Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Desene MTV

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,335
  • Înscris: 15.07.2007
Buna ! As vrea sa va cer ajutorul. Incerc de cateva zile sa aflu cum se numesc niste desene dar nu dau nicaieri de ele..is niste desene difuzate pe MTV, eu le-am vazut ultima oara saptamana trecuta in noaptea dinspre vineri spre sambata..pe la 3.. Erau cu niste personaje care, cand vorbeau li se ridica capul :lol: , in care un personaj avea o fiica cu celine dion pe care au salvato din irak, iar la intoarcere saddam husein pusese stapanire pe Canada. Apoi trageau vanturi si radeau ca istericii...erau sub 15 ani..v-as fi recunoscator daca imi spuneti cum se numesc B) ..


Multumesc anticipat :rolleyes:

#2
-Ciprian

-Ciprian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,334
  • Înscris: 08.09.2009

 raul07, on 30th September 2009, 22:25, said:

Buna ! As vrea sa va cer ajutorul. Incerc de cateva zile sa aflu cum se numesc niste desene dar nu dau nicaieri de ele..is niste desene difuzate pe MTV, eu le-am vazut ultima oara saptamana trecuta in noaptea dinspre vineri spre sambata..pe la 3.. Erau cu niste personaje care, cand vorbeau li se ridica capul :lol: , in care un personaj avea o fiica cu celine dion pe care au salvato din irak, iar la intoarcere saddam husein pusese stapanire pe Canada. Apoi trageau vanturi si radeau ca istericii...erau sub 15 ani..v-as fi recunoscator daca imi spuneti cum se numesc B) ..


Multumesc anticipat :rolleyes:
Ia incearca sa cauti acia . ;)

#3
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
E South Park.

#4
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,335
  • Înscris: 15.07.2007
Am descoperit...intr-un episod de South Park se uita la tv si vad desenele alea mi se pare...dinaia nu stiam ce is si nu dadeam nicaieri de ele...iar eu nam vazut decat partea aia si nu stiam ca ii Sout Park ^_^

Ms B)

#5
picu022

picu022

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 04.02.2008
Foarte tari desenele  alea ...
Daca vrei ceva mai sadic uita-te si la Happy tree friends :lol:

#6
Becoming

Becoming

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 21.09.2009
daca vrei sa vezi mai multe episoade din South Park intra aici www.southparkstudios.com is toate sezoanele
doar ca sunt in engleza

Ma scuzati nu pot sterge postul si nu m-am uitat in ce data era postat

Edited by Becoming, 09 April 2010 - 14:05.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate