Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Ce ai face daca?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
95 replies to this topic

#19
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
Ai prieteni anonimi? :coolspeak:  -_-

#20
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
bine punctat bebica  :w00t:

#21
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
SHUMI...da` de ce urli la noi? NOI AM URLAT LA TINE??

#22
lola_cola

lola_cola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 20.04.2005

shumilica, on May 22 2005, 15:23, said:

mei o fii el debil si obsedat dar prost nu e, te asigur... mai toti nebunii sunt mai destepti si au logica de te da pe spate la anumite faze... asa ca te asigur ca atunci cand i-ai zis ca esti baiat el a zis "bine esti baiat dar ne intalnim" (probabil) el stiind sigur cu cine are de a face ( adica cu fata din poze... ) asa ca nu-l face pe saracu pedofil sau homosexual caci el cred ca a ramas cu o fixatie DOAR pe poza ta, nu conta ce zici tu acolo... pozele i se pareau reale si i-a placut de tine ( din diverse motive ) si prin logica lui de om debil a dedus ca SIGUR nu vorbeste DECAT cu fata din poze, oricat ar incerca sa minta INOCENTA fata...

In legatura cu tiganeii, logic ca ma bag... si chiar de curand a fost o faza cu niste gardieni falsi de prin herastrau la pod care daca te prindeau cu bicicleta iti cereau bani, le-am dat 50 de mii apoi am fost la sefu gardienilor ( pe langa roata ) si l-am intrebat daca chiar sunt adevarati aia, a zis ca-s mascarici veniti de la sectoru 1 de nush unde... asa ca am mai trecut peste o saptamana pe acolo special sa vedem mai sunt.. sti tocmai oprisera doi pustani ca si noi pe bicicleta, nu i-am lasat pana nu au venit cu noi aia... :)
vezi altruismu il practic si eu, dar nu confund realitatea cu netu...
nu stiu sigur daca am citit bine intr-un post de-a lu bebica ( pardon, doamna bebel :P ) zicea ca tu esti in stare sa te duci sa o cauti pe ana or somethin.... contrazice-ma probabil debitez la faza asta dar eu asa imi aduc aminte din postul ei... dar.. daca asa e... ASTA cum se mai numeste ? nu se numeste ca tu cofunzi viata reala cu cea virtuala ?

p.s. : cand te uiti la avatarul tau ce sentimente te cuprind ?
5 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous Users)
4 Members: shumilica, lola_cola, Celestin, bbshtrumf

SUNT PRINTRE PRIETENI  :naughty:  :D

<{POST_SNAPBACK}>



Bb ma cunoaste destul de bine si stie ce imi poate pielea...a facut afirmatia asta bazandu-se pe realitati...nu obisnuiesc sa ma tem(poate e bine sau poate e rau)...si stie ca ador provacarile....daca ceva mi se va parea greu de facut, sau consider ca altii nu ar face lucrul acela de rusine, de frica, de lene...sau din diverse motive iar mie mi se pare interesant crede-ma ca il voi face...nu sunt o descreierata...dar imi place sa fac ceea ce simt si nu sunt doar vb cum am vazut ca se poarta pe aici. In general ca sa revin la pb cu ana, daca ceva/cineva chiar ma deranjeaza fac tot posibilul sa imi rezolv problema (chiar daca unii considera ca nu merita, sau eu nu aleg cea mai buna metoda). Si eu ca fata, am intervenit in apararea multora pe strazi, am cersit in metrou doar pt ca mi-am zis ca nu as avea tupeul, m-am batut cu femei si cu barbatzi, tocmai de asta BB nu mintea, ma stie si stie cum sunt...in rest sunt o  tipa normala, si ma comport normal, ideea e sa nu ma supere lumea, caci atunci reactionez...iar pe mine individul m-a enervat numai gandindu-ma ca asta chiar ar putea fraieri un copil candva...cat despre ana...sa fim seriosi...daca intr-adevar ma va deranja faptul ca sta in zetari si imi vb de ghetouri ma lasa rece, eu stau intr-un cartier select, dar asta nu inseamna ca nu am patruns niciodata in alte zone...am si eu prieteni, si chiar am nu ii inventez!

#23
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
io acu am observat ! ! !
deci lola are un avatar cu o pisicuta
tu ai avatar cu o rata si o pisica... pisica are grija de rata...
ceva nu se pupa.. tu ziceai ca tu ai mai multa grija de lola decat ea de tine, cum se face ca in avatarul tau ea sta si te ingrijeste ?  :w00t:

nu inteleg la ce te referi cand zici ca tip la voi ? ca scriu unele cuvinte cu litere mari ? le scriu cu litere mari ca sa le accentuez importanta in fraza, ca sa vezi pe ce pun accent, sa fiu mai usor de inteles, ia incearca si tu :P

#24
lola_cola

lola_cola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 20.04.2005
Scuze am uitat sa raspund ce simt cand imi privesc avatarul...pai e clar ca imi place altfel as fi ales altceva...e un pisoi dulce care rade...si care ma face sa zambesc...


Eu mi-am scimbat avatarul afra sa o anunt pe BB, si fara sa fac vreo legatura intre avatarile noastre, dar acum ma bucur ca exista...desi pe bune eu am vazut pisicutza mi s-a parut mai draguta decat mie si mi-am schimbat avatarul, cat despre grija pe acre ne-o purtam una alteia, da, BB  are mai multa grija de mine(eu uneori fiind chiar copil, iar ea atragandu-mi atentia ca nu e cazul) ea ma sfatuieste mai mult,caci eu intru in mai multe rahaturi si am o viata mai agitata, dar altfel si eu o ingrijesc pe ea daca este cazul, in avatarul ei eu vad ca pisicutza o protejeaza pe ratusca...ceea ce e total adevarat daca eu sunt pisica si ea ratza  :D ...daca cineva s-ar lua de BB probabil as sari la bataie, daca cineva s-ar lua de mine ea probabil ar incerca sa aplaneze conflictul verbal...suntem diferite si totusi asemanatoare...deci concluzia este ca ne purtam de grija una alteia...

Edited by lola_cola, 22 May 2005 - 15:46.


#25
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

shumilica, on May 22 2005, 15:38, said:

io acu am observat ! ! !
deci lola are un avatar cu o pisicuta
tu ai avatar cu o rata si o pisica... pisica are grija de rata...
ceva nu se pupa.. tu ziceai ca tu ai mai multa grija de lola decat ea de tine, cum se face ca in avatarul tau ea sta si te ingrijeste ?  :w00t:

nu inteleg la ce te referi cand zici ca tip la voi ? ca scriu unele cuvinte cu litere mari ? le scriu cu litere mari ca sa le accentuez importanta in fraza, ca sa vezi pe ce pun accent, sa fiu mai usor de inteles, ia incearca si tu :P

<{POST_SNAPBACK}>

Ia-te si de avatar...da mai usor cu interpretarile ca o iei pe campii :D
Eu n-am zis niciodata ca am grija de lola si nici lola n-a zis ca are grija de mine! Lola nu este o pisica, asa cum nici eu nu sunt o pisica si o ratza in acelasi timp. Daca tu te consideri o poponeatza de ratza e problema ta :huh:
Am inteles gresit inseamna, ma bucur ca te-ai gandit sa pui accent pe niste lucruri..mie mi s-a parut ca urli...baga un disclamer si zi ca nu tzipi, ca sa nu te inteleaga lumea gresit :naughty: :cursing:

#26
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
lol, daca asa face un pisoi cand rade, ma intreb cum face cand se shushu pe el de ras... :) :lol:


".daca ceva mi se va parea greu de facut, sau consider ca altii nu ar face lucrul acela de rusine, de frica, de lene...sau din diverse motive iar mie mi se pare interesant crede-ma ca il voi face..."

domle, fetelor le e rusine sa faca sex cu mine  :w00t:, te-am provocat ? jokin' chilin the topic :)

si eu ma destrabalez, dar asta pentru placerea mea nu pentru a altora, de fapt imi hranesc dispozitia prin admiratia celor din jur... :) ( ca raspuns la cersitu in metroache )

din tot postul eu am inteles ca tu ai prieteni reali, muama, mare realizare in zilele noastre... sunt foarte multi oameni CEI MAI BUNI PRIETENI cu mine, dar asta nu inseamna ca eu sunt cel mai bun prieten al lor... vezi diferenta ?

eu unu cred ca omu acela e perfect sanatos mintal fizic si etc, dar a vrut el sa-si faca un alter-caracter pe net sa zica hai sa incerc si altfel... chiar daca gandesc cu cuvinte urate sa ma exprim cat se poate de frumos indiferent ce ar spune respectiva sa vedem daca ajung la un rezultat... de aici deduc ca tu ai fost un experiment pentru el  :w00t:

#27
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
shumi, tata, mare filosof o sa te faci cand o sa te faci mare :rolleyes:  :worthy:

#28
lola_cola

lola_cola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 20.04.2005

shumilica, on May 22 2005, 15:58, said:

lol, daca asa face un pisoi cand rade, ma intreb cum face cand se shushu pe el de ras... :) :lol:
".daca ceva mi se va parea greu de facut, sau consider ca altii nu ar face lucrul acela de rusine, de frica, de lene...sau din diverse motive iar mie mi se pare interesant crede-ma ca il voi face..."

domle, fetelor le e rusine sa faca sex cu mine  :w00t:, te-am provocat ? jokin' chilin the topic :)

si eu ma destrabalez, dar asta pentru placerea mea nu pentru a altora, de fapt imi hranesc dispozitia prin admiratia celor din jur... :) ( ca raspuns la cersitu in metroache )

din tot postul eu am inteles ca tu ai prieteni reali, muama, mare realizare in zilele noastre... sunt foarte multi oameni CEI MAI BUNI PRIETENI cu mine, dar asta nu inseamna ca eu sunt cel mai bun prieten al lor... vezi diferenta ?

eu unu cred ca omu acela e perfect sanatos mintal fizic si etc, dar a vrut el sa-si faca un alter-caracter pe net sa zica hai sa incerc si altfel... chiar daca gandesc cu cuvinte urate sa ma exprim cat se poate de frumos indiferent ce ar spune respectiva sa vedem daca ajung la un rezultat... de aici deduc ca tu ai fost un experiment pentru el  :w00t:

<{POST_SNAPBACK}>



Ok, parerea ta, eu mi-o sustin in continuare pe a mea, din punctul meu de vedere nici un om normal nu ar face asa ceva(si nici nu ar avea rabdarea sa faca asta)
Altfel am subliniat faptul ca am prieteni, pentru cele care se temeau ca nu am, doar pt un somn mai linistit al lor noaptea, cat despre diferenta intre viata reala si viata viruala, o fac, dar daca vea din viata virtuala ma supara si in viata reala, normal ca voi lua atitudine!

#29
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
bebica bebica.. uff... multi mi-au zis asta... acum nu stiu care e procentajul celor care faceau misto si celor care vorbeau serios... :) consider totusi ca tu faci parte din procentul celor care fac misto si in proportie de 58% iti dau dreptate

Quote

Eu mi-am scimbat avatarul afra sa o anunt pe BB, si fara sa fac vreo legatura intre avatarile noastre, dar acum ma bucur ca exista...desi pe bune eu am vazut pisicutza mi s-a parut mai draguta decat mie si mi-am schimbat avatarul, cat despre grija pe acre ne-o purtam una alteia, da, BB are mai multa grija de mine(eu uneori fiind chiar copil, iar ea atragandu-mi atentia ca nu e cazul) ea ma sfatuieste mai mult,caci eu intru in mai multe rahaturi si am o viata mai agitata, dar altfel si eu o ingrijesc pe ea daca este cazul, in avatarul ei eu vad ca pisicutza o protejeaza pe ratusca...ceea ce e total adevarat daca eu sunt pisica si ea ratza  ...daca cineva s-ar lua de BB probabil as sari la bataie, daca cineva s-ar lua de mine ea probabil ar incerca sa aplaneze conflictul verbal...suntem diferite si totusi asemanatoare...deci concluzia este ca ne purtam de grija una alteia...


Quote

Ia-te si de avatar...da mai usor cu interpretarile ca o iei pe campii 
Eu n-am zis niciodata ca am grija de lola si nici lola n-a zis ca are grija de mine! Lola nu este o pisica, asa cum nici eu nu sunt o pisica si o ratza in acelasi timp. Daca tu te consideri o poponeatza de ratza e problema ta

vai de capaul meu, trebuia sa fie o faza dupa care voi urma sa va amuzati, nu sa va atacati si nici sa-mi dati eSplicatii :P dar sunteti foarte "atacantoase" de fel si inceerc sa ma obisnuiesc cu asta caci imi place sa respect integritatea omului si sunt de principiu (unul din putinele mele principii) ca macar respectul trebuie sa-l oferi atunci cand nu ai altceva de impartit cu persoana...

Voi ati observat de cate ori scrieti pronumele "eu" sau "noi" ?  :w00t:
ceea ce imi place la voi si e bine e ca va place de voi ( sper... asa-i ? ) si asta e un lucru esential  

ontopic:
mi-a venit o idee...
hai sa incepi iar sa comunici cu el ( prin mail )
tu pui aici pe topic ce ti-a trimis prin mail iar noi incercam sa dam un raspuns la ce a zis dar asta nu inainte sa ne stabilim un scop, adica ce vrem sa iasa din discutie... de exemplu... dupa o discutie de 10 mailuri sa ajunga la concluzia ca e mai bine sa nu se intalneasca cu tine... or somethin' like that :)
ceva de genul inginerie sociala... dar aici e inginerie debitilica ... ( adica am manipula un debil :) )

#30
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
Eu m-am amuzat bai shumi...doar ca m-am folosit de acelasi rationament (amuzant!!) sa iti aduc la cunostinta ca in aceste conditii tu esti un funduletz de ratzusca (foarte amuzant, ce-i drept!!). Take it personal, take it personal , TAKE IT PERSONAAAAL!
Hai sa traiesti, tinere filosof cu perspective de avansare: :confuzzled:  :console:
L.e.: respectul se castiga nu se da pe de-a moaca :nonobad: .tu pe-al meu nu l-ai castigat, dar eu pastrez cate o sansa pentru fiecare :naughty:  :rolleyes:
deci nu ma deranjeaza daca nu ma respecti, numa` sa nu ma superi :D

Edited by bbshtrumf, 22 May 2005 - 16:19.


#31
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
loloze, avatarul meu e o metafora a sentimentelor mele fata de societatea care imi toaca sufletul, e bine asa ? :)
ma bucur sincer ca te-am amuzat :) asta e si scopul meu, sa fac fruntile virtual incretite sa faca riduri de la ras nu de la nervi ( un fel de zapp one for all...  :w00t: )
"Hai sa traiesti, tinere filosof cu perspective de avansare:   :confuzzled: "

din asta traduc " hai sa traiest, intere filosof cu perspective de avansare confuze "  :w00t:  ( emoticonu folosit de tine se scrie "confuzzled".. d-aici deducerea... )

ati intrat pe pagina care am linkuito mai sus ? sunt niste povestiri( din viata unui student... real... ) de razi pana ajungi cu fundu de ratoi in sus :)

#32
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
le stiam :D oricum asteptam continuari :D

#33
lola_cola

lola_cola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 20.04.2005
Ideea ta de a cominica cu stimatul domn Adrian Puscasu impreuna imi surade,numai ca eu nu glumeam cand spuneam ca fostul, acum 2 saptamani intr-o criza mi-a sters toate mail-urile, si primite si trimise si din trash (ce sa faci, s-a asigurat ca face o treaba buna, omul...) So singura varianta este sa imi mai dea el un mail, asta daca nu mi-a dat si block sender tot fostu, caci cateva zile mail-ul a fost numai al lui schimbandu-i parola!
Deci daca primesc mail nou,promit sa il postez si sa astept sfaturile voastre pt raspunsuri!

#34
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003
Eu vad doua variante : 1) omul e chiar obsedat , pedofil , bisexual etc. si 2) a vazut ca l-ai refuzat , s-a simtit ranit in masculinitatea lui si acum vrea sa se razbune , bagand firca in tine. Daca neglijezi varinta 1) si nu te duci la pollitie o sa ai toata viata constiintza incarcata , deoarece o sa traiesti cu gandul ca puteai sa il opresti numai printr-o simpla plangere la politie (daca faci plangere politia il va baga undeva in baza de date la obsedati sexual si daca se va intampla un viol , ceva etc. il va chestiona si pe el). Cat despra varianta a doua ... uita ca am zis-o , exista de fapt numai varianta 1. Asa iti trebuie daca iti pui anunt pe situri de matrimoniale , vrand sa faci caterinca de cei care iti raspund ca sa te simti tu mai bine , pe lume sunt multi obsedati , BINE AI VENIT IN LUMEA REALA COPILASH !!!

Edited by flex21, 22 May 2005 - 17:31.


#35
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
flex, cu ce ai considerat ca vrea el sa se razbune ?  :w00t:  :w00t:
metoda citirii in diagonala nu stiu daca se aplica si pe forum...

#36
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003

shumilica, on May 22 2005, 18:37, said:

flex, cu ce ai considerat ca vrea el sa se razbune ?  :w00t:  :w00t:
metoda citirii in diagonala nu stiu daca se aplica si pe forum...

<{POST_SNAPBACK}>

Pai am zis clar de ce ar fi vrut razbunare , plus ca am zis-o in caterinca numai ca sa mai fie o varianta , am si specificat acest aspect ! Omu e obsedat , e clara treaba , poate da de tine prin adresa de mail :drac:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate