Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 

Iata un text...o parere vreu si io!

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
19 răspunsuri în acest subiect

#19
violadorata

violadorata

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 102
  • Înscris: 06.06.2007
Dragul meu, esti un adevarat Scriitor. Sa nu te indoiesti de asta niciodata si mai ales sa nu cauti sa-ti spulbere ezitarile nimeni altcineva in afara ta. Te sfatuiesc sa nu tii cont niciodata de Cititor. El este o specie aparte, un fel de devorator de pacate nenascute, subintelese sau..un cautator de iminente proprii. Un scriitor adevarat trebuie, in opinia mea, sa aiba mandria Demiurgului.
Nu ai nevoie de parerile cititorilor despre cum scrii. Multi dintre ei se simt bine in stilul usurel al cartuliilor de citit la coafor ori in tren. Ai nevoie doar de cutia lor de rezonanta, in care sa-si regaseasca proprii demoni sau pretexte sa vaneze demonii "aproapelui".
Ai talent, inteligenta, viziune! Bazeaza-te doar pe ele!
Nu am fost surprinsa de faptul ca toata lumea a simtit  nevoia sa critice vreun aspect-doua macar, asa...de amocul artei. Lumii ii place sa-si dea cu parerea, sa se afle in treaba chiar cand nu se pricepe.
M-as risca sa bat pariu ca mai toate comentariile au venit de la oameni care nu au scris in viata lor. Iar daca vor sa ma contrazica, astept aici o mostra, sa ne dam si noi cu parerea. Doar primul mesaj mi s-a parut a fi mai "calificat", atat de calificat incat suspectez ca are critica drept profesie sau drept vocatie.
Numai bine!

Editat de violadorata, 25 iunie 2007 - 12:25.


#20
proxtu

proxtu

    fativore

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 12.451
  • Înscris: 12.02.2006
interesant :) nu mi'a parut rau ca am citit'o

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate