Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...

Curatare tigaie
 Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...
 Cum de convine unora sa cumpere p...

Vanzatorul mașinii a plecat ...

RCA majorat in Bucuresti si Ilfov

OMV Petrom cumpara Renovatio
 Sens unic pe strada Matasari (Buc...

Bios vede dar nu afiseaza 32GB ra...

WWE - The Undertaker

Aș vrea sa merg la o cursa d...
 

Service IT Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
SoSolik

SoSolik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 15.12.2006
Caut un service bun in timisoara de IT. Cainele meu a reusit miracol-ul de a trage de cablu laptop-ului si la dat pe jos indoind rama metalica de la LCD. Norocul meu ca partea hardware nu a patit nimica, e complect functional, partea proasta e ca rama indoita tine si LCD-ul putin presat(indoit) si nu pot inchide clapa. Nu ma intereseaza asa de mult cat costa atata timp cat au un renume pentru calitate si garantie.

Stima,
Alin

Edited by SoSolik, 04 June 2009 - 11:46.


#2
SoSolik

SoSolik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 15.12.2006
Up!, cchiar nu stie nimeni un service bun in Timisoara? Scuzati-mi duble post-ul

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate