Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Ce-ți doresc eu ție...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
55 replies to this topic

Poll: Cum va arata Romania peste 50 de ani? (24 member(s) have cast votes)

Cum va arata Romania peste 50 de ani?

  1. Platou de filmare pentru productii SF/horror, avand ca figuranti romani verzi de foame (4 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  2. Paradis mafiot (11 votes [45.83%])

    Percentage of vote: 45.83%

  3. La fel ca acum (8 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. Nu va mai fi (1 votes [4.17%])

    Percentage of vote: 4.17%

Vote Guests cannot vote

#1
Cimpoaca

Cimpoaca

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 24.02.2005
Colaborați!

#2
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
Daca vroiai sa faci un sondaj la care sa-ti poata raspunda toata lumea ar fi trebuit sa iei in calcul toate variantele posibile de raspuns.
Eu de exemplu am vrut sa bifez o casuta cu "Sper sincer ca va fi mai frumos" si n-am avut unde. :nonobad:

#3
Cimpoaca

Cimpoaca

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 24.02.2005

bbshtrumf, on May 16 2005, 15:20, said:

Daca vroiai sa faci un sondaj la care sa-ti poata raspunda toata lumea ar fi trebuit sa iei in calcul toate variantele posibile de raspuns.
Eu de exemplu am vrut sa bifez o casuta cu "Sper sincer ca va fi mai frumos" si n-am avut unde. :nonobad:

<{POST_SNAPBACK}>


Da, dar în cazul ăsta ar fi trebuit să pun poll-ul la fun?...  :unsure:

#4
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
Whatever.

Edited by bbshtrumf, 16 May 2005 - 15:14.


#5
GrLght

GrLght

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,211
  • Înscris: 13.11.2003
Peste 50 de ani:
- daciile 1300 o sa fie piese de colectie la 50.000 euro bucata
- dinamo o sa joace prin divizia D
- Nepotu lu Gigi Becali isi face vila pe luna, intr-un crater cu vedere spre Ghencea
- O sa vina etiopienii la noi la cules de capsuni
- Poza lui Ceausescu o sa apara langa cea a lui Stefan cel Mare in manualele de istorie
- Va avea loc inaugurarea autostrazii Bucuresti-Constanta
- Silicon Valey se va muta undeva langa Snagov pt ca oricum la Microsoft 80% din angajati vor fi romani
- Piesa "O viata mea" a regretatului Adrian minune va deveni imnul national al Romaniei.

#6
bb_dima

bb_dima

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,300
  • Înscris: 12.04.2005
Fii serios! Paradis mafiot n-o să fie! Ca doar noi nu suntem paradis fiscal!! Dimpotrivă!

#7
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

GrLght, on May 16 2005, 21:51, said:

Peste 50 de ani:
- daciile 1300 o sa fie piese de colectie la 50.000 euro bucata
- dinamo o sa joace prin divizia D
- Nepotu lu Gigi Becali isi face vila pe luna, intr-un crater cu vedere spre Ghencea
- O sa vina etiopienii la noi la cules de capsuni
- Poza lui Ceausescu o sa apara langa cea a lui Stefan cel Mare in manualele de istorie
- Va avea loc inaugurarea autostrazii Bucuresti-Constanta
- Silicon Valey se va muta undeva langa Snagov pt ca oricum la Microsoft 80% din angajati vor fi romani
- Piesa "O viata mea" a regretatului Adrian minune va deveni imnul national al Romaniei.

<{POST_SNAPBACK}>


iar eu am  pe unde draq oi mai fi peste 50m de ani , la azil sau putreda .

#8
Cimpoaca

Cimpoaca

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 24.02.2005

bb_dima, on May 16 2005, 15:53, said:

Fii serios! Paradis mafiot n-o să fie! Ca doar noi nu suntem paradis fiscal!! Dimpotrivă!

<{POST_SNAPBACK}>

Așa e. N-o să fie. Este!

#9
Cimpoaca

Cimpoaca

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 24.02.2005

toyomi, on May 16 2005, 15:53, said:

iar eu am  pe unde draq oi mai fi peste 50m de ani , la azil sau putreda .

<{POST_SNAPBACK}>


Uite-aici:

#10
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
Lol...ai vazut ma toyomi te ia si pe tine cineva de nevasta pan la urma...mai bine mai tarziu decat niciodata, nu?!

#11
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003
@prostulplanetei: de ce nu pleci din Romania? Si tu te simti ultimul om aici? Este normal sa n-ai nici un viitor in Romania daca esti batut in cap si ai 10 clase... Dar poti pleca intr-un container in West, si o vei duce mult mai bine acolo, macar din celebrul ajutor de somaj (care este mult mai mare decat salariul medium din Romania). Iti dau eu un milion sa-ti faci pasaport, ca 500 EUR poti imprumuta de la prietenii tai de spart seminte din fata blocului, si s-o intinzi!
Ce te deranjeaza aici? Nu ai trening de firma? Sau slapi? Vrei seminte "Made in Germany"? N-ai bani de o combina cu leduri sa asculti manele? Sau poate iti curg balele dupa cine stie ce masina?
Un ratat in Romania va fi ratat oriunde pe Terra... Nu trebuie sa-ti fie rusine, ca nu esti singurul! Daca esti cuminte, intr-o viata viitoare o sa te angajezi in sfarsit la chiosc, pe post de vanzator de pufuleti, si vei avea noroc!
Termina cu prostiile de pe thread-ul asta si de pe celelalte! Vezi sa nu ramai corigent daca mai chiulesti de la scoala...

#12
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
@Africanul si eu l-am intrebat asta dar mi-a aruncat un "pen ca n-am chef" in fata care m-a umplut de respect. ChiAR sunt curioasa ce-o sa-ti raspunda tie.

#13
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003

bbshtrumf, on May 16 2005, 16:25, said:

@Africanul si eu l-am intrebat asta dar mi-a aruncat un "pen ca n-am chef" in fata care m-a umplut de respect. ChiAR sunt curioasa ce-o sa-ti raspunda tie.

<{POST_SNAPBACK}>


Mai sunt cativa pe aici care se cred foarte... deosebiti, ca ei urasc Romania, ca romanii sunt cei mai prosti dun Univers, ca bla-bla-bla, ca etc...
Dar inca sunt aici, desi este destul de simplu sa parasesti Romania acum, legal sau ilegal... Sunt si vor fi in continuare, murind cu o ura artificiala fata de tot ce inseamna "romanesc"... Ratati!  :puke:

#14
Cimpoaca

Cimpoaca

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 24.02.2005

Africanul, on May 16 2005, 16:22, said:

@prostulplanetei: de ce nu pleci din Romania? Si tu te simti ultimul om aici? Este normal sa n-ai nici un viitor in Romania daca esti batut in cap si ai 10 clase... Dar poti pleca intr-un container in West, si o vei duce mult mai bine acolo, macar din celebrul ajutor de somaj (care este mult mai mare decat salariul medium din Romania). Iti dau eu un milion sa-ti faci pasaport, ca 500 EUR poti imprumuta de la prietenii tai de spart seminte din fata blocului, si s-o intinzi!
Ce te deranjeaza aici? Nu ai trening de firma? Sau slapi? Vrei seminte "Made in Germany"? N-ai bani de o combina cu leduri sa asculti manele? Sau poate iti curg balele dupa cine stie ce masina?
Un ratat in Romania va fi ratat oriunde pe Terra... Nu trebuie sa-ti fie rusine, ca nu esti singurul! Daca esti cuminte, intr-o viata viitoare o sa te angajezi in sfarsit la chiosc, pe post de vanzator de pufuleti, si vei avea noroc!
Termina cu prostiile de pe thread-ul asta si de pe celelalte! Vezi sa nu ramai corigent daca mai chiulesti de la scoala...

<{POST_SNAPBACK}>


Măi, mâneru’ burții, eu te-nțeleg că suferi de când l-ai văzut pe hendrix cântând cu dinții la pianu’ cu ciucanele. Dacă ești atât de retardat încât nu pricepi ce se discută, scoate-ți căștile din urechi, treci pe la industrialul de unde ai absolvit cu 5,50 și nu te mai băga în seamă. Tocmai mi-am redus warn-ul de la 40% la 10%, dar dacă vrei un par în dinți, fă mai departe pe figurantu’ și spune-i maică-tii că puteam să-ți fiu tată. Þiba, javră!

#15
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
@ prostulplanetei poate-ti face chitara aia guleras intr-un acces de patriotism.

Edit: mie nu mi-ar parea rau, n-am vazut niciodata arici cu guleras si chiar sunt curioasa cum arata :coolspeak:

Edited by bbshtrumf, 16 May 2005 - 15:36.


#16
Cimpoaca

Cimpoaca

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 24.02.2005

bbshtrumf, on May 16 2005, 16:34, said:

@ prostulplanetei poate-ti face chitara aia guleras intr-un acces de patriotism.

<{POST_SNAPBACK}>

Dă-l, mă-n sexu’ meu cel frumos. Un pelican cu scrotu’ epilat...

#17
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003

prostulplanetei, on May 16 2005, 16:30, said:

Măi, mâneru’ burții, eu te-nțeleg că suferi de când l-ai văzut pe hendrix cântând cu dinții la pianu’ cu ciucanele. Dacă ești atât de retardat încât nu pricepi ce se discută, scoate-ți căștile din urechi, treci pe la industrialul de unde ai absolvit cu 5,50 și nu te mai băga în seamă. Tocmai mi-am redus warn-ul de la 40% la 10%, dar dacă vrei un par în dinți, fă mai departe pe figurantu’ și spune-i maică-tii că puteam să-ți fiu tată. Þiba, javră!

<{POST_SNAPBACK}>


:coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak:
Numai un rroman sadea se putea exprima ca tine...
Acum m-am luminat! Nu esti roman! Esti tigan! Asa ca iti dau voie sa continui discutia...
Ma si ameninti? :w00t: Cand nu mai poate face fata unei discutii, tiganul da cu parul ("dacă vrei un par în dinți" sa te citez).

Edited by Africanul, 16 May 2005 - 15:41.


#18
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

prostulplanetei, on May 16 2005, 15:36, said:

Dă-l, mă-n sexu’ meu cel frumos. Un pelican cu scrotu’ epilat...

<{POST_SNAPBACK}>


Pfoa...daca si asta-i o metoda de etalat intelepciune suntem cu totii niste profani obtuzi si fara perspective :worthy:  :w00t:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate