Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...
 Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 

OTV se inchide din nou?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#1
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
De curand a mai primit o amenda de 250 de milioane. Problema e ca indiferent daca isi plateste amenda sau nu, la urmatoarea abatere i se retrage licenta.
Cel putin asta am inteles din emisiunea de asta-seara.
Poate o fi gresit, dar mi se pare exagerat. Oare pe cine deranjeaza asa mult?

Dati-va cu parerea.

#2
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

gtk, on Apr 7 2005, 22:25, said:

De curand a mai primit o amenda de 250 de milioane. Problema e ca indiferent daca isi plateste amenda sau nu, la urmatoarea abatere i se retrage licenta.
Cel putin asta am inteles din emisiunea de asta-seara.
Poate o fi gresit, dar mi se pare exagerat. Oare pe cine deranjeaza asa mult?

Dati-va cu parerea.

<{POST_SNAPBACK}>


Pt ce anume a primit amenda? Detaliaza si tu please...

#3
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
pei sigur se inchide din punctul asta de vedere, ca abateri se fac in fiecare zi la acel minunat post ! dar las ca se plateste si spaga cu banii de pe sms-uri...

#4
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004

Masterboy, on Apr 7 2005, 23:34, said:

Pt ce anume a primit amenda? Detaliaza si tu please...

<{POST_SNAPBACK}>

iarasi au aparut Vadim si Becali cu gura lor mare in alte emisiuni, insa din pacate nu am auzit exact ce au zis(am impresia ca Becali a acuzat pe cineva de dare de mita sau asa ceva), iar DD nu a facut nici un fel de observatii invitatilor.
M-am uitat si pe site la CNA dar inca nu a aparut nimic.
Acum e invitat Silviu Prigoana si se discuta despre eventuala renuntare la emisiunea Dan Diaconescu in Direct sau chiar a inchiderii postului, si despre noul post DDTV. Oricum, nu se intelege mare lucru...

#5
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005
OTV ilustreaza perfect conceptul de Home Television. Adica televiziune facuta intr-o garsoniera. Ma bate si pe mine gandul, si ar fi mult mai interesanta decat ce a facut hahalera de DD.

#6
Radu161

Radu161

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 14.03.2005

Capcaunul, on Apr 7 2005, 23:15, said:

OTV ilustreaza perfect conceptul de Home Television. Adica televiziune facuta intr-o garsoniera. Ma bate si pe mine gandul, si ar fi mult mai interesanta decat ce a facut hahalera de DD.

<{POST_SNAPBACK}>

Hai să facem și noi o televiziune: APTV (AntiPROstieTV).

#7
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Din tot sufletul sper ca pe viitor televiziunile gen OTV sa fie eradicate din radacini. Din punctul meu de vedere ar disparea si ProSTtv si multe altele. Din pacate numarul de gospodine fierbinti si dornice de telenovele ieftine, precum si de rasete isterice a la Teo Umflata, depaseste numarul de oameni inteligenti.

Edited by Jarrive, 08 April 2005 - 08:24.


#8
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

Radu161, on Apr 8 2005, 08:57, said:

Hai să facem și noi o televiziune: APTV (AntiPROstieTV).

<{POST_SNAPBACK}>

Iti deai seama ca audienta ti se va invirti in jurul valorii de 0.000000000000000001%  :console:

#9
trotineta

trotineta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 03.02.2005
Chiar nu ar fi nici o paguba!

#10
MoDelia

MoDelia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 22.03.2005

Radu161, on Apr 8 2005, 07:57, said:

Hai să facem și noi o televiziune: APTV (AntiPROstieTV).

<{POST_SNAPBACK}>


imi place ideea :)

nu am auzit nimik de OTV .. sincer.. nu ma uit pe postul ala..
mai bine zis numai ajung pe la televizor.. cu lunile :(

las.. bine ca ii internetul.. si aflu de la voi :P

cel mai idiot lucru de la tv. mi se pare ciao darwin!

#11
shapeshifter

shapeshifter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,655
  • Înscris: 27.08.2002

Jarrive, on Apr 8 2005, 08:09, said:

Din tot sufletul sper ca pe viitor televiziunile gen OTV sa fie eradicate din radacini. Din punctul meu de vedere ar disparea si ProSTtv si multe altele. Din pacate numarul de gospodine fierbinti si dornice de telenovele ieftine, precum si de rasete isterice a la Teo Umflata, depaseste numarul de oameni inteligenti.

<{POST_SNAPBACK}>


Eu ma intreb daca ar mai ramine vreo televiziune.. ca multe si tot kkt-ul mai sunt.. hai sa invatam limbi straine..

#12
MoDelia

MoDelia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 22.03.2005
zippy99.. ai dreptate.. cu invatatul de limbi straine

inaitne sa apara proTV ma uitam numa la italieni.. mami dispera.. ca nu intelegea..
dar am invatat italiana.. si ma descurc..

si engleza am invatat cate ceva de la filme..

#13
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
Nici nu stiam ca mai emite OTV. Cred ca-l mai retransmite societatea de cablu la care sunt abonat, dar  NU se merita. :puke:

#14
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Si io am priceput italiana cu Italia1 Rete4 si Canale5.
Acuma...invatam cum sa slabim cu Teo, cum sa gatim cu Busu, cum sa ne Masturbam cu Tanta, cum sa salivam cu Doctoru FixINpix si cum sa ne uitam jilav la trupuri de masculi injectati la de 3x panarama.

#15
sapho

sapho

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,578
  • Înscris: 22.09.2002

Jarrive, on Apr 8 2005, 08:09, said:

Din tot sufletul sper ca pe viitor televiziunile gen OTV sa fie eradicate din radacini. Din punctul meu de vedere ar disparea si ProSTtv si multe altele. Din pacate numarul de gospodine fierbinti si dornice de telenovele ieftine, precum si de rasete isterice a la Teo Umflata, depaseste numarul de oameni inteligenti.

<{POST_SNAPBACK}>

Nu-ti place, nu te uiti, nu te obliga nimeni. Poti sa le scoti din memoria televizorului. Pana una alta, in virtutea dreptului la libera exprimare, e dreptul televiziunilor respective sa emita ce cred ele de cuviinta. Ca mie, sau tie, sau altora nu le place - schimba canalu, nu te costa nimic, doar o apasare de buton. Selectia o face piata. Ce-ati vrea, sa fim iar ca pe vremea lu Ceasca, cu o televiziune si si aia cu 3 ore de program zilnic?

Edited by sapho, 08 April 2005 - 17:13.


#16
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
in final faza cu romanii din iraq a fost magarie 100% nu?!  :cursing:  :cursing:  :cursing:

#17
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005
Am vorbit aseara cu cineva de la CNA si a spus ca deocamdata nu se inchide OTV, pentru ca nu a incalcat legislatie audio-vizualului intr-atat incat sa-l inchida. Au trimis doar o somatie.

#18
marius

marius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 15.09.2003
yeap...pentru qestia cu anuntul cum ca romanii ar fi liberi deja a luat ZeroTV amenda...plus ca DD ar fi sugerat ca Ion tiriac ar comanda atentate :)
Link: http://www.informati...icle95384.phtml

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate