Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
windows 10 drivere startup degrad...

Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 

unde gasesc Nokia 8110 (banana), nou?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
BobaFett

BobaFett

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 27.11.2004
Unde mai gasesc si eu, fratilor, sa cumpar un Nokia 8110? M-ar interesa un magazin sau un depozit din Bucuresti dar nu m-ar deranja foate mult sa cumpar si din tara.
Pentru cei care nu stiu, este vorba despre celebrul "telefon Nokia banana" ce a fost la moda acum vreo 10 ani, pe la inceputul GSM-ului din Romania.

Da, stiu ca avea baterie proasta, stiu ca avea functii limitate, stiu ca nu avea nici macar sonerii polifonice, stiu toat astea, dar... ce sa fac daca m-au lovit nostalgiile?:)

Multumesc anticipat.

Edited by BobaFett, 19 August 2009 - 16:40.


#2
bogdy68

bogdy68

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,277
  • Înscris: 09.02.2007
Rare sanse sa mai gasesti telefon cu peste 10 ani vechime...Cauta prin targuri...si nu stiu ce magazin ar mai tine un telefon nevandut peste 10 ani... :w00t:  :w00t:

#3
tonny77

tonny77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,005
  • Înscris: 18.07.2006
nou nu o sa gasesti..la sh poate..poate :D

#4
BobaFett

BobaFett

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 27.11.2004
Poate din intamplare, vreunul uitat, prafuit etc. O sa merg prin Vitan sa dau un ochi... B)

#5
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
Si eu caut in disperare un 8910i bine intretinut. Telefonul asta a avut atata succes incat nu il mai da nimeni din mana.

#6
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Nou? Imposibil!

#7
wmlstudio

wmlstudio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 10.07.2007
Incearca la magazinele cu vechituri. De exemplu, e unu in Brasov pe strada paralela cu Republicii care are un magazin d-asta si imi amintesc ca aveau un telefon foarte vechi in vitrina. Parca nu era asta, dar merita incercat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate