Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

Sani prea mici

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
222 replies to this topic

#73
A_girl_like_me

A_girl_like_me

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 21.11.2009
nu cred ca exista barbat care nu se uita dupa sani  :(
nu am auzit niciodata barbat care sa zica pfoaaa ce sani are asta (cand o vede pe una cu sani mici)
insa barbati care au zis pfoaaa ce buna e asta (cand o vede pe una cu sani mari am auzit mereu) :(

#74
hazzeleyesz

hazzeleyesz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 20.09.2008
Sunt multi barbati care nu prefera sanii prea mari.Si mie imi placeau,pana la un moment dat cand am dat peste o fata,care ii avea destul de mari dar erau moi ca naiba.Zici ca erau din gelatina,foarte nashpa.De atunci nu-mi mai plac sanii mari .Prefer cei potriviti sau daca fata ii are mai mici,atunci tiind sa cred ca va avea un fund bun.

#75
Volvo

Volvo

    BANAT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 23.01.2008

 hazzeleyesz, on 28th November 2009, 22:47, said:

Sunt multi barbati care nu prefera sanii prea mari.Si mie imi placeau,pana la un moment dat cand am dat peste o fata,care ii avea destul de mari dar erau moi ca naiba.Zici ca erau din gelatina,foarte nashpa.De atunci nu-mi mai plac sanii mari .Prefer cei potriviti sau daca fata ii are mai mici,atunci tiind sa cred ca va avea un fund bun.
eu fac parte din grupul acelor barbati care prefera sanii mici  :peacefingers:

#76
A_girl_like_me

A_girl_like_me

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 21.11.2009
nu te cred  :P

#77
Dev

Dev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,612
  • Înscris: 28.04.2005

 A_girl_like_me, on 28th November 2009, 21:57, said:

nu te cred  :P

Eu am impresia ca tie-ti place sa n-ai incredere in tine :death:

#78
Volvo

Volvo

    BANAT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 23.01.2008
serios  :yes: fete delicate nu piti cu "tzatzili" (nu am diacritice) de doua ori mai mare decat greutatea corporala
si nu iti mai face griji, arati bine ;)
daca prietenul nu te accepta pentru ceea ce esti ... nu cred ca mai are rost... (parerea mea umila )

#79
BlueSky2009

BlueSky2009

    Călător Stelar

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,163
  • Înscris: 13.02.2009

 A_girl_like_me, on 28th November 2009, 22:44, said:

nu am auzit niciodata barbat care sa zica pfoaaa ce sani are asta (cand o vede pe una cu sani mici)
insa barbati care au zis pfoaaa ce buna e asta (cand o vede pe una cu sani mari am auzit mereu) :(

Dar asta nu inseamna ca imi bat joc sau ironizez pe una care nu-i are mari. Mai degraba sunt inclinat sa rad de una care ii are imensi. :D

 Volvo, on 28th November 2009, 22:53, said:

eu fac parte din grupul acelor barbati care prefera sanii mici  :peacefingers:

Si eu. :D

#80
humaila

humaila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 08.10.2009
acum vreo cateva zile am asistat fara sa vreau la o discutie intre doua fete
ziceau ca au mancat catina si ca mareste sanii
intereseaza-te si tu
:)

uite ce am gasit aici
sa te uiti si aici
si aici
aici

uite ca m-am luat cu alte alea si am uitat
DA, SI MIE IMI PLAC SANII MICI, CHIAR AM O PERECHE ACASA :)

Edited by humaila, 28 November 2009 - 23:38.


#81
hazzeleyesz

hazzeleyesz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 20.09.2008
Ati vazut fetelor?! Pana la urma nu marimea conteaza,doar stiti asta....

#82
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

 A_girl_like_me, on 21st November 2009, 15:56, said:

Am si o eu o problema. Am 22 de ani si am sanii foarte mici, aproape deloc. Sunt foarte complexata din cauza aceasta si nu as vrea sa apelez la implantul cu silicoane. Ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi?
ai prefera sa ai sanii mari si un pui de cancer?
eu nu am sanii mici, dar mi i-as fi dorit mai mari, ceva de genul tipei din poza atasata (stiu cine e, dar nu e relevant) am fost foarte nefericita, pana mi-a aparut un nodul si a trebuit sa astept sa aflu daca e beningn sau malign. zilele alea nu mi-am mai dorit sani deloc.

Edited by darkangelo, 29 November 2009 - 11:25.


#83
humaila

humaila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 08.10.2009

 darkangelo, on 29th November 2009, 11:21, said:

ai prefera sa ai sanii mari si un pui de cancer?

Hai maaaa :(
am oroare de asa ceva :upset:

Edited by humaila, 29 November 2009 - 11:24.


#84
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

 humaila, on 29th November 2009, 11:24, said:

Hai maaaa :(
am oroare de asa ceva :upset:
nu e problema ta, si a niciunui alt barbat. tot timpul aveti diverse pretentii la noi, sa avem sanii mai mari, picioarele mai lungi, pi*da mai stramta, etc. daca consultam topicul gagica zilei, vom observa ca femeia ideala e facuta din bisturiu si contine foarte mult plastic. ma dezgusta profund femeile care se urasc atat de mult incat sa se apuce sa se modifice medical pentru un barbat sau pentru mai multi barbati. trecem lunar prin batalia cu hormonii, suntem tot timpul analizate, avem probleme cu greutatea, celulita, parul, tenul, etc. la serviciu trebuie sa demonstram ca suntem de doua ori mai bune decat un barbat ca sa avansam, pe strada mi s-a intamplat de multe ori sa se ia cate un cretin de mine, sau cate un grup de cretini care fie mi-au zis diverse chestii, fie au incercat sa ma pipaie sau sa ma ia in brate. si dupa toate astea si multe altele sa simt nevoia sa trec printr-o operatie care necesita anestezie totala si zile de stat la pat si care presupune ceva dureri groaznice? cat de proasta sa fie o femeie?

#85
rechinitza

rechinitza

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,366
  • Înscris: 14.10.2009

 darkangelo, on 29th November 2009, 11:31, said:

cat de proasta sa fie o femeie?
Nu sunt de acord cu operatiile estetice, insa tocmai ai facut o discriminare afirmand despre femeile care-si fac operatii estetice ca sunt proaste.
Intamplator, o prietena de-a mea, tipa inteligenta si draguta, si-a facut operatie estetica - implant.Acum are cupa 75B.
Era nemultumita(33 de ani) ca dupa ce a facut 2 copii, cu alaptatul aferent, sanii nu mai aveau fermitatea si "volumul" de dinainte.Acum e multumita, e mai sigura pe sine, barbatu-sau e "indragostit" de sanii ei(arata naturali).

Concluzionand, fiecare face si drege cum crede ca-i sta bine si dupa cum le duce capul si buzunarul. ;)

Aaa, ceea ce gasesc cu adevarat urat si de prost gust sunt implanturile sau injectiile pentru buze.Unele arata ...horror. <_<

#86
humaila

humaila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 08.10.2009

 darkangelo, on 29th November 2009, 11:31, said:

nu e problema ta, si a niciunui alt barbat. tot timpul aveti diverse pretentii la noi, sa avem sanii mai mari, picioarele mai lungi, pi*da mai stramta, etc..........

Simt ca am cam depasit momentul in care corespundeam descrierii tale.
A, ok ca ma iau cu baietii la mistouri...aia e altceva.
Eu m-am referit la chestia cu cancerul la san.
Orice fel de cancer e o boala, dar cancerul la san mi se pare cel mai mare blestem EVER.

#87
rechinitza

rechinitza

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,366
  • Înscris: 14.10.2009

 humaila, on 29th November 2009, 13:49, said:

Orice fel de cancer e o boala, dar cancerul la san mi se pare cel mai mare blestem EVER.
Stiu ca sunt malitioasa, dar cum ti se pare cancerul de prostata sau ala ovarian? <_<

#88
humaila

humaila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 08.10.2009

 rechinitza, on 29th November 2009, 13:44, said:

Nu sunt de acord cu operatiile estetice, insa tocmai ai facut o discriminare afirmand despre femeile care-si fac operatii estetice ca sunt proaste.
Intamplator, o prietena de-a mea, tipa inteligenta si draguta, si-a facut operatie estetica - implant.Acum are cupa 75B.
Era nemultumita(33 de ani) ca dupa ce a facut 2 copii, cu alaptatul aferent, sanii nu mai aveau fermitatea si "volumul" de dinainte.Acum e multumita, e mai sigura pe sine, barbatu-sau e "indragostit" de sanii ei(arata naturali).

Concluzionand, fiecare face si drege cum crede ca-i sta bine si dupa cum le duce capul si buzunarul. ;)

Aaa, ceea ce gasesc cu adevarat urat si de prost gust sunt implanturile sau injectiile pentru buze.Unele arata ...horror. <_<


Una e sa iti aduci mici modificari dupa ce ai terminat cu alaptat si alte alea care si-au lasat amprenta asupra trupului si alta e sa nu stii ce e aia sarcina si sa te apuci sa bagi plastice pe tine si apoi sa iti plangi singura de mila ca te-ai distrus si nu mai esti in stare sa cresti un copil.

 rechinitza, on 29th November 2009, 13:50, said:

Stiu ca sunt malitioasa, dar cum ti se pare cancerul de prostata sau ala ovarian? <_<

Nu am zis-o in sensul ca "mama ce bine e sa ai cancer ovarian sau la prostata!"
Macar daca se intervine nu cred ca se vede prea tare.
Una e sa nu mai ai un san si alta e sa lipseasca ceva care nu se vede.
Modificarile fizice cu care intra si altii in contact sunt mai greu de suportat decat cele care nu se vad si iti aduc si te afecteaza psihic mai mult.
C my point?

Edited by humaila, 29 November 2009 - 13:59.


#89
rechinitza

rechinitza

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,366
  • Înscris: 14.10.2009

 humaila, on 29th November 2009, 13:54, said:

Nu am zis-o in sensul ca "mama ce bine e sa ai cancer ovarian sau la prostata!"
Macar daca se intervine nu cred ca se vede prea tare.
Una e sa nu mai ai un san si alta e sa lipseasca ceva care nu se vede.
Modificarile fizice cu care intra si altii in contact sunt mai greu de suportat decat cele care nu se vad si iti aduc modificari mai mult de oridin psihic.
C my point?
Da, dar la momentul ala, cand ai contact cu boala-cancer,crede-ma consideratiile estetice raman undeva beyond.
Cancerul mamar e unul dintre alea mai"operabile"(vindecabile) decat alte forme de cancer.Cancerul ovarianface parte dintre formele cele mai "ucigatoare".

On topic:Mai bine un corp sanatos si cu sani mici, decat bolnav si cu sani mari.Si sa nu uitam:Mens sana in copore sano. ;)

#90
gan2ryu

gan2ryu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 26.08.2009
[quote name='A_girl_like_me' date='28th November 2009, 22:44' post='7409716']
nu cred ca exista barbat care nu se uita dupa sani  :(

Corect.
Cu tampenii gen marar,patrunjel,catina nu rezolvi platfus-ul.Daca nu-ti pui implanturi,impaca-te cu ideea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate