Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

curiozitate .....

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
solarman

solarman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 04.04.2004
Sunt un "fericit" abonat Astral.Spun asta ptr ca de "bucurie" nu mai pot dormi noaptea.Cu sufletul la gura astept sa vina ora 23 sa-mi pice netu si sa admir potentialul imens dat de reteaua noastra astralista .
De 5 zile aceeasi problema...incepand cu ora 23 (uneori 00.00) imi ramane doar pingul catre servu dns astral si atat. ca de un ping catre venerabilul google nu poate fi vorba....totul se intampla simplu si dintr-o data, tot asa revine dar nu prea se stie cand.Asa cum se poate vedea si in pscreenul atasat e destul de ciudata chestia.
Am discutat cu cei de la astral si mi-au zis "Nu domle' ai net...ce eu nu vad.Sau poate esti filtrat....aaa da ....scoate firu' din placa de retea si asteapta 45 minute sa te sara filtru si apoi e in regula...in timpu asta scaneaza-ti compu sa n-ai carcaleti"
Eu in timpu asta am formatat tot si am facut totul de la capat......la ora 22 a inceput iar.....spre bucuria mea la 23.55 a prins viata si pingul catre afara si va cer ajutorul.......
Mentionez ca folosesc un router smc barricde de care sunt legate 4 compuri.toate au win xp instalat....unul hosteaza un server de dns si un server web.....
Va multumesc.....

#2
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,396
  • Înscris: 29.11.2001
Solutia? Insista la ei, sau schimba-i. Eu am Astral AIPA de 2 ani jumate ... si sunt FOARTE multumit. La propriu.

#3
solarman

solarman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 04.04.2004
Tyby asa e.E o solutie.Dar nu e una care sa ma satisfaca.Daca se intampla acelasi lucru caut alt provider sau caut solutia .....oricum iti multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate