Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Vreau sa cumpar gheata

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
6 răspunsuri în acest subiect

#1
mihhu

mihhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 76
  • Înscris: 11.11.2005
Salut, as dori sa aflu unde pot gasi in Bucuresti cateva calupuri de gheata. M-am interesat la benzinarii, ei au numai la punga de 2,5 kg. Organizez o petrecere si as vrea sa le pun intr-un butoi impreuna cu bautura, ca frigiderul nu face fata. Multumesc mult!

#2
marce

marce

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.117
  • Înscris: 24.06.2004
cumperi mai multe pungi...sau faci rost de o masina de facut gheata

#3
minnie2007

minnie2007

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 303
  • Înscris: 01.09.2008

 mihhu, on 31st July 2009, 14:01, said:

Salut, as dori sa aflu unde pot gasi in Bucuresti cateva calupuri de gheata. M-am interesat la benzinarii, ei au numai la punga de 2,5 kg. Organizez o petrecere si as vrea sa le pun intr-un butoi impreuna cu bautura, ca frigiderul nu face fata. Multumesc mult!
  Un prieten de-al meu care are magazin alimentar pune apa in galeti de plastic si o ingheata in camera frig.Cand plecam la padure, la gratarel, avem gheata toata ziua.Incearca sa gasesti un prieten care are un prieten... :lol: care lucreaza undeva unde exista vreo camera frig.

#4
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.092
  • Înscris: 07.07.2006
Pe google am gasit ceva anunturi, cauta si tu.

#5
mihhu

mihhu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 76
  • Înscris: 11.11.2005
Am cautat pe net, am gasit doar gheata de pus in pahare, nu de racit. O sa ma orientez catre un magazin cu camera frigorifica, dar mi se pare aiurea sa nu existe de vanzare calupuri. Probabil ca n-au asa mare cautare, lumea iese la picnic doar cu geanta frigorifica si acasa le e suficient frigiderul.

#6
alinutzik

alinutzik

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 592
  • Înscris: 10.04.2008

 mihhu, on 19th August 2009, 04:07, said:

Am cautat pe net, am gasit doar gheata de pus in pahare, nu de racit. O sa ma orientez catre un magazin cu camera frigorifica, dar mi se pare aiurea sa nu existe de vanzare calupuri. Probabil ca n-au asa mare cautare, lumea iese la picnic doar cu geanta frigorifica si acasa le e suficient frigiderul.
Daca ai nunta,botez,parastas,etc te pot ajuta cu autofrigorifica de 3,5t la 100 ron/ora.

#7
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 706
  • Înscris: 08.10.2007
Pe bd. Timisoara, pina-n Valea Cascadelor, e un complex de unde cumpara pensionarii mincare(mezeluri, carne, etc), nu stiu cum se numeste. Dar stiu ca au gheata, calupuri. Ti le si taie, daca vrei.
Bafta

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate