Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

CountDown Time, Time's UP

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1
fanekage

fanekage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 30.06.2002
Program care va opreste calculatorul dupa un anumit timp sau la o anumita ora! Probat pe windows '98! Astept sa imi spuneti ce bug-uri are!

Attached Files



#2
jely

jely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 20.05.2002
Nu Puteai sa ii faci o forma mai Prietenoasa ca zici ca e un balaur,inca nu lam incercat ca ma cam sPerie cum arata

#3
Nemesys

Nemesys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 03.06.2002
arata chiar ciudat ... spooky

#4
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,674
  • Înscris: 26.11.2001
Acum am luat si programul tau.

Mai puteti vedea si Shut Down Nice Skin 1.0 tot romanesc si gratuit.

Daca vrei ca programul tau sa fie pe www.softnews.ro fo,loseste acest form: http://www.softnews..../feedback.shtml

#5
fanekage

fanekage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 30.06.2002
puteam sa il fac sa arate mai bine.. dar imi plac lucruile ciudate :)))
va rog sa il probati si sa imi spuneti ce bug-uri are!

#6
bcata

bcata

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 04.06.2002
Pentru inceput, nu pare sa mearga pe Win2000 Professional. Mai exact, i-am setat timpul de oprire la 2 minute, i-am dat "Start", a inceput numaratoarea inversa, si nu s-a intamplat nimic :-) Am scapat eu ceva?

#7
fanekage

fanekage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 30.06.2002
se pare ca face la fel ca pe Xp! nu l-am probat pe 2000 dar mersi ca mi-ai spus! O sa incerc sa vad ce pot face!

#8
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,674
  • Înscris: 26.11.2001
A.. mi-a placut ceea ce face, insa un astfel de program este deranjant sa-l ai pe ecran, mai ales cu interfata aia de alien-balatozaur :D
Ar fi bine sa poti sa-l pui in SysTray si sa te anunte ca in ~ 10 secunde se va inchide computerul, in caz ca ai uitat :D

#9
fanekage

fanekage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 30.06.2002
el deja se duce in systray la minimizare.... dar sa inteleg ca tu vrei sa spuna continuu cat timp mai are pana la oprire?
Apropo de forma... am vazut ca nu va place sub nici o forma.. cerd ca o sa o modific... dar sper sa nu imi iasa una si mai ciudata :)

#10
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
Pune parola. De exemplu ... eu il setez sa-l inchida peste o ora. Si sa ma alerteze cu 1 minut inainte. Si cand ma alerteaza sa ma intrebe CANCEL sau CONTINUE. Si daca dau CANCEl sa ma intrebe parola. NU ?

#11
Lucrian

Lucrian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by PET
Pune parola. De exemplu ... eu il setez sa-l inchida peste o ora. Si sa ma alerteze cu 1 minut inainte. Si cand ma alerteaza sa ma intrebe CANCEL sau CONTINUE. Si daca dau CANCEl sa ma intrebe parola. NU ?

Poate-ti face altu figura si-ti seteaza el programu si-i pune el parola. :drac:

#12
fanekage

fanekage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 30.06.2002
Nu stiu ce rost si-ar avea parola in cazul asta si pentru ce sa mai intrebe la un minut daca opresti sau nu? Eu consider ca pui calculatorul sa se opreasca (in cele mai multe cazuri) atunci cand nu etsi cu mâna pe mouse! Daca il fac sa te intrebe asta inseamna sa te mai ridici din pat, sau sa mai vii la calculator... practic tot tu il opresti! Daca chiar credeti ca sunt necesare aceste lucruri .... le voi face!

#13
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
lol fanekage. Daca is la un club. Si eu sunt adminu. Clubu e amarat...nare server mare si contor. Si eu pun programu....ai prins ideea ?

Anyway...interfatza sux. Mai bine faci una simpla si gata. Simpla si cu gust !

#14
fanekage

fanekage

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 30.06.2002
ok... se rezolva si cu interfata... si cu parola...

#15
Lucrian

Lucrian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 28.11.2001
Ar fi o chestie ca la instalarea programului, sa puna adminul o parola universala. Asta pentru cazul ala cand vrea cineva sa-i faca figura.

#16
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
pai nu chiar. Cand pun sa-l stinga...sa ma intrebe...sau sa fie o obtiune mai jos...doriti parola ? Si o pun care vreau. Dar ar fi bine si aia.

#17
Lucrian

Lucrian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 28.11.2001
Eu ma gandeam sa apara o fereastra cu 30 sec. inainte de a opri calculatorul si sa aiba butonul cancel. La apasarea butonului sa apara o fereastra care cere parola si sa fie corecta si cea pusa la inceput, cand s-a solicitat inchiderea calculatorului dupa un anumit timp si cea universala pusa de admin la instalare.

#18
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
ASTA ZIC SI EU !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate