Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 

Softpedia, 20.000 de useri noi intr-un an

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#19
73437

73437

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.04.2004
Mosotti, userul mereu surprinzator...  ;)

#20
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004

Courage, on Jun 27 2005, 20:52, said:

...(nu le pomenensc pt ca nu vreau flame) si din cate am vazut... au ramas in lumea lor mica si rece !

Lasati lucrurile sa curga, implicati-va in subiecte pe care le stapainiti, evitati sa corectati greseli de ortografie etc
greșelile de ortografie pot arăta desconsiderație pentru interlocutor, superficialitate, grabă, idei negândite suficient, persoane neglijente, dorință de a spune repede ceva, orice, mai presus de substanță...

sau poate nu... :)

#21
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
astea-s greseli de tastare, normale la cei neobisnuti cu computerele si tehnologia moderna a mileniului trei, al religiei, comunicarii blablabla  :w00t:

#22
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,523
  • Înscris: 28.08.2003

arty, on Jun 27 2005, 20:06, said:

cred ca sunt vreo mie de fapt... greu de spus, insa intre 500 shi 1000 sunt userii. restul pna la 20000 sunt umplutura.

<{POST_SNAPBACK}>


Sunt si aceia useri. Umplutura suntem noi astia care frecam SP-ul fara sa spunem mai nimic de fapt.
Vreti sa dau numele unui adevarat user, al cuiva care ajuta si nu se implica in prostii? UNBREAKABLE. Si ca el sunt o gramada.
Si cand noi cei care aberam in 90% din timp o sa fim ca ei ... jos palaria ...

Edit: Uite, acum tastatura mea nu mai bate m-ul. Sa ma duc sa cumpar alta? Well, dau comanda si mi-o aduce urmatorul beduin ...

Edited by Cristist50, 27 June 2005 - 22:04.


#23
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

Mosotti, on Jun 27 2005, 20:42, said:

... cind o sa fim toti insurati si cu doi copii probabil ca o sa ne amintim ce misto era cind aberam pe forum si nu trebuia sa fugarim animalele alea mici ca sa le bagam inapoi in custi. deocamdata sa ne simtim bine si sa le multumim celor care fac posibil acest lucru. :cheers:

<{POST_SNAPBACK}>


Si cand o  sa fii insurat si o sa ai doi copii o sa mai dai cate o raita pe-aici. Asa cum fac eu de exemplu...  B)

#24
painkiller

painkiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 26.12.2004
dar sa nu uitam ca sunt destui de multi useri care prefera poate doar sa citeasca cele scrise de marii maestrii ai forumului  :w00t:  . si la cat de mult s-a scris aici poate nici nu mai e nevoie sa ridice alt topic pentru a afla solutia...

#25
Ninja

Ninja

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,357
  • Înscris: 07.12.2002

Courage, on Jun 28 2005, 02:52, said:

Eu urasc din tot sufletul discutiile "hai sa ne haidem"
Sau: "hai la noi sa vorbim nimic".

Mosotti, on Jun 28 2005, 03:42, said:

sint vreo 980 de useri cu mai mult de 100 de posturi, ceea ce chiar nu conteaza in nici o statistica. mie imi place forumul acesta pentru ca e colorat si plin de viata. sint sigur ca majoritatea care cauta solutii le gasesc. eu am gasit intotdeauna, desi de obicei caut inainte pe google. toate forumurile au cite o arie de discutii generale, aici sint mai multe  :w00t: citeodata si eu ma mir cum de am atitea posturi, in timpul ala puteam sa descopar leacul contra sida sau sa fac alte lucruri folositoare omenirii. dar cum nu sint mesia, nu-mi pasa de omenire nici macar un pic, mai ales acum cind planeta e pe punctul de a se dezintegra si de a se imprastia in spatiu  :deadtongue: cind o sa fim toti insurati si cu doi copii probabil ca o sa ne amintim ce misto era cind aberam pe forum si nu trebuia sa fugarim animalele alea mici ca sa le bagam inapoi in custi. deocamdata sa ne simtim bine si sa le multumim celor care fac posibil acest lucru. :cheers:

<{POST_SNAPBACK}>

Cred ca Mosotti a fost hijackuit... A inceput sa posteze ontopic :death:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate