienti din publicitate.E drept ca nu exista contract Nova-UPC...dar nici chiar asa fara sa anunte.Cei de la Nova spun ca de fiecare data cand ii intrebau pe cei de la upc despre un contract,astia le spuneau sa stea linistiti ca totul o sa fie ok.Nu stiu daca e bine ca au scos Nova din grila...mai bine scoteau ceva post maghiar caci cred ca sunt mai multi interesati de stirile locale decat cele din HU.

#274
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005
Poate UPC TM are contract cu ungurii..pentru posturi..si nu are contract cu romanii de la  Europa Nove

#275
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002
ma bucura nespus prezenta in grila de programe a emisiunii "top gear", difuzata duminica la ora 22 parca.

#276
marius

marius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 15.09.2003

alexnarcosis, on Jul 1 2005, 17:23, said:

Poate UPC TM are contract cu ungurii..pentru posturi..si nu are contract cu romanii de la  Europa Nove

<{POST_SNAPBACK}>


tot ce se poate:)

#277
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003
Din pacate Astral Cluj continua sa ne informeze pe canalul propriu ca cel mai nou canal de stiri e N24 .. :(

#278
ghyo

ghyo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 698
  • Înscris: 16.01.2005
am vazut astazi un promo pt antena 3 pe antena 1 :) (UPC inca nu a "introdus" acest minunat canal) si ce-mi vad ochisorii? baietii (sau fetele, ma rog) de la antenutze nu stiu ce e aia DEINTERLACE sau PROGRESSIVE adica habar n-au sa lucreze pe sculele de "ultima generatie" lol, imaginea avea "linii orizontale" intarziate atunci cand era in mishkare. poate invatza intre timp sa le foloseasca.

#279
dex72

dex72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 27.06.2005

ghyo, on Jul 3 2005, 15:02, said:

am vazut astazi un promo pt antena 3 pe antena 1 :) (UPC inca nu a "introdus" acest minunat canal) si ce-mi vad ochisorii? baietii (sau fetele, ma rog) de la antenutze nu stiu ce e aia DEINTERLACE sau PROGRESSIVE adica habar n-au sa lucreze pe sculele de "ultima generatie" lol, imaginea avea "linii orizontale" intarziate atunci cand era in mishkare. poate invatza intre timp sa le foloseasca.

<{POST_SNAPBACK}>


no offence, stimabile, dar ala chiar era un efect grafic...asa a fost gandit sa fie, nu e vorba ca oamenii n-ar sti sa lucreze pe scule...oricum, apreciez cunostintele dumneavoastra in domeniu... :P

#280
ghyo

ghyo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 698
  • Înscris: 16.01.2005

dex72, on Jul 3 2005, 16:30, said:

no offence, stimabile, dar ala chiar era un efect grafic...asa a fost gandit sa fie, nu e vorba ca oamenii n-ar sti sa lucreze pe scule...oricum, apreciez cunostintele dumneavoastra in domeniu... :P

<{POST_SNAPBACK}>

ok, atunci e un efect ieftin si antena 3 e prima televiziune din romania care-l foloseste, bravo lor. scuze daca am deranjat, poate vor folosi si celelalte televiziuni din ro acest efect, l-am mai vazut pe 0TV (acolo sunt sigur ca au folosit "efectul" involuntar)

#281
dumars

dumars

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 10.12.2003

kingblana, on Jul 1 2005, 21:54, said:

Din pacate Astral Cluj continua sa ne informeze pe canalul propriu ca cel mai nou canal de stiri e N24 .. :(

<{POST_SNAPBACK}>



Eu nu inteleg cum o sucursala a Astral (in speta Alba Iulia) difuzeaza Antena 3 (de pe 30 iunie) si Telesport (de cateva zile codat), iar in Cluj nici o modificare in grila.
In Alba mai exista si MTV Base si Euronews in engleza (limba stiuta de majoritatea si nu franceza - limba stiuta (cred ei ) de cei de varsta a doua)

#282
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005
oricum..se observa faptul ca antena 3 face concurenta serioasa postului antena 1 :D
Antena 3 e de cel putin 3 ori mai interesanta. Cand dau pe a1..ba vad din dragoste..ba vad duminica in familie..ba vad folclorul c..ba o vad pe tziganca aia de dimineatza cu..jocul ei prin telefon..unde castigi miliarde de dolari..

#283
dex72

dex72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 27.06.2005
cum vi s-a parut ca s-a miscat antena3 azi cu toate evenimentele astea? a fost un fel de "botezul focului"...

#284
Lucian M

Lucian M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 12.04.2005
Mi-a placut ca l-au invitat, la pranz, pe analistul politic Lucian Mandruta. Au luat modelul de la Turcescu, care nici el nu stie ce este moderator sau invitat. :lol:

#285
Danutz

Danutz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,645
  • Înscris: 05.05.2004
enervanta rau e faza aia cu : Urmariti Antena 3 ...
copie cnn  <_<

#286
zaze

zaze

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 903
  • Înscris: 21.01.2004

dex72, on Jul 3 2005, 16:30, said:

no offence, stimabile, dar ala chiar era un efect grafic...asa a fost gandit sa fie, nu e vorba ca oamenii n-ar sti sa lucreze pe scule...oricum, apreciez cunostintele dumneavoastra in domeniu... :P

<{POST_SNAPBACK}>


Am trait sa o citesc si pe-asta!  :death:

#287
Penn

Penn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 01.07.2005
Clasamentul meu privind posturile de știri autohtone, în funcție de cât mă uit la fiecare:
-Realitatea TV
-N24
-Antena3

Sincer, lansarea acestui post, Antena3, a fost mult prea neglijat, mai ales la cât de minuțioși au fost cu restul ce ținea de acest post (cică).
Nu mă atrage nici Gabiriela Vrânceanu Firea și nici Mândruță. Artileria grea este la Realitatea TV. Aștia din urmă din păcate nu își reîmprospătează știrile și pe site....  :cursing:

Edited by Penn, 08 July 2005 - 11:25.


#288
tudor_turcu

tudor_turcu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,377
  • Înscris: 12.09.2003

dumars, on Jul 3 2005, 21:42, said:

Eu nu inteleg cum o sucursala a Astral (in speta Alba Iulia) difuzeaza Antena 3 (de pe 30 iunie) si Telesport (de cateva zile codat), iar in Cluj nici o modificare in grila.
In sfarsit si Astral Cluj retransmite de ieri Antena 3...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate