Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 

Probleme cu vecinul prietenei

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Sa stii ca nu este nici o rusine daca iti place de Morosanu.Si mie imi place de fotbalistul rafael nadal

#92
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View Postadill, on 2nd January 2010, 23:36, said:

Sa stii ca nu este nici o rusine daca iti place de Morosanu.Si mie imi place de fotbalistul rafael nadal
Asta-i cu tâlc ascuns...

#93
Andero

Andero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 593
  • Înscris: 01.02.2009

View Postlocalintruder, on 1st January 2010, 23:29, said:

Ideea nu e rea insa eu nu am auzit de asemenea fiole cu miros urat pe piata noastra de produse. Afara cate nu-ti trec prin cap.
Mai trebuie sa fie si in perioada verii altfel exista riscul ca mirosul sa-si piarda din intensitate pana la sezonul cald.



eu am gasit totusi cateva :) enjoy http://www.cadourisi...rodus.php?p=305

#94
titus-telma

titus-telma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 13.06.2009
[quote name='Andero' date='8th December 2009, 22:48' post='7469904']
am stat sa citesc toate replyurile si nu am gasit metoda pe care ti-o voi propune. Daca vecinul gibon are masina. te poti razbuna pe el in felul urmator.

Cumperi fiole cu miros urat. gen miros de cacat. incarci o seringa cu continutul fiolelor si stropesti pe la grila pe la radiator si prin gaurile de aerisire de pe capota. Acum omul alege. ori nu da drumul la aer ori suporta mirosul.

....
Daca tzii neaparat sa cautzi necazuri, mai potzi incerca urmatoarea (auzita de la altzii, neverificata): cautzi sa gasesti o butelie veche, descarcata partzial sau complet . Daca o intorci cu fundul in sus si asteptzi un timp, cand o deschizi se poate ca din interiorul ei sa curga niste mercaptan condensat, sub forma de lichid gros, maroniu, groaznic de putzitor si greu de indepartat. Mercaptanul e o substantza ce se adauga ca sa se simta scurgerile de gaze.  Utilizarea o dau tu: pe clantza, sau pe pragul de jos al usii sau a masinii, etc. Fii atent la manipulare sa nu te contaminezi si tu de duhoare. Spor

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate