Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

caju,Tamarillo ,Litchi ,Fructul pasiunii

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
scooby-doo

scooby-doo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.09.2005

View Postanadometia, on 16th February 2010, 17:02, said:

Din samburele de litchi plantat pe 01.02.a iesit o plantuta ,care arata ca un fir  de 10cm.Gxgeorge27,te rog sa-mi spui si mie daca se mai ingroasa tulpina,din ce am inteles de la tine al tau are 3 ani si 20cm.O sa postez si foto cu el.

salut
si eu cresc pomisori exotici. cam drept sunt la inceput. dar am cam 17 litchi intre 15-45 cm si alti pomisori cam de 30 cm(mango, portocal,lamai) un cocos care abia acum (dupa 3 luni de germinat) scoate capul afara si un bananier.
la cel mai "batran"  litchi tulpina este cam cat un pix cu gel(are 1,7 ani si 43 de cm)acum vad ca ii dau crengute si incepe sa se ramifice. a facut cam 20-25 perechi de frunze acum face 4-6 frunze pe o crenguta.

Edited by diorama, 16 April 2010 - 15:01.
Te rog sa nu mai folosesti punctele de suspensie in exces. Sfantul Punct e de ajuns. Mersi.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate