Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum e sa locuiești la ultimu...

Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior
 Timpi asteptare in contract de tr...

Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete
 Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC
 Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 

Nu-mi recunoaste procesoru

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
menz

menz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 15.07.2009
Buna ziua!
Am de ceva vreme un pocesor AMD Phenom II x2 550 3.10 Ghz. Problema e ca nu-mi este recunoscut modelul...
Dau click dreapta pe "My Computer" si selectez "Properties" si ajung la "View basic information about you computer" iar la procesor imi spune "AMD Processor model unknoun 3.10 GHz" Nu inteleg de ce...driverele de la placa de baza (GIGABYTE - GA-M720-US3)...si video (chiar daca nu conteaza) le-am instalat...
Ar trebui sa fac ceva, sau nu e nevoie?...pana acum n-am avut nici o problema cu el! Merge excelent!

#2
mario_bros

mario_bros

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,690
  • Înscris: 12.01.2007

View Postmenz, on 27th September 2009, 21:33, said:

Buna ziua!
Am de ceva vreme un pocesor AMD Phenom II x2 550 3.10 Ghz. Problema e ca nu-mi este recunoscut modelul...
Dau click dreapta pe "My Computer" si selectez "Properties" si ajung la "View basic information about you computer" iar la procesor imi spune "AMD Processor model unknoun 3.10 GHz" Nu inteleg de ce...driverele de la placa de baza (GIGABYTE - GA-M720-US3)...si video (chiar daca nu conteaza) le-am instalat...
Ar trebui sa fac ceva, sau nu e nevoie?...pana acum n-am avut nici o problema cu el! Merge excelent!
fa update de bios

Edited by mario_bros, 27 September 2009 - 20:47.


#3
menz

menz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 15.07.2009

View Postmario_bros, on 27th September 2009, 16:45, said:

Multumesc! :cheers:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate